trawa

Autor Wątek: Stephanie Meyer  (Przeczytany 5695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biolog

Stephanie Meyer
« dnia: Czerwiec 25, 2007, 12:32:56 pm »
Czy natrafiliście na tą autorkę ? Stepanie Mayer napisała "Zmierzch" , który stał się książką niemal kultową jak mogę wnioskować po wypowiedziach na anglojęzycznych forach. Historia dla nastolatek, opowiedziana przez nastolatkę zakochaną w młodocianym przystojniaczku z wampirzej rodziny sprawiła ,że doczytałem do połowy z bólem i odstawiłemn po pobieżnym przekartkowaniu reszty. Co w niej jest tak fascynującego ? Gdy czytam o wampirach chcę się bać. Tu nie ma o tym mowy. Może faktycznie książka ta jest obiektem adoracji egzaltowanych  panienek o niezbyt lotnych umysłach, ale to zbyt łatwe tłumaczenie.

Offline biolog

Odp: Stephanie Meyer
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2008, 09:47:10 pm »
Jestem dumny z was Robaczki. Brak odpowiedzi dowodzi, że w naszym kraju ta kosmiczna szmira nie zagościła w serduszkach i umysłach, mimo kontynuacji przez wydawnictwo.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Stephanie Meyer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2008, 02:37:34 pm »
Zdziwisz się, ale ta seria sprzedaje się znakomicie, i to nie tylko na zachodzie, ale i u nas. A jej populaność zapewne jeszcze wzrośnie jak do kin trafi ekranizacja pierwszego tomu.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline biolog

Odp: Stephanie Meyer
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2008, 06:50:04 pm »
Wcale się nie dziwię, bo wiem , że to coś jest wielkim bestsellerem. Ma radość odnosi się do faktu, że uczestnicy polskich forów, acz wierzą w różne dziwne banialuki nie zachwycają się tą tandetą, jak ich odpowiednicy na Zapadie.

 

anything