trawa

Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 164878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:01:31 pm »
no monitory to teraz praktycznie tylko FullHD, ale ceny za to niskie bo od 600 za 24 cale. Siedze jakieś 1,5 metra od takiego i jest super. Wolałbym tv, ale nie stać mnie i miejsca nie mam na takiego 32' giganta.


Kupuj tv, najlepiej bravie ;) (tak by chciało sony)


Projektor to bardzo specyficzne urządzenie. Możesz mieć obraz 150 cali, ale kosztem ciemni w pokoju, ustawienia mebli i sporych kosztów za lampy co rok-półtora

HaaYaargh

  • Gość
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:17:38 pm »
Telewizory są w sumie droższe, i większe gabarytowo. Nie wiem czy przed kompem mógłbym takiego postawić i jak to by się odnosiło do wydajności karty graficznej.

Skuszę się chyba na zwykły monitor, np taki, co o nim myślicie? Przynajmniej od teraz nie będę marnował jakości mkv na moim starym gracie :P

Tylko że konsola, jako niby inne stadium gier to zawsze sobie tak wyobrażałem że postawie ją w dużym pokoju, przy jebanym TV, a tak to będzie stała przy kompie ;P Od biedy można przenieść ją gdzieś indziej, do znajomych z większym tiwi.

Arr będę grał zaniedługo w Red Dead Redemption :biggrin:  I oglądnę sobie na BlueRay koncert Alchemy! Yeah!

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:50:16 pm »
Trochę wariactwo taki 27" monitor : P Moim zdaniem mógłbyś spokojnie wziąć 24" a te 4-6stówek które zaoszczędzisz wydać na jakieś fajne gierki. Oczywiście moje zdanie : ) 


Cytuj
Tylko że konsola, jako niby inne stadium gier to zawsze sobie tak wyobrażałem że postawie ją w dużym pokoju, przy jebanym TV
Też tak myślałem, ale to zależy od gier - w rozluźniaczo-relaksacze czilałtowe spokojnie można na kanapie na półleżąco sobie grać, ale w jakieś FPSy czy inne Gearsy to już wolę się podłączyć do monitora 22", niż siedzieć wychylonym na skraju siedzenia : P 
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hang Man

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:41:03 pm »
Ja tam polecam jako alternatywę rzutnik z opcja hd. Ekranik na całą ścianę daje radę.  :cool:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:27:36 pm »
Ja sobie zaserwowałem iiyamę 22 i mi wystarczy. :)

    

HaaYaargh

  • Gość
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwiec 24, 2010, 06:14:54 am »
No może 27' na monitor, który będzie mi też służył jako komputerowy monitor nie niezbyt dobry pomysł. Nie ogarnę go wzrokiem jak będę siedział pół metra od niego. Ale jednak 27' to jest efekt, a znowu dochodzą gry, z początku wezmę jakieś 2 nowe premierowe, a później będę kombinował z promocjami / przecenami / używkami.

Teraz jadę prawie na 4 dni do pracy (nad morze yay!), także dywagacje i inne pytania przyjdzie jeszcze czas po tym terminie. A może i fundusze jakoś znacząco się poprawią :)

Tak, czy siak, dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.

Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwiec 24, 2010, 02:09:53 pm »

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:14:42 pm »
jak ktoś chciałby pograć razem w Uncharted 2 albo RE5(jescze chwile to potrzymam w kolekcji) przez neta to kontakt do psn mam  sigu.

Offline minilol

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:51:10 pm »

Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #414 dnia: Czerwiec 25, 2010, 01:14:08 pm »
no, i ma zajebistą tęskną muzyczkę, jak z morrowinda

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #415 dnia: Czerwiec 27, 2010, 02:15:25 pm »
Jestem pozytywnie zaskoczony inFamous. Z początku trochę tak nijako a z czasem świetnie się rozkręca no i końcówka mocna. dobre to. Ode mnie dobre 8/10 teraz przechodzę jako zły i dalej fajnie się bawi

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #416 dnia: Czerwiec 27, 2010, 06:49:14 pm »


Uploaded with ImageShack.us



Takie tam małe, mnie rozbawiło, i takie bardzo prawdziwe,
Spoiler: pokaż
każuale
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #417 dnia: Czerwiec 28, 2010, 06:49:46 am »
Niezłe, niezłe coś w tym jest :p.

Z innej beczki, ci którzy grali w pierwszego inFamous, co sądzicie o nowym wizerunku Cole'a w dwójce? Czy on nie jest zbyt metrosexual? Moim zdaniem, grafikom coś nie wyszło xD

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwiec 28, 2010, 07:17:50 am »
Dali dupy. Cole z jedynki był badass i miał w sobie coś z każdego, jak Nico Bellic z GTA. Taki przeciętniak. Teraz zrobili z niego super chłoptasia z zabawnymi onelinerami (jak sugeruje trailer). Bleh.

Offline minilol

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #419 dnia: Czerwiec 28, 2010, 01:37:16 pm »
Hah widzę, że jakaś moda na inFamous'a :biggrin: Też od kumpla pożyczyłem, gra się bardzo przyjemnie, jak na razie :smile: No i genialna akcja po wciśnięciu start w menu jak się zaczyna, niezły bajzel :biggrin: