Autor Wątek: Timbaland-The Way I Are  (Przeczytany 4472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Irvette

Timbaland-The Way I Are
« dnia: Czerwiec 22, 2007, 09:08:48 pm »
Co myślicie o tej piosence/teledysku?

Offline 612

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2007, 09:32:31 pm »
rihannie do piet nie dorasta, posluchalem co prawda tylko okolo minuty, ale podejrzewam ze wystarczy, oczywiscie wspanialy bit, nachalna elektronika, wypolerowane brzmienie, wielki rozwoj pop/rnb, szkoda tylko ze utwor kompletnie arytmiczny, amelodyjny, sklecony bez pomyslu, calkiem jakby ktos do gara rzucil same specjaly a danie wyszlo gowniane, nie wspominajac juz o teledysku ktory jest glupi nawet jak na standardy mtv - co to ma byc z tymi typami grajacymi w pilke, o co z tym chodzi? beckham rzucil kase na promocje futbolu w usa? miny timbalanda wprawiaja mnie w zazenowanie jakbym to ja ten teledysk krecil, no i co to za babsko z ktorym on spiewa? nie mozna bylo znalezc kogos bardziej wyjsciowego? przeciez wiadomo ze w tego typu produkcjach walory wokalne sa na drugim planie jako ze i tak kazda z tych murzynskich spiewaczek pieje tak samo

Offline papiesz

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2007, 12:59:22 am »
10 lat temu początkowy bit potraktowałbym jako niezły wstęp do kolejnego euro-dance'owego przeboju. jednak czasy euro-dance'u niestety dawno minęły, a obecnie karierę robią nędzne kawałki w stylu r'nb' czy czegoś w tym rodzaju, przy użyciu czarnych muzyków z ich przewidywalnym do bólu negroidalnym rytmem. dla mnie to takie same niesłuchalne gówno jak w/w rihanna - niepotrzebnie nagrane i niepotrzebnie eksponowane. przy odpowiednio dobrym nastawieniu może bym przy takiej muzyce nawet zwalił sobie konia, ale raczej unikam tego typu klimatów, stąd mój stosunek do tego typu muzyki jest negatywny.
nothing positive only negative

Offline yeah! bunny

Re: Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:50:06 am »
Cytat: "Irvette"
Co myślicie o tej piosence/teledysku?

mysle ze to takie same gowno jak cala japonia manga i anime


piosenki oczywiscie nie chcialo mi sie sluchac
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline Kormak

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2007, 09:28:49 am »
Timbaland solo jak zwykle się błaźni, trudno uwierzyć, że on sobie nie zdaje sprawy z tego, że dla niego zawsze miejscem będzie drugi plan i strojenie min za plecami innych artystów, których produkuje.
Z "najlepszych" rzeczy wypsztykał się na albumach Justina T. i Nelly F. i teraz zostały mu takie żałosne "umcy-umcy" (słusznie zauważył papiesz, że ta piosenka zalatuje euro-dancem, jedyna różnica to pewnie budżet).
Im szybciej minie "druga młodość" Timbalanda, tym lepiej, bo ta homogenizacja popu jest koszmarem. To zresztą nie pierwszy raz: jeszcze 2,3 lata temu jak rzuciło się kamieniem, to trafiło się w piosenkę wyprodukowaną przez The Neptunes.

Offline b_sk

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:13:16 am »
Nie chciało mi się słuchać, ale mnie skusiliście tym euro-dancem i muszę przyznać, że gdyby z tego bitu rzeczywiście jakiś euro-dance ukręcić to by fajniejsze było. A co do Rhianny to jak dla mnie tam był jakiś pomysł na kawałek tutaj w sumie ciężko znaleźć takowy.
A osobną sprawą jest teledysk. Kto wogóle wpadł na pomysł tych kolesi z piłkami i co oni niby mają reprezentować?
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Kormak

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:36:08 pm »
No jak to co?
Tajemniczą i egzotyczną dyscyplinę sportu, jaką jest soccer!

Offline Dr.Crane

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2007, 07:17:10 pm »
Mysle ze niepotrzebnie wieszacie psy na tej piosence...chociaz byla przyzwoita do czasu jak nie wyskoczyl jakis czarny "ziomal" i nie zaczal swego rytmicznego pieprzenia...
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 06, 2007, 04:36:40 pm »
Nie no, bity sa spoko.
To że Timbaland śpiewa i psuje tym chyba wszystkie piosenki to inna sprawa. Bity jednak zawodowe  ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Qraq

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2007, 04:43:54 pm »
bity są rzeczywiście spoko. Reszta kupa

Offline MaxTeam

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 15, 2007, 09:40:14 pm »
Jak to sie stało, że nikt z was ''fachowców'' w dziedzinie muzyki nie zauważył ze temat muzyczny tego ''dobrego bitu'' jak piszecie został zaczerpnięty ze starego jak świat kawałka salt'n'peppa -  push it?!!!

Offline Maciej

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 15, 2007, 09:42:42 pm »
Fajnie, że nam to uświadomiłeś  :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Carbon

Re: Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 15, 2007, 10:38:42 pm »
Cytat: "MaxTeam"
Jak to sie stało, że nikt z was ''fachowców'' w dziedzinie muzyki nie zauważył ze temat muzyczny tego ''dobrego bitu'' jak piszecie został zaczerpnięty ze starego jak świat kawałka salt'n'peppa -  push it?!!!

bo tu siedza sami fachowcy od neofolku
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 15, 2007, 11:57:43 pm »
bez przesady. musley jest specjalista od bitow.
ćpać i ruchać

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Timbaland-The Way I Are
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 16, 2007, 12:40:33 am »
Ja tam żadnego Salt'n'peppa nie znam, ale muszę przyznać, że ta dziewczyna co tam w teledysku występuje jest całkiem f**kable.