trawa

Autor Wątek: muzyka dla plebsu  (Przeczytany 16170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doc

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2007, 08:38:12 pm »
Bardzo ciekawy temat, będę obserwował.

a co do zespołów to jest całe mnóstwo badziewia, którym zachwycają sie gospodynie domowe i insze tego typu kreatury, jak chociażby cała  przepiękna czołówka polskiej sceny rockowej (czyt. starych smęcących dziadów, którzy nie wiedzą kiedy mają przestać sie ośmieszać) czyli: Lady Pank, Perfect, Budka Sqrviela, bądź wszelakie sołlowe wyjce wywołujące niekontrolowany odruch wymiotny w trakcie słuchania.
 want a god who stays dead
not plays dead
I, even, I, can play dead

Offline CZys

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:30:40 am »
Ja nie lubię Rhapsody. Moze i wokalista ma dobry głos, ale nie podoba mi się to całe jego wycie... no po prostu nie toleruję facetów ubranych w obcisłe spodenki i inne rekwizyty w stylu trubadurów, piejących, jak by im kto jaja w imadło włożył. (Czy niektórzy nie nazywają tego typu gaymetalem? bo taka nazwa obiła mi się o uszy, ale nie pamiętam w jakim kontekście, a do tego zespołu by pasowało :p)

 Nie podobają mi się również ich teksty- dobra, muzyka ma być rozrywkowa, tekst nie koniecznie musi mówić o ważnych sprawach, no ale niech nie mówi o smokach i chwale króli/królów (?), bo to jest strasznie dziecinne.
Jedyne co mogę powiedzieć dobrego to: respekt dla gitarzysty ;)
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:59:10 am »
prosze nie mylic pojec, to ze cos sie nie podoba to nie znaczy ze jest gownem. Ja rozumiem ze nie wszystkim musi sie wszystko podobac, gusta sa rozne i tlumaczyc sie z nich nie ma sensu, inna sprawa to wyzywanie zespolu od najgorszej chaly poprzez krytyke samej muzyki, to juz inna sprawa bo oprocz steku przeklenstw nalezaloby jeszcze dodac pare w miare sensownych argumentow i z tym wlasnie sporo ludzi ma problemy, po to zalozylem temat ten.

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2007, 12:08:36 pm »
Cytat: "612"

ciekawi mnie tez czy przy zalozeniu tematu "za co kocham current 93" wpisalby sie merytorycznie ktos poza kormakiem i papieszem, chociaz z tego co widze przynajmniej polowa forum slucha ich lezac plackiem przed glosnikami


Jesteś pajacem.  :łapka z ID:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 07, 2007, 12:59:42 pm »
nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale na tym forum obrazanie uzytkownikow NIE JEST tolerowane

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:12:11 pm »
Czyżbyś miał zamiar kogoś obrazić? :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kormak

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 07, 2007, 02:17:14 pm »
Z każdym kolejnym postem tylko udowadniacie, że 612 ma rację.

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2007, 02:29:34 pm »
Wracając do tematu. Uważam, że muzyką dla plebsu są Wilki.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline ursmar

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:51:37 pm »
Cytuj
nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, ale na tym forum obrazanie uzytkownikow NIE JEST tolerowane


pincet pkt lansu!


Muzyka dla plebsu to mym zdaniem takie zespoły jak Wilki, Łzy i więszkość polskich wykonawców puszczanych w radiu...

Ja i kochům se suucheć Šoutysek bandu, "Fojera u Šoutyska"!

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:17:25 pm »
i go round oh lord i go round

Offline ursmar

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:43:36 pm »
Cytuj
tu śe dźymnoć prawa ńi moš
ńi půgodoš śe s kolygům
to rodźina s pincet ludźi
moš i frelka i karlusa


A JAK!

Offline Dinki

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:25:15 pm »
Cytat: "612"


otoz to, szczerze mowiac spodziewalem sie czegos takiego, niby sami tu przesmiewcy, wielcy znawcy wylacznie dobrej muzyki a jak przychodzi do uzasadniania swoich antypatii to glucha cisza, wniosek jest po prostu jeden - masa osob gnoi zespoly z czystego koniunkturalizmu, fajnie po prostu jest teraz zbrechtac come bo wszystkie forumowe luzaki tak robia.


