Autor Wątek: Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA  (Przeczytany 17257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2007, 09:02:05 pm »
:shock:

Cytuj

wolę w lipcu B5    
  63%  [ 33 ]
wolę w grudniu A4    
  25%  [ 13 ]
samoakceptacja to podstawa    
  11%  [ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 52


Cytuj
Uzgodniono że :

timof napisał:
Grudzień w a4


Bez komentarza...



                           po prostu suuupperrrr.... :x  :?

Offline Marius Magnus

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2007, 09:41:26 pm »
Mi opcja grudniowa bardziej pasuje, ale wnioski wydawcy z ankiety wyjątkowo humorystyczne  :lol:
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Hał_Miał

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 15, 2007, 12:02:00 am »
przekazuję

Cytuj
timof (0:59)
skoro maciej prowadzi jakieś "durne gierki" to uściślę, że to nie wnioski wydawcy, który ma raczej w tej kwestii związane ręce
orry, did I break Your concetration ?

Offline Maciej

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 15, 2007, 09:53:37 am »
Ja wiedziałem że tak będzie  :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Ziemniakento

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:07:48 am »
Lolz...niepotrzebnie stukaliście w klawiaturę!

A z drugiej strony cieszę się, że antalogia będzie w grudniu ;D

Macieju, to miał być jakiś żarcik?

Offline Maciej

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:20:41 am »
Nie. To nie był żarcik.
Po prostu wiedziałem że nawet jak powstrzymam się od komentarza to zaraz zostanę posądzony przez timofa o prowadzenie jakiś "głupich gierek".

Dąbrowski uparł się na A4 i ankieta niestety nie przekonała go. Widać, woli żeby mu antologia równo stała na półce z essenszialem  i ma głęboko w jelicie ewidentne oczekiwania czytelników. Standard wydań timofowych to b5, ale autor Likwidatora zauważył to w momencie gdy komiks był wysyłany do drukarni. Bardzo go to zaskoczyło...

Jak widać, w obronie A4 potrafi być równie nieustępliwy jak w przypadku obrony doliny Rospudy  :idea:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Robert Zaręba

  • Gość
Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:38:33 am »
Cytuj
Jak widać, w obronie A4 potrafi być równie nieustępliwy

A mnie dziwi, że wydawcy w ogóle przyszło do głowy wydawać ten komiks w formacie innym niż A4.
Do tej pory wszystkie Likwidatory były w formacie A4 i tak powinno pozostać, zaś jedynym argumentem przemawiającym za formatem B5 wydają się być niższe koszta produkcji, które pewnie Rychowi koło pyty latają...

Offline Maciej

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:55:11 am »
Cytat: "Robert Zaręba"
jedynym argumentem przemawiającym za formatem B5 wydają się być niższe koszta produkcji, które pewnie Rychowi koło pyty latają...

Sytuacja komfortowa - kasa wydawcy, komiksy nie moje, koszty latają koło pyty a pyta lata wokół głowy niczym wirnik helikoptera. Nic tylko wznieść się w chmury i podziwiać widoki.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 15, 2007, 11:59:27 am »
Jesli w grudniu będzie (jak wcześniej było napomykane) "From Hell" - to za likwidatora podziękuję, chyba że  kupię w innym terminie jak jeszcze będzie...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Robert Zaręba

  • Gość
Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 15, 2007, 12:48:39 pm »
Cytuj
Sytuacja komfortowa - kasa wydawcy, komiksy nie moje, koszty latają koło pyty

I za to Rycha lubię:)

Offline Maciej

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 15, 2007, 12:50:18 pm »
Sądząc po liście autorów biorących udział w antologiach o Likwidatorze
Rycha lubi wiele osób.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Robert Zaręba

  • Gość
Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 15, 2007, 04:18:53 pm »
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego wylatują moje posty, skoro są niewinne niczym, przepraszam za wyrażenie, wicepremier Lepper?

Myślę, że sam sobie powyżej odpowiedziałeś. O tym jak lata pyta twórcy Likwidatora jest mało ciekawym postem.
graves

Offline Anonimowy Grzybiarz

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 15, 2007, 05:04:58 pm »
Grudzień... From Hell, wydatki "choinkowe" i inne "mikołajowe" plus jeszcze Likwidator... Kurcze. Skąd na to kase brać? Może ktoś mi sprawi ładny prezent i FH pod drzewkiem świątecznym znajdę?

Robert Zaręba

  • Gość
Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2007, 05:57:56 pm »
Cytuj
Myślę, że sam sobie powyżej odpowiedziałeś. O tym jak lata pyta twórcy Likwidatora jest mało ciekawym postem.

No nie do końca.
To Maciej jest ekspertem od stosowania pyty w przemyśle lotniczym i turystycznym zarazem:)
Moja wypowiedź dotyczyła czego innego.

Offline Maciej

Likwidator (antologia od timofa) - ANKIETKA
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 15, 2007, 08:57:26 pm »
Robercie, proszę Cię. Niewiele mi brakuje do bana  :(
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]