trawa

Autor Wątek: ComicSpace  (Przeczytany 9064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

ComicSpace
« dnia: Czerwiec 07, 2007, 08:25:11 pm »
a tak se temat założę :)
chyba w amerykańskim forum, ale jak trzeba będzie to może przekleić :) gdzie lepiej

ano takit emat zakładam, bo to bardzo fajne miejsce w internecie, i dlatego, że ludzi miłych spotkać można, i pogadać czasem z kims z drugiego zakątka świata, a i znaleźć mozna wiele ciekawych illustracji, plansz itp, których nigdy nie zobaczylibysmy gdyby nie ComicSpace,
ponieważ część autorów to dłubie sobie pewnie po pracy i nigdy zawodowcami nie będą, a ich kreskę podziwiać warto,
po drugie, dlatego, że są tam wydawnictwa promujące swoje komiksy, komiksy które są produkcjami często fanowskimi i w naszym kraju pewnie nigy ich nie zobaczymy,

oglądajcie więc, i wklejajcie może linki do ciekawych galeryjek :)

ja znalazłem cóś takiego i ze stołka spadłem:

http://www.comicspace.com/marespro13/

toż niech się Ramos i reszta schowają :P

pozdrawiam
eM

Offline Ziemniakento

ComicSpace
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2007, 08:37:09 pm »
Bardzo dobrze, że powstają takie strony, a jeśli chodzi o tego Marespro to gości jest naprawdę nieprzeciętny...Mistrz kartunu, że tak powiem. No i te ciepłe kolorki...

PS. Mocno mi się ze Śledziem skojarzyło: http://www.comicspace.com/marespro13/comics.php?action=read&file_id=10671

Offline Mysza_

Re: ComcSpace
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:51:54 pm »
Cytat: "empro"


ja znalazłem cóś takiego i ze stołka spadłem:

http://www.comicspace.com/marespro13/

toż niech się Ramos i reszta schowają :P


  bez przesady. Dużo mu brakuje do Ramosa. Nie czuć pewności krechy.

Offline empro

Re: ComcSpace
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:04:56 pm »
Cytat: "Filip_"
Cytat: "empro"


ja znalazłem cóś takiego i ze stołka spadłem:

http://www.comicspace.com/marespro13/

toż niech się Ramos i reszta schowają :P


  bez przesady. Dużo mu brakuje do Ramosa. Nie czuć pewności krechy.


uuu...
a nie czepiasz się po prostu trochę, fakt gość ma lekko delikatniejsza krechę, ale żeby od razu brak pewności ;P

zobacz tutaj:
http://www.deviantart.com/deviation/56905326/

według mnie jest ok, i naprawdę to jakaś taka półka na której i Ramos siedzi :)

Offline Macias

ComicSpace
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:12:07 pm »
Ni cholery,to jest ewentualnie ten sam regal, ale polka nizsza, jak juz tak jedziemy meblanymi porownaniami.
Koles ciska sympatycznie, ale na razie co najwyzej moze byc sidekickiem Ramosa czy Herrery

Offline Mysza_

ComicSpace
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:27:45 am »
Cytat: "Macias"
Ni cholery,to jest ewentualnie ten sam regal, ale polka nizsza

otóż to.
Cytuj
uuu...
a nie czepiasz się po prostu trochę, fakt gość ma lekko delikatniejsza krechę, ale żeby od razu brak pewności ;P

to nie kwestia czepialstwa. wyjeżdżasz z porównaniem grubymi nićmi szytymi   to odpowiadam co ja o tym myślę. Ramos ma torpedę w łapie a tamten koleś póki co ładnie rysuje. Przyznaje, że po pobieżnym szpyknięciu można do Ramosa te grafy przyrównać, lecz po wnikliwszym już nie.

Offline kingquest

ComicSpace
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:49:38 am »
Zgadzam się z Filipem.
Z resztą jak dla mnie Ramos to naprawdę bardzo dobry rysownik.
Na początku nie mogłem się do niego przekonać, ale po kilku jego komiksach naprawdę go polubiłem. Mało który mainstreamowy rysownik ma równie oryginalny i rozpoznawalny styl.

