trawa

Autor Wątek: Magia Chaosu  (Przeczytany 1978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BasebollPL

Magia Chaosu
« dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:31:20 pm »
Pewnie uznacie mnie za kompletnego nOOba ale mam pytanie...
Otóż zacząłem jakiś czas temu grac w WH armią chaosu "pod patronem" boga Tzeennth'a. Mam juz 12 warriorów, 5 knightów i championa i chciałbym zacząć używać magii. Czy moglibyście mi szybko sterścić (od podstaw), lub podac linki (PL) jak jej używać??

Offline Bojo

Magia Chaosu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 07:30:19 am »
ja jak zaczynałem skorzystałem z polskiej stronki o WFB www.czempioni.pl  ;)

powinieneś mieć ArmyBooka ;)

gratuluje wejścia w świat WFB pod patronatem Tzeencha ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline BasebollPL

Magia Chaosu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:36:58 am »
Mam ArmyBooka tyle ze wersję komputerową (Acrobat Reader) i niestety jak wszystkie AB (chyba z wyjątkiem Empire) jest ENG i nie wszystko rozumiem...

Offline Relosu

Magia Chaosu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:38:38 pm »
ja tam zassalem z emule armybooka do HE PL. Naprawde wystarczy poszukac. Btw jednak do chaosu i tak nie znajdziesz bo poprostu nie ma. Nawet takiego drukowanego. Mam nadzieje ze wkoncu kiedys zrobia.

JJ

  • Gość
Magia Chaosu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:47:44 pm »
Cytat: "BasebollPL"
Mam ArmyBooka tyle ze wersję komputerową (Acrobat Reader) i niestety jak wszystkie AB (chyba z wyjątkiem Empire) jest ENG i nie wszystko rozumiem...


Jak mawia Mistrz - "Uczcie się angielskiego"


Cytat: "Relosu"
ja tam zassalem z emule armybooka do HE PL. Naprawde wystarczy poszukac. Btw jednak do chaosu i tak nie znajdziesz bo poprostu nie ma. Nawet takiego drukowanego. Mam nadzieje ze wkoncu kiedys zrobia.


Tego typu rozmowy nie cieszą się moją sympatią.

Kupienie zasad tej gry, i księgi armii którą zamierza się  grać (lub choćby pożyczenie ich na jakiś czas, jeśli nie jest się przekonanym) - to pewne minimum przyzwoitości.
Iformacja o tym, że nie ma AB do Chaosu - jest nieprawdziwa. Polecam sklepy.
Prośby o informacje o kradzionych produktach - niekoniecznie na forum "Kwestia Zasad"

 

anything