Autor Wątek: The War At Sea  (Przeczytany 2945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tasman

The War At Sea
« dnia: Lipiec 01, 2007, 11:51:33 am »
Miło mi zaprosić Szanownych Czytelników do odwiedzin nowo powstałej strony o tematyce historyczno-morskiej THE WAR AT SEA. W założeniu portal ten zajmować się będzie tematyką ogólno morską a nie tylko ograniczał się do czasów wojny. Zajmiemy się też na stronach portalu także zagadnieniami historycznymi i z racji mojego zamiłowania (także wykształcenia) archeologicznymi.
Na początek proponujemy opis bitwy w Pearl Harbor pomiędzy niszczycielami amerykańskimi a japońskimi okrętami podwodnymi; zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z rodzinnego albumu cpt. Ronalda Bryne oficera wysokiej rangi na ciężkim krążowniku HSM KENT; znajdzie się też coś dla lubiących podróże po literaturze: okręt podwodny w fantastyce naukowej. Dalej liczne recenzje książek, filmów i wydawnictw. Zapraszamy na reportaże z MARITIME FESTIVAL, który odbył się w Dublinie i na reportaż z wystawy na wyspie Cobh (jak irlandczycy emigrowali do ameryki). W Galerii Fotografi na początek salwa z pancernika IOWA.
W sekcji historyczno-archeologicznej: D-Day w lustrze czyli Normanowie w Anglii, relacja z festiwalu archeologicznego w Irish National Heritage Park (taki odpowiednik polskiego Biskupina) oraz o pierwszym na świecie muzeum podwodnym. Ponadto dowiecie się Państwo na stronie naszego forum co polscy archeologowie robią w czasie pracy w Irlandii.
Ponadto: bohaterowie wojenni, katastrofy morskie, newsy, nowości, regaty, galerie screenów i nasza twórczość.

Strona nasza dopiero jest w budowie. Prosimy więc o tymczasową wyrozumiałość. Poszukujemy chętne osoby do pomocy w prowadzeniu tego popularno-naukowego portalu. Jeżeli masz Człowieku jakiś ciekawy pomysł, przemyślenia, materiały do publikacji lub cokolwiek co wiąże się z tematem: historia - to zapraszamy do współpracy. U nas możesz prowadzić swój dział, zająć się jakąś wąską specjalizacją czy coś w tym stylu. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Jesteśmy zainteresowani wymianą banerów i scalaniem forum jako przyjacielskich.

Aby móc przeglądać zdjęcia na naszym forum należy być zalogowanym. Zapraszam do odwiedzin!

http://thewaratsea.atbox.pl/forum/
http://thewaratsea.atbox.pl/

 

anything