Autor Wątek: TELEPORT - turniej !!!  (Przeczytany 3747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serenicus

TELEPORT - turniej !!!
« dnia: Czerwiec 16, 2007, 09:46:32 pm »
Witam!
Podaje dokładne informacje na temat turnieju LotRa którego organizacją zajmuję się na tegorocznym TELEPORCIE w Gdańsku. Turniej będzie w formacie Extended ze ścieżką od 11-17 z możliwością proxów ( Do udziału dopuszczone zostaną tylko takie proxy które będą dokładnie wyjaśniać znaczenie na karcie czyli kserówki, czarno-białe wydruki itp. ).
Turniej odbędzie się dokładnie 8 lipca o godz. 10. Wpisowe wynosi 10 zł.
Gry będą przydzielane losowo. W przypadku 10 graczy przewidziane jest 8 rund w przypadku koło 15 graczy 5 rund. System będzie punktowy tzn. corrupt/kill = 2 ptk dojście na site jako pierwszy = 1 ptk. Cztery osoby z najwyższą punktacją przechodzą dalej. W dalszej części jest system pucharowy czyli 1 gra z 4 graczem a 2 z 3. Zwycięzcy grają ze sobą w finale, a dwaj pozostali o 3 miejsce w turnieju. Na jedną rozgrywkę przewidziane jest 40 minut, w finale 50 minut. To chyba wszystkie niezbędne informacje. Wszelkie pytania piszcie na meila Serenicus@wp.pl

Na powyższy adres tj. Serenicus@wp.pl proszę pisać kto przyjedzie na 100%. Zapisy i tak odbędą się dopiero przed turniejem, chciałbym tyko wiedzieć ilu ludzi się spodziewać.
Pozdrawiam.
Serenicus.

Offline [rollerboy] thorgal ;]

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2007, 12:03:10 pm »
super impreza  :D  karcianki, komiksy, ksiażki,gry bitewne poprzebierani zajawkowicze  :D  chciałem zdjecie z
Anakinem ale gdzieś nawiał  ;)
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Serenicus

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2007, 04:28:44 pm »
Prawda. Impreza wypas. A raczej uczestnicy turnieju. Jesteście naprawdę w dechę. Mam tylko taką skromna nadzieję, że nasz kontakt nie urwie się po tym turnieju i nadal będziemy wspólnie organizować coś nowego. Następnym razem możemy przyjechać do was do Poznania, potem znowu u nas w Gdańsku i tak w kółko aż nam zbraknie sił...  :lol:  :lol:
Trzymajcie się !

PS. Roller zgarnął puchar z Thorgala to chociaż mogę się nacieszyć tym z LotR-a  ;)

Offline [rollerboy] thorgal ;]

swietny pomysł
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2007, 07:02:05 pm »
siema, musze przyznać że pomysł dobrze zbilansowany ;)
 Poznań :p Gdańsk myśle że z tego pieca bedzie chleb, gratuluje wygranej, no i musimy zacząć pogrywać w LotR-a  pozdro  ;)
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline MaGik

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2007, 08:55:35 pm »
Ja mam teraz deck pod Star Warsy więc może zaczniemy od tego co  :roll:
url=http://s7.gladiatus.pl/game/c.php?uid=21873/]Kliknij by zrozumieć więcej[/url]

Offline [rollerboy] thorgal ;]

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2007, 09:34:23 am »
Cytat: "MaGik"
Ja mam teraz deck pod Star Warsy więc może zaczniemy od tego co  :roll:


siema, Star Warsy moge pograć w klony :roll:   ale bitewniaków raczej nie będe zbierać nie przepadam za kostkami  :roll:  tylko najstarsza wersja ta opisywana przez Manowara mi pasuje pozdro dozo
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Serenicus

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2007, 12:56:59 pm »
Zapraszam wszystkim na fotorelacje z turnieju Thorgala na Teleporcie w Gdańsku. http://www.thorgalkgk.ugu.pl/
Znajdziecie tam też wyniki i uczestników a także wszystko odnośnie Thorgala.
Zapraszam !

