Autor Wątek: Inuyasha - prawdziwa perełka  (Przeczytany 13127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murmandamus

Inuyasha - prawdziwa perełka
« dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:33:19 pm »
Niby nic szczególnego, dziewczyna nastolatka przenosi się do starożytnej Japoni i przezywa tam przygody i wraz z towarzyszami szuka magicznego klejnotu walcząc przeciw demonom. Niby nic szczególnego ale jednak bardzo wciąga i nie nudzi . A seria jest gigantyczna bo 167 epizodów ma.+ jakieś 4 filmy długometrażowe. Może znacie? Dodam że jedne z nielicznych anime w których dubing jest lepszy od orginalnych głosów w japońskim. Moi ulubieńcy to Kagura-głównie za jej sexy głos w wersji angielskiej , Lord Sesshomaru- tym ma w sobie charyzmę jakąś, no i Kilala- demoniczny kotek towarzysz Sango(słodki w mniejszej wersji).
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Hunter Killer

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:53:50 am »
Jestem przeciw a nawet za, Kilala jest kawaii.  A najbardziej z męskich postaci lubię Miroku (i tak Kagura wymiata). :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Nakago

Re: Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:17:47 am »
Cytat: "Murmandamus"
Niby nic szczególnego ale jednak bardzo wciąga i nie nudzi .
Zaprzeczam. Mnie zanudziła na amen po około 40 odcinkach - wtedy ją odstawiłam (ładnych parę lat temu) i po dziś dzień do niej nie wróciłam. Jakoś mi się nie chce, tam jest w kółko to samo, może poza tym, że co jakiś czas pojawiają się nowe postaci.

Cytat: "Murmandamus"
Moi ulubieńcy to Kagura-głównie za jej sexy głos w wersji angielskiej , Lord Sesshomaru- tym ma w sobie charyzmę jakąś,
Zdecydowanie Sesshomaru-sama. Za charyzmę i rozterki w rodzaju 'dlaczego ja dostałem, taki szajsowy miecz, a ten kundel takie świetne ostrze' :-p.

Cytat: "Murmandamus"
no i Kilala- demoniczny kotek towarzysz Sango(słodki w mniejszej wersji).
No proszę, a ja myślałam, że on(a) ma na imię Kirara... Kto z niej zrobił 'Kilalę'?  Dla mnie to brzmi, jakby się dziecko ciećkało :-(.

Pazurami i kopytami bronię się przed niejapońskimi ścieżkami dźwiękowymi (no, może poza niektórymi polskimi), dlatego "Inuyashy" po angielsku nie oglądałam i nie zamierzam. W wersji anglojęzycznej nie ma Koyasu Takehito :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:25:57 am »
Przeczytałem jeden tomik mangi będąc u Szysz, ale nie zachęcił on mnie jakoś do dalszej lektury.

Nie wiem, może jakby mnie ktoś zasypał tomikami to bym je przeglądnął, ale sam nie kiwnę nawet palcem by się za to zabrać ;)

Offline Konował

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:32:26 am »
kiedyś chciałem się  za to zabrać, do momentu gdy zobaczyłem ile ma odcinków :P Tasiemcom mówię zdecydowane nie ^^


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hamtaro666

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:49:26 am »
Ja na jednym z Teleportów kupiłem breloczek z Liskiem z Ynuashy, wtedy nawet nie znałem tego anime. On(a) jest urocza - służy mi do dziś. A o samym anime to w ogóle szkoda gadać

Offline Murmandamus

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2007, 11:21:35 am »
lisek?
To był On  o imieniu Shippo.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Nakago

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:17:37 pm »
Pod warunkiem, że nie był(a) to Kirara, który(-a) też wygląda dość lisio ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Murmandamus

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:51:57 pm »
raczej Kocio bo Kirara to kotodemon. Jak dwa ogony to ona.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Hamtaro666

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2007, 11:31:09 am »
Shippo - jest  na odwrocie breloczka podpisane, bardzo mi on przypomina jedną koleżankę z mangowych spotkań - ten gniew w oczach <zakochany>

Offline tamago

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:00:32 pm »
inu?? ehh fajnie się czyta. ktoś wie może ile to będzie miało tomów???
widzałem narazie (chyba) 7...,Jezeli to będzie tka tasiemcowate jak ranma 0,5 (XD) to sobie daruje

Offline Nakago

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:26:11 pm »
To już w tej chwili ma więcej tomów, niż "Ranma 1/2" :?. Na dzień dzisiejszy wyszło 49 (50-ty jest zapowiadany na 18.07.2007) i to AFAIK jeszcze nie koniec...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hollow

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2007, 07:47:09 pm »
Samo anime (i manga też) mnie nie zachwyciły, ale Miroku wymiata. Jego tekst "Czy zostaniesz matką moich dzieci wymiata"   :D  A tu macie coś dla fanów anime.
http://www.adultswim.com/games/inuyasha_demon/index.html

Offline ivi-cian

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2007, 12:33:39 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
Ja na jednym z Teleportów kupiłem breloczek z Liskiem z Ynuashy, wtedy nawet nie znałem tego anime. On(a) jest urocza - służy mi do dziś. A o samym anime to w ogóle szkoda gadać


hehe a ja mam breloczek z samym Inuyasha... ale to z czasow Asuconu jak mnie skleroza nie myli

^_^ pilnuje mi pokoju ^^

a to mam na tapetce w komorce:


w sumie az taka fanka tego anime nie jestem czy tez samego inuyashy ale jakos sie lapie na tym ze mi sie pojawia a to tu a to tam ;)


a co do samego anime (bo mangi nie czytalam) to calkiem przyjemne... moze i 'tasiemiec' ale jak sie ogladalo na bierzaco z wychodzacymi subami to jakos sie przetrwalo ;) ... zakonczenie troche mnie zawiodlo.. bo w sumie go wcale nie bylo!!!...
url=http://www.train.pl/eve/wadaiko][/url]

Let us not look back in anger or forward in fear, but around in awareness.

Offline Kagy-chan

Inuyasha - prawdziwa perełka
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2007, 03:06:34 pm »
heh;)ja uwielbiam Inuyashe :D dwa lata temu niecierpiałam mangi z dużym wylewem krwi,ale Inuyasha jest inny;D kocham go za to iż podoba mi się ta jego głęboka miłość,którą przeistoczyła się w głęboką nienawiść.To fantastyczne! szkoda mi nieco Kagome,w końcu ona także go kocha i się bardzo stara,by był szczęśliwy ;)
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

 

anything