Offline Maciej

ComicSpace
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:30:12 am »
Mam ComicSpace w zakładkach już od pewnego czasu, ale ciągle brakuje mi pary żeby też się tam podlinkować. Może przy okazji tego topiku się zmobilizuję  :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

ComicSpace
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:47:34 am »
okejos,

kumam o co się rozchodzi, że Ramos ma dynamit w łapie się zgadzam, że wymiata też, sam sie jaram wszystkim co machnie i wszystkimi rysunkowymi klonami jego również,
no i jest kwestia taka, że gościu z ComicSpace, marespro13 (nie moga se jakiś prostszych i ciekawyszch tych nicków ymyslać... ;)), w moim odczuciu rysuje w ten sam deseń, kreska płynie ok, kolorki są dobrze połozone, ogólnie ilustracje są dynamiczne, niespecjalnie widzę coś, do czego bym się przyczepił,
fakt, może jego kreska jest w jakis sposób "delikatniejsza", mniej drapieżna niż Ramosa, ale czy to źle, po prostu inaczej :)

:)

Offline Qbiak

ComicSpace
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2007, 12:36:31 pm »
no i trzeba dodać, że u tego zdolnego Kostarykańczyka stopień "ucartoonowienia" postaci jednak wyższy niz u ramosa,raczej nie zatrudniliby go w marvelu do rysownia ktorejs z glownych serii . pracki jego są w pytkę, ale mimo wszystko wole ramosa.

Offline [robak]

ComicSpace
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2007, 03:51:12 pm »
Mnie osobiście Ramos W OGÓLE nie podchodzi. Po prostu nie mogę przebrnąć przez komiks rysowany jego ręką. Strasznie gryzą mnie te rysunki i kolory, nie wiem do końca czemu. I przyznam szczerze, że prace owego mieszkańca Kostaryki [jak wielu zdążyło zauważyć :P] podobają mi się, a co za tym idzie są wg mnie lepsze od prac Ramosa. Może nie pod względem warsztatowym, ale po prostu lepiej do mnie trafiają.

Offline empro

ComicSpace
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:11:56 pm »
Cytat: "[robak
"] owego mieszkańca Kostaryki [jak wielu zdążyło zauważyć :P]


to już jak mu w metryke patrzymy, to nazywa się Mario Espinoza

:)

Offline Anonimowy Grzybiarz

ComicSpace
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2007, 05:52:37 pm »
Skoro jesteśmy przy temacie Ramosa, to mi bardzo odpowiadają jego rysunki. A jego wersja Spider-Mana jest dla mnie wprost genialna(chyba jestem jedyny, bo w temacie o Pajaku ostro jadą wesję Ramosa...). Byczy Venom, i genialnie narysowany Human Torch jako Johnny. Sweet... Może tylko MJ mu nie za bardzo wyszła... :?  Bardzo żałuję, że dalszych numerów Spectacular S-M nie rysował Ramos :(

Pozdrawiam

Offline empro

ComicSpace
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:21:15 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Skoro jesteśmy przy temacie Ramosa, to mi bardzo odpowiadają jego rysunki. A jego wersja Spider-Mana jest dla mnie wprost genialna(chyba jestem jedyny, bo w temacie o Pajaku ostro jadą wesję Ramosa...). Byczy Venom, i genialnie narysowany Human Torch jako Johnny. Sweet... Może tylko MJ mu nie za bardzo wyszła... :?  Bardzo żałuję, że dalszych numerów Spectacular S-M nie rysował Ramos :(

Pozdrawiam


tylko, że nie jesteśmy przy temacie Ramosa  :roll:

czy ktos może czytać Twoje posty zanim je wyslesz i ew je moderować, bo robi się to męczące juz od dłuższego czasu  :roll:

Offline Tkachoz

ComicSpace
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2007, 01:16:24 am »