Dziwisz się? W końcu taka, a nie inna forma rozmów na G. Muzyki zostały wypracowana.


Cytat: "612"

ciekawi mnie tez czy przy zalozeniu tematu "za co kocham current 93" wpisalby sie merytorycznie ktos poza kormakiem i papieszem, chociaz z tego co widze przynajmniej polowa forum slucha ich lezac plackiem przed glosnikami


Też mnie to zastanawia, słuchają z czystej przyjemności, w co wątpię, czy z poddańczych przesłanek, narzuconych im przez pewną grupę entuzjastów C93 i innych tworców z World Serpent.

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:34:46 pm »
Cytat: "Dinki"
Cytat: "612"

ciekawi mnie tez czy przy zalozeniu tematu "za co kocham current 93" wpisalby sie merytorycznie ktos poza kormakiem i papieszem, chociaz z tego co widze przynajmniej polowa forum slucha ich lezac plackiem przed glosnikami


Też mnie to zastanawia, słuchają z czystej przyjemności, w co wątpię, czy z poddańczych przesłanek, narzuconych im przez pewną grupę entuzjastów C93 i innych tworców z World Serpent.


nie to mialem na mysli
ja tez bym sie nie wpisal w takim temacie, chociaz posluchac c93 lubie, z prostego wzgledu - o muzyce pisac nie umiem, nie znam sie na aranzach, kompozycjach i tym podobnych pi****lach. to do czego pije to fakt nieumiejetnosci jakiegokolwiek merytorycznego wypowiedzenia sie na tematy muzyczne dzisiejszego forumowego luzactwa zarowno jesli chodzi o wykonawcow nienawidzonych jak i ulubionych. wiadomo - jak sie czegos nie lubi bez problemu mozna wpisac "gowno dla pedalow" i styknie, ale w odwrotnej sytuacji jest juz lekka lipa, bo co wpisac? "fajne, lubie jak graja"?

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:52:07 pm »
Cytuj
Dziwisz się? W końcu taka, a nie inna forma rozmów na G. Muzyki zostały wypracowana.

chyba nie do konca. sa osoby, ktore potrafia napisac - w tym zespole podoba mi sie to a nie podoba to uzywajac do tego argumentow popartych konkretnymi przykladami. nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
Cytuj
Też mnie to zastanawia, słuchają z czystej przyjemności, w co wątpię, czy z poddańczych przesłanek, narzuconych im przez pewną grupę entuzjastów C93 i innych tworców z World Serpent

mnie w ogole dziwi  jak muzyki mozna sluchac nie dla przyjemnosci. rozumiem, ze dziennikarz muzyczny dostaje do recenzji plyty zespolow, ktorych nie darzy sympatia a i tak musi sie z nimi zmierzyc. kazdy inny przypadek jest dla mnie zagadka.
Cytuj
wiadomo - jak sie czegos nie lubi bez problemu mozna wpisac "gowno dla pedalow" i styknie, ale w odwrotnej sytuacji jest juz lekka lipa, bo co wpisac? "fajne, lubie jak graja"?

ale co, chcialbys powszechnie oswieconego muzycznie forum? zreszta nie trzeba szukac daleko - popatrz na trockiego i mentala - muzyczne mutanty (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) przesluc**jace po kilka tysiecy plyt rocznie. a czesto ich starcia o dane plyty koncza wlasnie  - pedalstwem, ty edukacje muzyczna skonczyles wtedy i wtedy itd ;)
ćpać i ruchać

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:07:22 pm »
Cytat: "Lieut. Col. Bill Killgore"
zreszta nie trzeba szukac daleko - popatrz na trockiego i mentala - muzyczne mutanty (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) przesluc**jace po kilka tysiecy plyt rocznie. a czesto ich starcia o dane plyty koncza wlasnie  - pedalstwem, ty edukacje muzyczna skonczyles wtedy i wtedy itd ;)


Ale oni jakiegoś gówna słuchają.  :?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

 

anything