Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 161868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Harun

PlayStation 3
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 25, 2008, 04:35:05 pm »
Co do tych padów (to taka przenośnia że coś padło w tym przypadku konsola mówiąc prościej zaliczyła pada :D) to chodziło mi o diodki śmierci w x360 jak na moje oko 8 na chyba 1,5 roku to duzo.

Offline DARKMAN

PlayStation 3
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 25, 2008, 04:47:07 pm »
LOL nie ma to jak dobre zrozumienie :P Heh widac twoj kumpel mial hiper mega pecha... Mi padla po poltora roku, zobaczymy jak to bedzie z tym nowszym modelem.

Dammit wlasnie zwrocilem uwage, ze brakuje mi 85 punktow do 10000 :D

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 15, 2008, 01:52:35 am »
LOL ktos cos mowil o "prawdziwych" exclusive'ach w ktore to nie mozna zagrac na PC, tak wiec oto wypowiedz Kazunori Yamauchi goscia odpowiedzialnego za Gran Turismo (z wywiadu z niemieckim derStandard):

Cytuj
Es ist sehr sehr unwahrscheinlich, dass GT auf einer anderen Konsole herauskommt. Aber vielleicht kommt es auf den PC. Vor allem am chinesischen Markt könnten wir so die Verbreitung fördern. [It's very, very unlikely that GT will be appearing on another console. But maybe it'll be released on PC. Particularly for the Chinese market.]

Osobiscie wydaje mi sie to dosc prawdopodobne -> wiecej mozna zarobic, a w tym przeciez chodzi o kase...


Offline fin

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 15, 2008, 05:41:26 am »
Ten gościu kiedyś mowił o GT na PSP. Miala wyjść równo ... z launchem konsoli.
Osobiście wątpie, a nawet jak wyjdzie to sądze że z trudem przekroczy granice 300 tysięcy. Raz że to japońszczyzna, dwa że większość PCtowców kupuje gry w sklepie torrent i p2m.

Offline Gashu

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 15, 2008, 07:31:15 am »
Rynek chiński, z racji podobno ogromnej skali piractwa, nie jest chyba miejscem, gdzie da się zbić kokosy na grze na PC.
No, ale pożyjemy - zobaczymy...
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Harun

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 04, 2008, 01:13:13 pm »
Cytuj
LOL ktos cos mowil o "prawdziwych" exclusive'ach w ktore to nie mozna zagrac na PC, tak wiec oto wypowiedz Kazunori Yamauchi goscia odpowiedzialnego za Gran Turismo (z wywiadu z niemieckim derStandard):

Coś mi się nie wydaje GT jest dojną krową dla SONY i jednym z lepszych tytułów wyścigowych u ogóle. Myslę więc że SONY zapłaci dodatkową kasę PD żeby gra dalej miała wyłaczność dla PS3.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 04, 2008, 08:12:34 pm »
Raczej mało prawdopodobne żeby Polyphony przerzuciło się do innego obozu. Chociaż ostatnio nic nie jest pewne :).

Harun: zmniejsz sygnaturkę chociaż o jeden rozmiar...proszę ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 04, 2008, 10:05:30 pm »
Ekhm tak jak napisalem moze chodzic o chinski rynek. Problemem obecnie jest tam skala piractwa, ale jezeli komus udalo by sie dostac na ten rynek to mozna tam zarobic krocie (teraz jest najlepszy czas by uczyc sie chinskiego...)

Offline Harun

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 07, 2008, 11:44:58 am »
Ekhm tak jak napisalem moze chodzic o chinski rynek. Problemem obecnie jest tam skala piractwa, ale jezeli komus udalo by sie dostac na ten rynek to mozna tam zarobic krocie (teraz jest najlepszy czas by uczyc sie chinskiego...)

Nie wiem jak w USA ale u nas programy p2p nie są zakazane a w Chinach tym bardziej więc zaraz pojawi się pełno nieoficjalnych spolszczeń lub zangielszczeń do wersji krzaczkowej. Tak czy inaczej GT jeśli wyjdzie na PC pojawi się nielegalnie też poza granicami Chin.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 07, 2008, 11:52:12 am »
Mam problem.

Kupiłem sobie przejściówkę do karty pamięci PS2. Podłączam ją do gniazda USB, wtykam kartę i duuupa. PS3 w żaden sposób nie chce zobaczyć tej karty pamięci. Czy ktoś używał tej przejściówki i może mi pomóc?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 08, 2008, 10:35:37 am »
A ta przejściówka jest oryginalna ? ;)
A tak na poważnie: przejściówka działa jak zwykły czytnik kart flash (Karta pamięci do PS2 zachowuje się podobnie do kart w formacie Memory Stick). Jeżeli nie działa, stawiałbym raczej na uszkodzoną przejściówkę
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 08, 2008, 11:01:57 am »
Fakt...coś nie tak z kablem było...musiałem dociskać. Na szczęście save'y się kopiuje na HDD, więc nie jest mi już potrzebna :)

Offline spidey

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 10, 2008, 03:49:22 pm »
Po kilkunastu godzinach obcowania z PS3 mogę powiedzieć jedno - multimedialny potwór, kultura pracy tego urządzenia jest niesamowita, przy zwyklych codziennych dźwiękach otoczenia nie slychac prawie wcale nawet gdy naped czyta z plyty. Sixaxis trzyma się w dłoniach jeszcze lepiej niż dualshock 2 więc nie rozumiem czemu tak wiele osób na nim psy wieszało. Szkoda tylko że ten dysk taki mały bo coś szybko miejsce na nim ubywa ;)

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 10, 2008, 04:08:38 pm »
Dysk można wymienić :)... oficjalnie... beż żadnej obawy że ktoś wyciągnie jakieś represje (tak jak robi to M$). W instrukcji obsługi do konsoli nawet powinieneś mieć szczegółowy opis (z obrazkami ;) ) jak takiej operacji dokonać. Koszt dysku natomiast to ok 170PLN za 160GB (2,5cala, SATA, 5400 obrotów) - czyli nieco ponad 1PLN za 1GB.

Jeżeli masz jakieś pytania w związku z twoją nową jak mniemam zabawką, pisz śmiało na gabriel@gildia.pl albo poprzez PSN (mój id: GabriElve)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 04:14:11 pm wysłana przez Gabriel »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline freshmaker

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 17, 2008, 10:34:51 am »
siema,

mam pytanie - jako totalna lama w temacie ps3 - kupilem sobie wczoraj konsole z gta4 i dyskiem 40gb.
czytealem w necie ze nie mozna na niej odpalac gier z ps2, natomiast gdzies na stronie sony znalazlem liste kompatybilnych wstecznie gierek z ps2.
czy ktos mnie moze oswiecic?

dzieki i pozdro
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything