Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 166602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #345 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:00:03 am »
No i teraz będzie genialna Piątka na PSP, coś w tym jest Qraq ;p

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #346 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:07:08 am »
PSP nie licze.
A to 40/40 od famitsu to śmiech na sali.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:11:36 am »
Na famitsu nie patrzę od dawna, takie sa poje odczucia przy spędzeniu 20godzin  przy japońskim i amerykańskim demie Peace Walker na PSP. Tym bardziej, że docelowo gra miała nosić tytuł Metal Gear SOlid 5: Peace Walker i to jest pełnoprawna kontynuacja by Kojima! :D :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:15:30 am »
Ogólnie mgs świetnie pokazuje, że japońskie gry się skończyły. Sry, kojima popada w samozachwyt i wyprawia głupoty.


Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 26, 2010, 07:11:09 am »
Bez przesady, moim zdaniem Kojima nadal ma wiele fajny pomysłów. Nowy MGS na PSP jest tego dobrym przykładem. Dodanie Co-Opa doda tej produkcji wiele smaku, a żę reklamują Peace Walker w dość dziwaczny sposób to już inna para kaloszy. Nie można zapominać, że Hideo macza teraz palce w nowe Castlevanii, która nareszcie ma szanse zaistnieć w świecie 3D, bo jak na razie nikomu dobrze nie udało się przenieść tej serii w inny wymiar.

Offline minilol

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 01, 2010, 11:52:30 am »
Wiem, że tutaj był już ten temat pewnie wałkowany #$#%& razy (ale wiadomo jak to jest z postępem w technologi, wyborze gier itp.), ale postanowiłem w końcu sprawić sobie konsolę, generalnie wybór padł na ps3 (swoją drogą to wersję z jakim dyskiem kupić najlepiej?), ale dalej jednak konkurencja w postaci xboxa chodzi mi po głowie i postanowiłem zasięgnąć rady ludzi bardziej obeznanych w temacie.

Jeśli temat tu nie pasuje to proszę o wymoderowanie.

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 01, 2010, 12:36:11 pm »
jaki hdd? jaki chcesz. jak nie potrzebujesz 250gb, to weź skądś tanszą ze 120gb. Zawsze mozna włożyć dowolny kupiony ze sklepu.


Bierz tą konsolę, której gry ci bardziej odpowiadają. Mi też nie podobała sie polityka ms (konsola niby tańsza, ale dodatki drogie, płatny i "nielegalny" xlive, itp)

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 01, 2010, 10:56:48 pm »
Ja bym poczekał do końca wakacji - wyjdzie Natal i Move, będą nowe wersje, ma wyjść wtedy też slimka xboxa, i nawet jeśli nie chcesz Natala/Move, to klasyczne wersje konsol pewnie stanieją. No, przynajmniej xboxy.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 02, 2010, 01:09:58 am »
Ok, ale po co kupować xboksa, skoro ps3 jest fajniejsze?

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 02, 2010, 08:03:29 am »
Ok, ale po co kupować xboksa, skoro ps3 jest fajniejsze?

Ciekawe podejście do tematu xD

Jeżeli chodzi o ceny konsol, to X360 już od dawna można kupić w dobrej cenie. Co do Natala i Move to moim zdaniem Microsoft przegra, ponieważ oferuje jedno urządzenie, a Sony połączyło Wii + Natal = Move i to chyba najlepsze co mogli zrobić. Na E3 koncerny pokażą nowe gry, gdyż obecnie lineup jest strasznie słaby, jeżeli chodzi o exclusivy ;/

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 02, 2010, 10:22:47 am »
Orientujecie się, czy w Battlefield 1943 (ten z PSS) nie ma problemu z frekwencją na serwerach?

    

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 02, 2010, 12:32:41 pm »
Ok, ale po co kupować xboksa, skoro ps3 jest fajniejsze?

Bo wyszły już na niego wszystkie dobre gry. No poważnie, od dawna hajpowano HR i GoW3, teraz obie gierki wyszły i ja już nie widzę niczego ciekawego na plejaka, w co chciałbym pograć. Za to na klocku przelazłem ostatnio sobie Conviction, na dniach premiera Alan Wake, a na horyzoncie czai się nowe Halo, które tradycyjnie będzie przekozacką górą funu na splicie z kumplami.
Spoiler: pokaż
I mam gry za darmo



Jeśli masz kolegów, bierz klocka, bo ma kupę świetnych gier na coop. Jeśli jesteś samotnym smutnym grubym gościem, weź sobie PS3, bo poza sportówkami ma same gierki, które inni mogą najwyżej pooglądać : >
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 02, 2010, 12:51:39 pm »
klocek ma tego "pecha", że 99% gier z niego można sobie przejść na pc (
Spoiler: pokaż
też za darmo
)
Ja w ten sposób ukończyłem Mass effect i klocek stracił jedyną grę, dla której bym to to w ogóle kupił.


Btw: klocek nie ma(i nie będzie mieć) Uncharted. To po zagraniu w drugą część od razu skreśla tą platformę w moich oczach :P


Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 02, 2010, 02:03:46 pm »
Bo wyszły już na niego wszystkie dobre gry. No poważnie, od dawna hajpowano HR i GoW3, teraz obie gierki wyszły i ja już nie widzę niczego ciekawego na plejaka, w co chciałbym pograć.
Poczekaj do E3, ziomeczku.

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 02, 2010, 03:07:26 pm »
klocek ma tego "pecha", że 99% gier z niego można sobie przejść na pc (
Spoiler: pokaż
też za darmo
)
A, a, to było to, co chciałem napisać w poprzednim poście, ale zapomniałem. Jeśli masz mocnego kompa, to faktycznie bardziej opłaca się brać plejaka. Jeśli nie masz smoka i nie chcesz ładować w kompa kilka tys + upgrade'y a chcesz grać we wszystko co wychodzi, xkloc. Btw na kompy to teraz już chyba wychodzą tylko porty z konsol.

 
Cytuj
Poczekaj do E3, ziomeczku.
No Sony już zaprezentowało to, co będzie na E3 - minigierki na Move, z myciem okien na czele : > : > : >
/人◕ ‿‿ ◕人\