trawa

Autor Wątek: POLKON 2007  (Przeczytany 9281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mad Hamster

POLKON 2007
« dnia: Czerwiec 03, 2007, 02:32:34 pm »
czy ktos przymierza sie do zorganizowania turnieju mordheim na tegorocznym polkonie ? poniewaz konwent trwa az 4 dni mozna by sie pokusic o dwudniowke. dodatkowo, ze wzgledu na druzynowe mistrzostwa polski wfb mozna liczyc na duza frekwencje. sa chetni ?
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 02:44:40 pm »
Turniej na Polconie 2007 zostanie zorganizowany, JEŚLI:
a) będzie tania wejściówka na sam Mordheim LUB
b) mimo drogiej wejściówki znajdzie się pewna liczba chętnych
Od razu mogę powiedzieć, że opcja b) jest możliwa tylko w przypadku battlowców, którzy przyjeżdżają na całe 4 dni i się im to zwyczajnie opłaca. Natomiast w przypadku biednych mordheimowców [nie wiem, czy ktokolwiek z mojego klubu poza mną zabuliłby 40 zł i jeszcze organizował turniej] jest to trudne.

Podobnie trudne jest, jak mówi szafa, załatwienie tańszej wejściówki. Ale moje rozmowy z nim na ten temat urwały się jakieś 2 tygodnie temu, od tamtego czasu nic nie wiem.

TURNIEJ W WARSZAWIE [niekoniecznie na Polconie] będzie natomiast na pewno w okolicach sierpniowo-wrześniowych. Byłoby super, zrobić to na Polconie, ale cena jest niestety zabójcza.
Chyba, że się mylę i Kraków i Lublin byłyby skłonne nadciągnąć tłumnie. To proszę mnie poprawić i zająć się przekonywaniem moich chłopaków ;)

Ja stanę na głowie i zapłacę ile trzeba, by zrobić turniej, ale od nikogo nie wymagam nadmiernych poświęceń. Rozumiem ograniczenia finansowe i potrzeby ludzi więc nie mogę mówić za innych, tylko za siebie.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

POLKON 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:05:47 pm »
W ajkiej dacie jest polcon??
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:07:19 pm »
30 sierpnia - 2 września.
Z tym że Mordheim byłby 30-31 sierpnia.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

POLKON 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:19:22 pm »
Na DMP się wybieram, jeżeli oba turnieje nie będą kolidować ze sobą w czasie to zawitam też na turniej Mordheim.
Szafę trzeba ścisnąć za jajka, skoro w Lublinie udało nam się wynegocjować oddzielne wejściówki na turniej Mordheim i salę na trzy dni to i w Wawie powinno się udać, tym bardziej, że budynek konwentowy będzie zapewne większy.

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:25:33 pm »
Cytat: "Motorek"

Szafę trzeba ścisnąć za jajka

Zawsze mnie do takiej roboty oddelegowują ;)

Owszem, tylko w ogóle w tym roku zmieniły się zasady. Nie ma refundacji, nawet częściowej, dla organizatorów.
Poza tym Warszawa jest dużo droższa od Lublina. W Warszawie nie zjadłbyś takiej pizzy jak w Lublinie za 14 zł tylko za 30.
Co za tym idzie, cena lokalu też jest wyższa.

Aha, turniej byłby wtedy 30-31 sierpnia [jednego dnia lub oba], a 1-2 mielibyście WFB. Czyli by nie kolidowały, GDYBY już.
Ale jak mówiłam - Wam się opłaca. Ludziom grającym tylko w Mordheim nie.

Ergo, trzeba zrobić to, o czym mowa w cytacie  :badgrin:
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

POLKON 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:35:23 pm »
Dobrze, że oba turnieje nie kolidują ze sobą, batllowcy mogą napędzić frekwencję na turnieju rozgrzewając się przed DMP.

Offline Mad Hamster

POLKON 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:55:32 pm »
jest sporo battlowcow ktorzy pobocznie graja w mordke, ich tez trzeba scisnac za jajka.
ostatni turniej przed dmp wyszedl rekordowo jesli chodzi o frekwencje, moze i tym razem sie uda.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline jedengrosz

POLKON 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2007, 05:52:47 pm »
Zalatwcie gdzies w wawie turniej to sie pewnie stawie. Ale najpierw trzeba bande zlozyc i ja przetestowac oO
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2007, 05:57:28 pm »
Cytat: "jedengrosz"
Zalatwcie gdzies w wawie turniej to sie pewnie stawie. Ale najpierw trzeba bande zlozyc i ja przetestowac oO

Nie będzie DE  :badgrin:
A z Polconem to właśnie kombinujemy.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline jedengrosz

POLKON 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2007, 06:16:10 pm »
Middenheim zrobie tylko najpierw trzeba rodzicom przypomniec o prezencie na dzien dziecka  :badgrin:
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Ludwik

POLKON 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:22:58 pm »
... mam małe zaległości na forum, bo przed chwilą pisałem o turnieju w Wawie w innym temacie. :roll:

Kombinujcie, 40 zł to chyba jak na Polkon to chyba nie tak dużo, gdybyście dostali jakąś zniżkę na bitewniaki to sądzę, że i na turnieju Mordheima pojawiłoby sie kilka osób z Lublina.

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:32:49 pm »
Cytat: "Ludwik"
... mam małe zaległości na forum, bo przed chwilą pisałem o turnieju w Wawie w innym temacie. :roll:

Kombinujcie, 40 zł to chyba jak na Polkon to chyba nie tak dużo, gdybyście dostali jakąś zniżkę na bitewniaki to sądzę, że i na turnieju Mordheima pojawiłoby sie kilka osób z Lublina.

Ludwiku.
Wyłożyłbyś 40 zł za 4 dni NAPRAWDĘ potężnych atrakcji?
Pytanie do wszystkich!
Ewentualnie w grę wchodzi wejściówka na sam piątek! Ale tylko tyle! Sorry, wirtualne ściskanie za jajka jest trudne!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

POLKON 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2007, 08:05:56 am »
Tanio nie bedzie. Z reszta w wa-wie nigdy nie było. Trzeba lekka reka przygotowac 150 zł :). Jednym słowem opłaca sie jechac tylko potencjalnym zwyciezcom :)
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

POLKON 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:10:51 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Tanio nie bedzie. Z reszta w wa-wie nigdy nie było. Trzeba lekka reka przygotowac 150 zł :). Jednym słowem opłaca sie jechac tylko potencjalnym zwyciezcom :)

Rozumiem w takim razie, że Kraków się stawi?  :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.