Autor Wątek: muzyka dla plebsu  (Przeczytany 16174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:13:12 pm »
Kto to jest Trocki i Mental? :o

Offline Lunn

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:24:23 pm »
Cytat: "CZys"
Ja nie lubię Rhapsody. Moze i wokalista ma dobry głos, ale nie podoba mi się to całe jego wycie... no po prostu nie toleruję facetów ubranych w obcisłe spodenki i inne rekwizyty w stylu trubadurów, piejących, jak by im kto jaja w imadło włożył. (Czy niektórzy nie nazywają tego typu gaymetalem? bo taka nazwa obiła mi się o uszy, ale nie pamiętam w jakim kontekście, a do tego zespołu by pasowało :p)

 Nie podobają mi się również ich teksty- dobra, muzyka ma być rozrywkowa, tekst nie koniecznie musi mówić o ważnych sprawach, no ale niech nie mówi o smokach i chwale króli/królów (?), bo to jest strasznie dziecinne.
Jedyne co mogę powiedzieć dobrego to: respekt dla gitarzysty ;)

manowar jest bardziej pedalski i ma jeszcze glupsze teksty
rhapsody przynajmniej opowiada jakas historie i takie mialo byc zalozenie. kazda kolejna plyta to kolejny element sagi. a manowar? w kolko tylko 'warrior sons of world of true metal of odin of warrior of the hammer in the true metal forest of odin'. perkusista ma wasy, gitarzysta pedalska grzywke, wokalista glos jak kastrat, a basista trzyma gitare jakby chcial a nie mogl. to jest gaymetal :)
rhapsody to nierzadko ciekawe kompozycje i piekne symfonie, co z tego ze spiewaja o smokach, krolach i magicznych mieczach :P ale sama muzyka jest ladna, choc, przyznaje, nieraz dosc kiczowata. podobnie jak image.

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:25:39 pm »


Kto słucha? - łapka w górę!  :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline yeah! bunny

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:42:05 pm »
Cytuj
to do czego pije to fakt nieumiejetnosci jakiegokolwiek merytorycznego wypowiedzenia sie na tematy muzyczne dzisiejszego forumowego luzactwa zarowno jesli chodzi o wykonawcow nienawidzonych jak i ulubionych. wiadomo - jak sie czegos nie lubi bez problemu mozna wpisac "gowno dla pedalow" i styknie, ale w odwrotnej sytuacji jest juz lekka lipa, bo co wpisac? "fajne, lubie jak graja"?

a to mozna sie smiac tylko z muzyki jaka ktos gra?

nie slyszalem nawet jednej plyty jakiegos emo zespolu a pomimo to ten gatunek niesamowicie mnie bawi
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 10, 2007, 06:56:44 pm »
pewnie ze nie, zakladam jednak ze nie bedzie od pedalow wyzywal nielubianego zespolu oddany fan death in june

Offline Kormak

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:48:28 pm »
Zdziwiłbyś się ilu homofobów słucha DIJ.

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:18:01 pm »
ograniczmy sie moze do sympatycznych uzytkownikow forum nowej gildii

Offline Dinki

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:25:29 pm »
Cytat: "612"
Cytat: "Dinki"
Cytat: "612"

ciekawi mnie tez czy przy zalozeniu tematu "za co kocham current 93" wpisalby sie merytorycznie ktos poza kormakiem i papieszem, chociaz z tego co widze przynajmniej polowa forum slucha ich lezac plackiem przed glosnikami


Też mnie to zastanawia, słuchają z czystej przyjemności, w co wątpię, czy z poddańczych przesłanek, narzuconych im przez pewną grupę entuzjastów C93 i innych tworców z World Serpent.


nie to mialem na mysli
ja tez bym sie nie wpisal w takim temacie, chociaz posluchac c93 lubie, z prostego wzgledu - o muzyce pisac nie umiem, nie znam sie na aranzach, kompozycjach i tym podobnych pi****lach. to do czego pije to fakt nieumiejetnosci jakiegokolwiek merytorycznego wypowiedzenia sie na tematy muzyczne dzisiejszego forumowego luzactwa zarowno jesli chodzi o wykonawcow nienawidzonych jak i ulubionych. wiadomo - jak sie czegos nie lubi bez problemu mozna wpisac "gowno dla pedalow" i styknie, ale w odwrotnej sytuacji jest juz lekka lipa, bo co wpisac? "fajne, lubie jak graja"?


Ja nie potrafie wypowiedzieć się na temat muzyki profesjonalnie, ale na tym forum w niczym to nie przeszkadza.

Forumowe luzactwo bardziej tępi fanów, niz samych wykonawców. A jak się tępi fanów i co działa na nich jak płachta na byka to wiadomo. Zbluzgać czczonego idola.

Cytat: "Lieut. Col. Bill Killgore"
Cytuj
Dziwisz się? W końcu taka, a nie inna forma rozmów na G. Muzyki zostały wypracowana.

chyba nie do konca. sa osoby, ktore potrafia napisac - w tym zespole podoba mi sie to a nie podoba to uzywajac do tego argumentow popartych konkretnymi przykladami. nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.


