trawa

Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 164837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #465 dnia: Październik 12, 2010, 09:20:23 am »
Wydaje mi się, że to wina dodatku, a raczej jego braku. Widocznie zbyt mało osób gra na nowych mapach i taki tego efekt. Podobnie było z dodatkiem do Killzone 2, miałem go dość wcześnie i na początku spotykałem tam jedynie klanowiczów, zero zwykłych graczy.

Offline KomiksGra

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #466 dnia: Maj 06, 2011, 12:15:49 pm »
Jest dokładnie tak jak piszesz i nowe mapy,ich wczytywanie-to dotyczy także innych gier. Trzeba trochę odczekać aż pojawią się nowi gracze.

Offline pikselos

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 29, 2013, 10:18:32 pm »
Ja mam PS3 i się psuje :sad:

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #468 dnia: Luty 01, 2013, 10:52:03 am »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Fragles24_pl

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #469 dnia: Luty 19, 2013, 02:49:38 pm »
Mój mąż ma PS3 i jak na razie nie narzeka, wszystko działa jak należy. A, że jest wielkim fanem piłki nożnej to gra praktycznie tylko w jedną grę- Fifę 13. Inne gry mogą dla niego nie istnieć. W sumie to kupił PS3 głównie pod Fife.

Offline MiloszGracz

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem graczem i jestem z tego dumny.
    • Blog z opisami gier
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 06, 2013, 05:41:56 pm »
Miałem tak samo, PS3 kupiłem głównie pod gry zespołowe. W coś co można pograć ze znajomymi przy piwku :)
Zobacz mój blog opisujący gry https://blog-o-grach.blogspot.com
Polecam stronę o anime https://www.animeholik.pl

Offline Piekarz

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #471 dnia: Maj 23, 2013, 12:34:43 am »
Chciałbym pogratulować Playstation 4, że już teraz wygrała wyścig konsol nowej generacji. To jak Microsoft to sp... z Xbox One można by w książkach opisywać.
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #472 dnia: Maj 23, 2013, 02:54:03 pm »
Hmm ludzie tak narzekaja na ta prezentacje MS czego swoja droga zbytnio nie rozumiem. Czyzby zapomnieli o tym, ze prezentacja Sony byla jeszcze gorsza?


To co takiego MS sp... z Xbox One?

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych

    

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #474 dnia: Maj 23, 2013, 04:07:58 pm »
Wiekszosc ludzi na to narzekajacych:
a) ma dostep do sieci tak czy siak
b) ma konsole podlaczone do sieci tak czy siak
c) oba powyzsze

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #475 dnia: Maj 23, 2013, 04:16:11 pm »
Nie sądzę, żeby generalizowanie było w tym przypadku właściwe, bo jak mi się zachcę, to powinienem mieć możliwość spakowania konsoli+TV do auta, wyjechania na działkę, podpięcia, otworzenia schłodzonej o,5l i pocinania. To jest upierdliwość, która odcina mnie od zabawy w określonych warunkach niezawinionych przeze mnie, a nieprzewidzianych przez producenta. Wymóg weryfikacji 1/24h nie skutkuje zwiększeniem radochy płynącej z gry, dlatego z mojego punktu widzenia jest lipny.

    

Offline Perek

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #476 dnia: Maj 23, 2013, 04:52:06 pm »
prezentacja Sony byla jeszcze gorsza?

Pics or didnt happen.
Nieznając specyfikacji technicznej ani systemsellerów rozmawiamy o rzeczach wiadomych, takich jak tunertv za 500$ wymagajacy stałego podłączenia do netu, grania raz na dobe i bez możliwości wyłączenia kinecta, niekompatybilności wstecznej przeciwko ps4 o której wiadomo że istnieje i przynajmniej chwilowo, marketingowcy nie zachwalają jej wadami.

edit
pc+pady wydaje się  inwestycją atrakcyjną jak nigdy dotąd.

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #477 dnia: Maj 23, 2013, 07:02:15 pm »
@Grish
Jak czesto pakujesz konsole i jedziesz gdzies na jakies zadupie gdzie nie ma zadnego dostepu do netu? Zgodze sie, ze wymog codziennego logowania do sieci by moc grac w gry single player jest raczej chybiony, ALE nie robmy z tego nie wiadomo co. Moje konsole X360 i PS3 stoja w tym samym miejscu od paru lat i sa caly czas podlaczone do sieci tak czy siak... IMHO wymog polaczenia z siecia moglby byc jedynie przy aktywacji gry (a'la Steam), ale po zainstalowaniu owszem jest raczej zbedny...


@Perek
1) To jakie specyfikacje podalo Sony? Z tego co pamietam tez bylo bardzo ogolnie.
2) Ile systemsellerow zaprezentowalo Sony? Ani jedni ani drudzy nie pokazali za duzo
3) PS4 tez jest niekompatybilna wstecznie - bedzie to oferowane przez emulacje przez dodatkowy serwis (nie oszukujmy sie MS raczej na pewno bedzie oferowal cos podobnego - stare gry wydane w wersji elektronicznej cos a'la Virtual Console z Wii)


Co zrobil MS co pobilo konferencje Sony? pokazal konsole

Offline Piekarz

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #478 dnia: Maj 23, 2013, 07:44:03 pm »
Co zrobil MS co pobilo konferencje Sony? pokazal konsole
Pokazał odtwarzacz Video z lampą (Kinect) w stylistyce z lat 70. :wink:


Edit: Tutaj zestawienie przydatnych informacji na temat XBox One.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2013, 07:56:21 pm wysłana przez Piekarz »
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #479 dnia: Maj 23, 2013, 07:56:06 pm »
@Grish
Jak czesto pakujesz konsole i jedziesz gdzies na jakies zadupie gdzie nie ma zadnego dostepu do netu? Zgodze sie, ze wymog codziennego logowania do sieci by moc grac w gry single player jest raczej chybiony, ALE nie robmy z tego nie wiadomo co. Moje konsole X360 i PS3 stoja w tym samym miejscu od paru lat i sa caly czas podlaczone do sieci tak czy siak... IMHO wymog polaczenia z siecia moglby byc jedynie przy aktywacji gry (a'la Steam), ale po zainstalowaniu owszem jest raczej zbedny...
(...)

Z wyjazdem to był skrajny przykład, jasne. Mnie chodzi o to, że taki wymóg nie wnosi ABSOLUTNIE nic, jeśli chodzi o radość z użytkowania konsoli w taki, czy inny sposób, a jedynie o gonienie za piratami*. Równie dobrze mogli by wymóc czynność dłubania w nosie przez 3 minuty przed Kinectem, żeby można było wyjąć płytę z napędu.

* które i tak jest skazane na porażkę, bo za cenę nowego Xa ludzie sobie trzasną w miarę kompa i dalej będą kupowali na torrent.com. I nie sądzę, żeby ekskluzywne franczyzy pomogły.

    

 

anything