Autor Wątek: Nowości czerwca  (Przeczytany 16229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości czerwca
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 03, 2003, 12:13:48 pm »
Cytat: "graves"
Ja tam już nie mam po co wchodzić do empiku. Z albumów to nie było nowości z 2-3 miechy (jedynie magazyny, jeremy, tellos i inne co z gazetami leżą). Kolporter ratuje sytuację, ale też strasznie wybiórczo.


A propos Empiku - ostatnio stwierdzilem, ze kupuje tam uzywane komiksy w cenie nowych!  :x  Poza tym, probowali mnie oszukac przy kasie, kiedy kupowalem przeceniona Gwiazde Poludnia.

No - ale ja to mam dobrze - regularnie odwiedzam taki fajny sklepik w galerii metra centrum w Warszawie... Komiksy przewaznie w folii, albo prosciutko z magazynu przyniesione. Tylko nowosci docieraja pozniej niz do Empiku.  :cry: I ceny czasem wyzsze niz w Kolporterze. Ale jaki wybor...

Dobra, koncze ten off topic.  :P
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Mav82

  • Gość
Nowości czerwca
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 03, 2003, 04:35:57 pm »
swego czasu komixy kupowalem tylko w warszawskim empiku na marszalkowskiej, ostanio jednak zaczely mni powaznie wnerwiac tlumy dzieciakow czytajacych na podlodze komixy (te przeznaczone na sprzedaz), raz ze kupuje sie tam czasem komixy maxymalnie "obmacane", dwa - czasem nie mozna sie ruszyc zeby ktoregos z tych dzieciakow nie nadepnac i trzeba bardzo uwaznie patrzec pod nogi
teraz tez kupuje glownie przy stacji metra centrum, zeszyty nie zniszczone i pozbawione sporych rozmiarow nalepki z cena jak egzemplarze z empiku :)