trawa

Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 165081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #300 dnia: Marzec 30, 2010, 08:09:42 pm »
...skazując się tym samym na prawo unijne. Każdy właściciel FATa będzie mógł legalnie i oficjalnie domagać się zwrotu poniesionych kosztów lub wymiany na nowszy model :>

Wymieniamy na SLIMke? ;p

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #301 dnia: Marzec 30, 2010, 08:57:00 pm »
No ba... skoro "other os" wywalają to jaki jest sens trzymania fata :>
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 06, 2010, 02:11:21 am »
No ba... skoro "other os" wywalają to jaki jest sens trzymania fata :>

Ja zostaję przy ostatnim modelu FAT. :3

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 06, 2010, 09:49:00 am »
FAT to tylko stary brat, za który  nie przemawiają żadne argumenty. Dawno temu, była wsteczna kompatybilność, linux... a teraz nie ma. ;(

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 15, 2010, 08:08:31 am »
Zakupiłem wymarzone PS3 8)
Sprzęcik super.

Zaczynam też odznaczać listę obowiązkowych tytułów do zaliczenia o ukończyłem już dwie flagowe pozycje: GoW3 i Killzone 2.

GoW 3 : rozmach i czysta epickość. Wszystko zostało udoskonalone względem dwójki. Ta gra osiągnęła ideał slashera i wyczerpała temat. Graficzny majstersztyk. Cuda, cudeńka i szczególiki projektów lokacji rozpieprzają czasami. Brutalność też osiągnęła nowy poziom i Kratos jest chodzącą emanacją wk****enia i bezwzględności. Czasami aż głupio się czułem. Głos Bogusia L. nadał Kratosowi charakteru. Nie jest to też na szczęście gra na dwa wieczory. Grałem od soboty do środy i licznik zamknął się chyba na 12+ h.
Obawiam się, że następne tytuły z gatunku będą miały niesamowite trudności, by przebić się przez ilości miodu wylewane z tej gry.
Wady: sama historia nie poraża złożonością(jakby to kogokolwiek obchodziło), choć spełnia swoją rolę, a gra rozwija dalej gameplay z 1 i 2 i w sumie wycisneli co sie tylko dało, ale temat już się wyczerpał i może czasami nużyć na krótkie chwilki.
Dla wielbicielu gatunku - 10+
Dla zwykłych graczy, którzy lubią sobie czasem posiekać mięso(to ja): 9+

Killzone 2: czad. Wzorowy gameplay, dużo broni (większość to automaty, ale każdy jakiś inny i fajny), super projekty lokacji, super grafika, pl dubbing z dupy. Krótka gra, na 3 wieczory w przerwach od gow3 - słabo. Lokacje zaprojektowane super, ale monotonna kolorystyka (wszędzie szaro, buro, piaskowo). Cóż, takie założenia niedostepnego, brutalnego świata, ale mogli tą planetę trochę urozmaicić.
Daję... hmm... 8. Taki call of duty na innej planecie z Helgastami zamiast nazioli. Za polski, grzeczny "cholerkowo-popieprzono-popierdzielony" dubbing dałbym 8+, ale jestem litościwy :P



Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:40:35 am »
Zagraj obowiązkowo w Heavy Rain, obecnie demo możesz pobrać z PSN'u. Jeśli podobał ci się KillZone 2, to może zobacz Bad Compan 2? Bardzo dużo grałem w BD2, gdy demo było jeszcze aktywne, obecnie przymierzam się do zakupu pełnej wersji.

    

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 16, 2010, 10:46:28 am »
Dziś prawdopodobnie wymieniam GoW3 na Uncharted 2 - demko było przegenialne i mną pozamiatało. HR też mam na liście, ale to tak na przyszły tydzień, albo i później, bo z kasą cieniutko.
Ogólnie fajnie mam, bo znalazlem niedaleko sklepik, gdzie mogę wymieniać gry. Mam więc po taniości okazję zagrać w co lepsze tytułu a jedyną wadą jest brak rosnącej sterty płyt na półce,

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #307 dnia: Kwiecień 16, 2010, 12:27:08 pm »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #308 dnia: Kwiecień 16, 2010, 12:56:13 pm »
Dziś prawdopodobnie wymieniam GoW3 na Uncharted 2 - demko było przegenialne i mną pozamiatało. HR też mam na liście, ale to tak na przyszły tydzień, albo i później, bo z kasą cieniutko.
Ogólnie fajnie mam, bo znalazlem niedaleko sklepik, gdzie mogę wymieniać gry. Mam więc po taniości okazję zagrać w co lepsze tytułu a jedyną wadą jest brak rosnącej sterty płyt na półce,

Jeżeli nie masz za dużo kasy, a chcesz mieć flagowe gry to polecam Heavenly Sword, Resistance, Uncharted 1. Starsze tytułu, ale NAPRaWDe są super :)

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #309 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:14:13 pm »
gram też w GRAW 2 i jest fajowa nawet, później wymienię na cos właśnie starszego.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #310 dnia: Kwiecień 16, 2010, 03:37:51 pm »
Jeżeli nie masz za dużo kasy, a chcesz mieć flagowe gry to polecam Heavenly Sword, Resistance, Uncharted 1. Starsze tytułu, ale NAPRaWDe są super :)

Gry w wersji platynowej są bardzo tanie i jak dobrze poszukasz, to z pewnością znajdziesz.

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #311 dnia: Kwiecień 16, 2010, 03:45:31 pm »
Gry w wersji platynowej są bardzo tanie i jak dobrze poszukasz, to z pewnością znajdziesz.

Platynowe... nigdy ich nie lubię. Szarek pudełka z brzydkimi okładkami, jak szukać to najlepiej wersje premierowe :P

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #312 dnia: Kwiecień 16, 2010, 04:25:42 pm »
Platynowe... nigdy ich nie lubię. Szarek pudełka z brzydkimi okładkami, jak szukać to najlepiej wersje premierowe :P

Czasami różnica ceny może nas powalić. Za platynę płacisz 50% ceny wersji premierowej. Jeśli posiadasz swoje pewne źródła i orientujesz się co i jak, to zupełnie inna sprawa.

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #313 dnia: Kwiecień 16, 2010, 06:42:27 pm »
Mam znajomego, który posiada sklep z grami,konsolami etc. i uwierz mi, masa ludzi nie lubi platynowych wersji, zaś ceny różnią się zalediwe 1-5zł. Chyba, że na allegro są jakieś cudaki, co myślą, że ktoś używkę Uncharted 1 za 100zł kupią, bo i tacy się zdarzają.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #314 dnia: Kwiecień 17, 2010, 09:38:48 am »
Uncharted 2 i parę innych ląduje w platynie niebawem
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

 

anything