Offline kempy

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2007, 03:52:24 pm »
Co do zdjęć, to warto wspomnieć, że aparaty mają z reguły coś takiego jak lampa błyskowa. Chyba, że zdjęcia były robione z komórki - co nie zmienia faktu, że są bardzo ciemne.

cyt. "Dodałem fotorelacje z Teleportowego turnieju, tabelę wyników oraz kruciutki opis."

W jakim systemie graliście? Podejrzewam, że skoro było tak niewielu graczy to skończyło się na klasycznym "każdy z każdym"?
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline Serenicus

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:50:58 pm »
Tak graliśmy każdy z każdym, ale to była dopiero 1 tura. W drugiej była gra multi i dopiero łączna ilość punktów przesądzała o zwycięstwie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie znacznie więcej uczestników :)
Co do cytatu myślę że to zwykłe roztargnienie, word nie podkreślił tego jako błędu więc chyba dlatego... można wybaczyć :)

Offline [rollerboy] thorgal ;]

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:51:02 pm »
siema, i tu sie mylisz  :roll:  zagraliśmy każdy z każdym i multi było mnostwo śmiechu, kiedy zmenczony gracz zagrywał dwókrotnie tę samą misję (zasada unikalności) i dopiero za trzecim podejściem wystawił poprawnie  ;) sam kilka razy sie zgapiłem a przy pierwszym podejściu adrenalina buzowała aż miło, czułem sie jak na starcie wysokiej rangi zawodów , tylko te nowe przepisy ahhh  ;)  pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline kempy

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 11, 2007, 08:07:22 pm »
Moim zdaniem, w  przypadku 6-ciu graczy mozna już pokusić się o zagranie w systemie swiss. To 3 rundy plus ewentualny finał w ktorym ląduja chyba najbardziej obiektywnie wytypowani gracze.

Ja i dwóch/trzech innych dorywczych graczy w Thorgala chętnie byśmy zagrali w większej grupie, ale dalej niż Kraków (jesteśmy z Wadowic) jechać nie zamierzamy.
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline [rollerboy] thorgal ;]

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2007, 08:19:58 pm »
siema kempy, nie mieliśmy czasu na turnieju na takie rozgrywki  ;)  cały dzień grania i nic prawie nie jedliśmy, spaliśmy 3 godziny w pociągu:)  ale naprawde warto było miałem wielką frajde z grania z doświadczonymi graczami  ;) do krakowa mówisz szkoda, że już po maratonie krakowskim ale pomyślimy

a jeszcze pytanko w trybie multi jaka opcja ci odpowiada podstępy z ręki czy tylko jak jest bohater pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline kempy

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2007, 08:42:50 pm »
Cytat: "[rollerboy
thorgal ;]"]siema kempy, nie mieliśmy czasu na turnieju na takie rozgrywki


Ale ja mówiłem o przyśpieszeniu turnieju. W swiss'ie każdy z graczy grałby po 3 gry a na samym końcu byłby finał pośród najlepszych. To na pewno szybsza opcja niż mecz każdy z każdym bo w waszym przypadku wyszło, że mieliście z osobna conajmniej 6 partii do załatwienia.
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline [rollerboy] thorgal ;]

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2007, 09:04:57 pm »
Cytat: "kempy"
Cytat: "[rollerboy
thorgal ;]"]siema kempy, nie mieliśmy czasu na turnieju na takie rozgrywki


Ale ja mówiłem o przyśpieszeniu turnieju. W swiss'ie każdy z graczy grałby po 3 gry a na samym końcu byłby finał pośród najlepszych. To na pewno szybsza opcja niż mecz każdy z każdym bo w waszym przypadku wyszło, że mieliście z osobna conajmniej 6 partii do załatwienia.


przetestujemy  ;)  sprawdzimy pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline iscariot

TELEPORT - turniej !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 25, 2007, 07:37:12 am »
Dla zainteresowanych:
Na stronie http://www.thorgalkgk.ugu.pl/galeria.php
fotorelacja z turnieju, który się odbył na Teleporcie 2007.

 

anything