Masz przykład w nowym temacie 612 o Clutch jaki jest ogólny styl rozmów na forum muzyki - nie potrzebane wpisy, gówno wnoszące do rozmowy. Ja nie generalizuje, tylko stwierdzam fakt, który od dłuższego czasu widać jak na dłoni.

Cytat: "yeah! bunny"

nie slyszalem nawet jednej plyty jakiegos emo zespolu a pomimo to ten gatunek niesamowicie mnie bawi


I musisz się przez takie wypowiedżi przedzierać,  żeby przeczytać coś ciekawego.

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:22:00 pm »
Cytuj
Forumowe luzactwo bardziej tępi fanów, niz samych wykonawców. A jak się tępi fanów i co działa na nich jak płachta na byka to wiadomo. Zbluzgać czczonego idola.


to jeszcze lepiej, muzyczne wojny, subkultury wyznawcow elitarnego gustu, pogarda dla muzycznego plebsu, wartosciowanie ludzi na podstawie sluchanej muzyki, skejci kontra metale, yeah niech poleje sie krew, nie sluchaj popu bo to zdrada, dobry efekt dalo sie po forach muzycznych zaobserwowac po tym nowym singlu rihanny - co odwazniejsi z zazenowaniem przyznali ze "nawet lubia posluchac", reszcie na audioscrobblerze omylkowo loguje sie "mlodsza siostra"

Cytuj
Masz przykład w nowym temacie 612 o Clutch jaki jest ogólny styl rozmów na forum muzyki - nie potrzebane wpisy, gówno wnoszące do rozmowy. Ja nie generalizuje, tylko stwierdzam fakt, który od dłuższego czasu widać jak na dłoni.


nie opyla sie po prostu na miare wlasnych sil jak najlepiej pisac o muzyce, czlowiek sie tylko nameczy i w odpowiedzi dostanie blyskotliwa, jednozdaniowa oczywiscie niezwykle sarkastyczna riposte i moze prosic o kasacje konta bo jest spalony, wystarczy spojrzec sobie na tematy zakladane przez "nowych" uzytkownikow, ja rozumiem ze to najczesciej sa jakies malo osluchane gowniarze nierzadko majace problemy ze zlozeniem paru zdan, ale jakby sie postarac cos z takich tematow mozna zrobic

Offline papiesz

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:44:06 pm »
masz oczywiście dużo racji, ale w jaki sposób można dyskutować z osobą, która ma 15 lat, przychodzi i twierdzi, że Iron Maiden to najlepszy zespół na świecie, albo dziwi się, że śmiejemy się z emo, a oni przecież są indywidualistami i dlatego nikt ich nie rozumie ? nawet jeśli kiedyś komuś chciało się z takimi ludźmi rozmawiać, to przy kolejnym takim typie już po prostu się odechciewa.
nothing positive only negative

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:03:04 pm »
ale ja mowie o muzyce, w dupie mam indywidualnosc emo, jak maja problemy z osobowoscia to niech pisza na jakims forum dla nastolatkow
dyskusje o najlepszosci jakiegokolwiek zespolu mozna od razu sobie darowac bo sa po prostu bezsensowne
nalezaloby sie zastanowic predzej jaki jest w ogole sens rozmawiania o muzyce, jaki jest cel - z tego co sie tu wyprawia odnosze wrazenie ze jest tym przekonanie kogos ze to czego slucha jest do dupy i nie powinien tego sluchac
a zobacz dla porownania co dzieje sie na wiadomym forum - sporo tematow o plytach, zespolach, kazdy zaklada co lubi, poleca innym, ktos tam cos sciaga, wypowiada sie, interes sie kreci, tutaj tego nie ma, ale i z drugiej strony roznica w sredniej wieku przyznasz jest spora, podejrzewam ze nie jest to bez znaczenia

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:28:05 pm »
Cytat: "612"
ktos tam cos sciaga,

I tu jest pies pogrzebany. Sam masz w podpisie google więc chyba rozumiesz o co mi chodzi?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:32:20 pm »
nie rozumiem

Offline Maciej

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:39:37 pm »
Chodzi mi o to że ludzie są leniwi.

Co ich obchodzi czy wkleisz okładkę, plejlistę, link do youtuba czy napiszesz recenzję (sam tak kiedyś robiłem)

skoro nie wklejasz linka do rapida?   :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline 612

muzyka dla plebsu
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:55:22 pm »
e tam dupa, link do calej plyty to przesada, do zachety wystarczy poszukac jakiejs darmowej mp3, ewentualnie sampla, spore ulatwienie przyniosla tez era youtube, nie gadaj ze mniej zachecajace do zapoznania z muzyka jest rzucenie linka z ktorym nie jest zwiazane jakiekolwiek sciaganie. ja sam wolalbym bezposrednie linki do sampli, teledyskow niz od razu 100 megowy album na rapidzie ktory na dodatek zapycha sloty a nie wiadomo czy jest cokolwiek wart.
brakuje czynnika motywujacego, nie ma sensu pisac, szukac, wklejac bo i nie ma dla kogo

 

anything