trawa

Autor Wątek: The Verve wracają!  (Przeczytany 1797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

The Verve wracają!
« dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:57:39 am »
Nie wiem jak wy, ale ja ze szczęścia zdjąłem majtki przez głowę - The Verve oficjalnie ogłosili powrót. I co najważniejsze, w najsilniejszym składzie (no, na razie jeszcze nie ma Tonga, ale on plumka w Gorillaz i The Good, The Bad & The Queen).

Dla mnie to jeden z najlepszych brytyjskich zespołów ever. Poznawałem ich płyty w odwrotnej kolejności i tak chyba wyszło na dobre: od megaprzebojowego "Urban Hymns", przez liryczne i dołerskie "Northern Soul" aż po brudne, psychodeliczne "Storm In Heaven" i "Verve e.p.". I liczę, że duet  Ashcroft-McCabe ma w zanadrzu jeszcze niejedną dobrą piosenkę.
Niech sobie pojamują, poćpają jak za dawnych dobrych lat... i będzie fajnie.

Offline 612

The Verve wracają!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:27:24 am »
to nie przypadkiem ci od tego teledysku co koles idzie ulica i wszystkich pociaga z bara?

Offline zyon

The Verve wracają!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2007, 11:04:50 am »
O to to...ważniak 8)


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline VIIIX

The Verve wracają!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 04:38:10 pm »
Dobra, ja niestety też ich tylko kojarzę z kawałka spacerowego. Bardzo w pytę jest ten utwór, jak i teledysk. Może z nowym się zapoznam... jak się nie przećpają i nie przejamują, hehehehe.

Offline 612

The Verve wracają!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2007, 05:31:41 pm »
wlasnie mi sie zawsze calkiem podobal ten slynny utwor ale po inne dokonania zespolu nigdy nie siegalem w przekonaniu ze to muzyka dla frajerow jak np beatelsi

Offline VIIIX

The Verve wracają!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2007, 06:45:32 pm »
Do diaska! Jakiż ze mnie kiep i frajer, toć ja Bitelsów słucham, niech mnie piorun trzaśnie, ajajajajaj.
Kiedyś kumpel mi zapodał kilka kawałków Verve, nie odnotowałem wtedy jakiejś większej ekstazy estetycznej, nic wtedy w ogóle nie odnotowałem, bo kumpel gdy częstował muzyką, to podawał ja z wódką i śledzikami, ech...

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

The Verve wracają!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2007, 06:49:25 pm »
pamietam ten teledysk, kompletnie nie kojarze muzyki. az zaraz sprawdze na tej wspanialej amerykanskiej stronie z duza iloscia nagran wideo.
Cytuj
Do diaska! Jakiż ze mnie kiep i frajer, toć ja Bitelsów słucham, niech mnie piorun trzaśnie, ajajajajaj.

sluchanie beatlesow w 21 wieku to mocny obciach.
ćpać i ruchać

Offline Ziemniakento

The Verve wracają!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2007, 06:50:47 pm »
A ja pamietam.
To taki hipis w kurtce ulicą szedł i brał z bara staruszki najpierw, potem jakąś nunie a potem wyłączyłem telewizor.
On tak ładnie jęczał. Prawie tak ładnie jak " Riiilax, tejk it iiiiziiii"!
Czemu on tak jęczał...?

Offline Kormak

The Verve wracają!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2007, 06:58:24 pm »
"Rolling People" - koncertowo

"Gravity Grave", "Blue", "She's a Superstar" - psychodelicznie z wczesnego okresu

I jeszcze "Lucky Man"

 

anything