trawa

Autor Wątek: Helldorado  (Przeczytany 2048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maczek

Helldorado
« dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:19:08 pm »
Czy może ktoś planuje sprowadzić toto? Byłbym zainteresowany.  :)

Offline Dabi

Helldorado
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:15:19 am »
Ponoć jedna z firm sprowadzających do tej pory systemy Rackhama oraz Corvus Belli (Infinity) rozważa taką możliwość

Mnie to póki co ani ziębi ani grzeje nie zachwyca mnie HD
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Maczek

Helldorado
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:26:36 pm »
Po niewielkim odzewie wnoszę, że innych również. A szkoda, bo IMO figurki bardzo zacne, a i pomysł żeby saracenów jako jedynych w miarę sprawiedliwych (brak lemurów i z tego co się zorientowałem "czarnej" magii) tchnie pewną świeżością.

Offline Dabi

Helldorado
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:08:42 pm »
Cytat: "Maczek"
Po niewielkim odzewie wnoszę, że innych również. A szkoda, bo IMO figurki bardzo zacne, a i pomysł żeby saracenów jako jedynych w miarę sprawiedliwych (brak lemurów i z tego co się zorientowałem "czarnej" magii) tchnie pewną świeżością.



No właśnie nie do końca na innym forum (to jest kiepskie dla alternatywnych systemów) śledzą ludzie grę od jakiegoś czasu i im się raczej podoba

Modele ma ładne to prawda ale klimat mi nie za bardzo pasuje i sam miałbym problem z wyborem frakcji

Z ocenami wstrzymam się jak zdołam zagrać ale póki co nie skreślam ani nie deklaruje się że wchodzę.

Arabowie są fajni ładne modele. Ale ze względów własnych nie będę grał niczym co ma związek z tą nacją.

Figurki zbyt groteskowe są póki co

Portfel się zresztą cieszy że mi sie nie podoba
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest