Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Gry, na które czekacie

<< < (3/29) > >>

Hang Man:
Empire at War nie było takie złe.

Ja się przy nim dobrze bawiłem...

Ribald:
Ale ja oczekuję czegoś na miarę X-Winga i Tie-Fightera w klasie symulatorów :)

Gambit:
1. Starcraft 2
Kocham jedynkę i BroodWar. O dwójce marzyłem od lat

2. God of War 3
Kratos rządzi. Jeden z bardziej wyrazistych bohaterów. A i gra niesamowita (znaczy pierwsze dwie części). Trójka musi być

3. Disciples 3
Część druga rozniosła w pył Herosów IV i Age of Wonders II. Dla mnie jest nawet lepsza od Herosów V (ale to moje prywatne zdanie). Trójka będzie wielka.

4. Warhammer Online
Stary Świat ma niezwykły klimat. Jeśli nic nie schrzanią, World of Warcraft umrze.

Krova:
Halo 3, Halo 3, Halo 3.

nie mam kasy na xboxa, pewnie nawet jak go kupię nie będzie mnie stać na gry, ale uparcie wierzę w to, że Halo 3 będzie grą - arcydziełem, wyznacznikiem gatunku, wzorem do naśladowania, kamieniem milowym.

Assasins Creed - do niedawna tak, ale po obejrzeniu kilku filmików z gameplaya zacząłem mieć wątpliwości :S

--- Cytuj ---Drobiazgowe planowanie zbrodni wymuszone trudnymi do spełnienia warunkami - zabić cel w miejscu publicznym i nie dać się złapać.
--- Koniec cytatu ---

Na filmiku z gameplaya wyglądało to tak, że gość podbiegł do miejsca zbrodni, wmieszał się w tłumek mnichów, wlazł spokojnie na piedestał, zabił cel i sobie odbiegł.

--- Cytuj ---trzeba zachowywać się spokojnie, żeby nie wzbudzać podejrzeń
--- Koniec cytatu ---

No, to akurat nic nowego nie jest, pierwszy Hitman miał to samo, a poza tym tak na logikę - naprawdęstrażnicy nie zwróciliby uwagę na spokojnie idącego ubranego na biało kolesia w kapturze, z mieczem, kuszą na plecach i bez jednego palca? xD

--- Cytuj --- możliwość wspięcia się na każdą ścianę posiadającą choć małe występy daje gigantyczne możliwości.
--- Koniec cytatu ---

Oczywiście to jest super, ale momentami engine przesadzał i widać było bohatera wspinającego się z łatwością po zupełnie gładkiej ścianie.

No i na tym, co widziałem w filmikach, walka jest baardzo kiepska.

Okej, koniec dygresji, dalszy ciąg listy

Oni 2 - no mogliby drugą część dać :P

...

myślę, myślę, ale ostatnio Lineage2 zupełnie zjadł mi growe życie, więc ni mi więcej nie potrzeba (:

A, Elders Scrolls V jeszcze!

steelie:
Obejrzałem sobie film z przejścia misji z mnichami.
Ta gra jednak musi być wyśmienita :o Wolność i realizm! Trzeba się naprawdę starać podczas ucieczki, bo jak w rzeczywistości ginie się od jednego dobrze wymierzonego cięcia. Przypomnę, że w takim Hitmanie 2 jak się miało ochotę to i cała willa strażników nie była problemem dla dwóch Ballersów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej