trawa

Autor Wątek: Knight Online  (Przeczytany 5938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Knight Online
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:53:52 am »
System drużynowy jest genialny. Pvp tak samo (przynajmniej za moich czasów) ciągle jest dla mnie ideałem.

Kiedyś z Turkiem nie szło dogadać się po angielsku, a macro było na każdym spocie. Abyss to już w ogóle masakra - w ścianach siedzieli z opcją auto loota.

Widzę, że wiele nowości powprowadzali, ale ja już do tego nie wrócę - czasu brak :)

Offline Jaskier

Knight Online
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2007, 12:36:05 pm »
No to rzeczywiście o niebo lepiej niż to co opisujesz :) Sam się zdziwiłem, bo zwykle mnie moerpegi nie wciągają, a ten bardzo. No ale nic - stwierdzilismy z bratem, że jak nas Knight Online nie chce to zainstalujemy Silkroada i tam może będzie bez takich kwiatków jak nieosiągalne serwery :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Knight Online
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 29, 2007, 01:07:16 pm »
To się zawiedziesz :D Zrobili tak samo ja w KO - płacisz to wchodzisz bez problemu. Nie płacisz to logujesz się w nocy i trzymasz włączony komp do rana, by pograć :p

***

  • Gość
Knight Online
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2007, 01:12:10 pm »
Bez przesady.
Warto też dodać, że nie tak dawno w Silkroadzie pojawił się nowy region- Europa (nowe klasy, skiny bohaterów, inny sposób rozwoju bohaterów, przedmioty).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Knight Online
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2007, 01:15:36 pm »
Europa przypomina właśnie KO (tak klasy jak i system party; voker jest!), ale problemy z logowaniem są dość ostre dla kont nieopłaconych.

Offline Jaskier

Knight Online
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2007, 01:51:57 pm »
A skąd te informacje? :?
Z tego co widzę zrobili oczywiście pewne usługi za $ ale zgodnie z ich wykazem na stronie są to rzeczy w stylu bonusa do exp na jakiś czas, zmiana koloru skóry//wyglądu twarzy/fryzury bohatera, czy scrolle z teleportem do miasta. Nic takiego jak pomoc w logowaniu tam nie ma. Z resztą przed chwilą stworzyłem sobie konto i wszedłem bez problemu. Nawet nie wszystkie serwery były zapełnione mimo takiej a nie innej godziny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Knight Online
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2007, 01:59:39 pm »
No to poprawili serwery, bądź dodali w ostatnich czasach nowe. W każdym razie ciesz się, bo ja miałem ciężkie przejścia z logowaniem jeszcze rok temu , a jak przeglądałem fora przed dodaniem Europy to problemy były jeszcze gorsze :)

Offline JAPONfan

Knight Online
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2007, 04:50:58 pm »
Dodali sewery. Na nowym (mercury) nie mam problemów z logowaniem, choc czasami ma problem z przesylem informacji do mnie