trawa

Autor Wątek: Tłumaczenia kart Magic'a.  (Przeczytany 3583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JasiekHP

Tłumaczenia kart Magic'a.
« dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:35:07 pm »
Czy mógłby ktoś mi przetłmaczyć:"As Cloud Key comes into play, choose artifact, creature, enchantment, instant or sorcery.

Spell you play of the chosen type cost 1 less to play.

Rozymiem z tego tylko:"Kiedy Cloud Key wchodzi do gry wybierasz artefakt, stwora, umagicznienie, czar natychmiastowy lub zaklęcie"
Dalej nie mogę się połapać :(

Proszę o pomoc.

Offline Serenicus

Tłumaczenia kart Magic'a.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2007, 08:00:20 pm »
Chodzi o to że w momencie zagrania tego Cloud Key mówisz typ z pośród tych które wymieniłeś. I czary tego typu kosztują o 1 manę mniej niż pisze na karcie.
Np. Zagrywasz Cloud Key i mówisz artefakt. Potem w swojej następnej turze zagrywasz artefakt i kosztuje on o 1 manę mniej. Nie wiem czy ta umiejętność jest jednorazowa, trwa dopóki stwór jest w grze czy stała, ale chodziło o tłumaczenie :)

Offline JasiekHP

Tłumaczenia kart Magic'a.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2007, 08:41:31 pm »
Dzieki. Tak przy okazji, czy jest jakas stronka z kartami przetłumaczonymi na polski?

Offline JasiekHP

Tłumaczenia kart Magic'a.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2007, 03:15:03 pm »
Cycling 2(2, Discart this card: Draw a card.)
Madness 3 (If you discard this card, you may play it for its madness cost instead of putting it into touy graveyard.)[/i]

Czy mógłyby mi ktoś to przetłumaczy?
Z góry wielkie dzięki.

P.S
Czy discard dotyczy moich kart czy przeciwnika?
Czy dotyczy card na ręku czy na stole i czy potem trafiaja do grobu czy biblioteki?

Offline Serenicus

Tłumaczenia kart Magic'a.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2007, 03:40:57 pm »
Cycling 2 ( Zapłać dwa z puli many i odrzuć tą kartę na cmentarz aby dobrać kartę z wierzchu biblioteki )
Madness 3 ( Jeżeli ta karta jest odrzucana to zapłać jej koszt madness -u [ W tym przypadku 3 punkty z puli many ] aby zamiast na cmentarz została ponownie zagrana )

Discard dotyczy zarówno twoich jak i przeciwnika kart. Zawsze jest to określone na karcie o kogo chodzi.
Czy dotyczy kart na ręku czy na stole to też jest napisane na karcie. I Discard zawsze trafia na cmentarz chyba że karta ( ponownie :) ) ma inaczej napisane.

Offline JasiekHP

Tłumaczenia kart Magic'a.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2007, 04:28:29 pm »
Wielkie dzięki!!! (ponownie  :) )

 

anything