Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 165151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:04:27 pm »

 To bardzo ważna sprawa, teraz fanboje x0 mogą się śmiać z fanbojów ps3 :P

W sumie masz rację. Nawet jeden już zaczął ;D

Btw Trophies póki co osiągalne są tylko w jednej grze... ble :D
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:28:14 pm »
Ekhm mi chodzil o cos zupelnie innego - o prosty fakt, ze w tej generacji Sony po prostu zostaje z tylu z innowacja i po "prostu" kopiuje MS jak tez i Ninny. Jedyna nowa rzecz to chyba Home, z ktorego aktualnie watpie bym korzystal...

A swoja droga widac te "kopiowanie" wcale takie proste nie jest bo wycofali patcha 2.40 bo powodowal masowe wieszanie sie konsol ("prosty" fix jest taki, ze wyciagamy HDD, FORMATUJEMY go przez PC - oczywiscie tracac wszystkie nasze save'y -, podlaczamy z powrotem i mamy kolejny format. Ponoc dziala jakbym ja stracil save'y to bym sie wkurzyl...)...

----------- EDIT -------------
Tak se wlasnie pomyslalem, ze takze w przypadku starszej generacji to Xbox przetarl szlaki ze swoim Xbox Live oraz wbudowanym HDD....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2008, 10:39:12 pm wysłana przez DARKMAN »

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 03, 2008, 11:07:14 am »
Widać na kilometry twoje zapatrzenie w kierunku X0 ;). A temat ten afair mówi o PS3, więc trzymajmy się niego, a nie "faktów" o kopiowaniu technologii od innych, ok ? :)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 03, 2008, 01:07:54 pm »
Wiesz osobiscie probuje byc obiektywny - jezeli Sony ma cos lepszego (a ma np Blue Ray czy Bluetooth'a) to przyznaje to. Denerwuje mnie tylko slepe zapatrzenie w Sony, kiedy to cokolwiek oni zrobia to zawsze jest to super mega hiper cool (cos a'la wprowadzanie "nowych" usprawnien do serii FIFA przez EA zerznietych prosto z PES'a).

A zdaje sie mowilismy o patchu 2.40...

Offline Harun

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:12:47 am »
Witam

DARKMAN wiesz jak to wygląda jedni lubią taką PS3 inni Xboxa. Jak dla mnie to oczywiście konsolka sony jest fajna a szczególnie po upie do 2.40 bo dodali to czego tak jej brakowało. Co do awarii z tym związanych to nie stwierdziłem nic takiego bo u mnie to nie występuje. Moim zdaniem nowy sofcik jest całkiem fajny. Co do X'a to powiem jedno że specjalnie nie lubię MS i dlatego tej konsolki nie kupiłem poza tym w naszym pięknym kraju posiadanie 2 takich maszynek jest dość drogim hobby dlatego mam konsolkę taką jaka mnie bardziej pasuje i pewnie większość graczy ma podobny pogląd do mojego. A co jeszcze ważne to to że kupując soniacza mam w tym momencie pewność że nie będę wymieniał sprzętu przez następne 7-8 lat a niestety w przypadku MS takiej pewności nie mogę mieć.

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 05, 2008, 05:10:28 pm »
DARKMAN wiesz jak to wygląda jedni lubią taką PS3 inni Xboxa. Jak dla mnie to oczywiście konsolka sony jest fajna a szczególnie po upie do 2.40 bo dodali to czego tak jej brakowało.
Nie dokladnie ja lubie dobre gry i pod takim kontem patrze (myslisz, ze w takiego MGS4 czy LBP nie chcialbym zagrac? Pewnie niedlugo sprawie se PS3 jako BD playera to i se w te gierki pogram). Tak jak wczesniej napisalem denerwuje mnie tylko ten "fanboyizm" Sony, czyli cokolwiek Sony zrobi = "zlote jajko". Widziales te plotki o 3D interfejsie do X'a (osobiscie watpie by to przeszlo)? To jest wlasnie duza zmiana a nie tylko kopiowanie rozwiazan.

Cytuj
Co do awarii z tym związanych to nie stwierdziłem nic takiego bo u mnie to nie występuje. Moim zdaniem nowy sofcik jest całkiem fajny.
Wg Sony problem wystepuje bardzo rzadko, ale widac na tyle czesto, ze musieli zdjac update'a. Podobnie bylo jakis czas temu przy update do X'a (tylko update'a nie zdejmowali i fix mieli szybko) - osobiscie tez nie mialem zadnego problemu, ale czesc osob widac miala.

Cytuj
Co do X'a to powiem jedno że specjalnie nie lubię MS i dlatego tej konsolki nie kupiłem poza tym w naszym pięknym kraju posiadanie 2 takich maszynek jest dość drogim hobby dlatego mam konsolkę taką jaka mnie bardziej pasuje i pewnie większość graczy ma podobny pogląd do mojego.
Wiekszosc "graczy" kupuje bardziej znany produkt -> najlepszy przyklad? Dreamcast. Odnosnie argumentu przeciwko MS to nigdy nie rozumialem czemu spora czesc ludzi tak mysli. Co Oni Ci zrobili?

Cytuj
A co jeszcze ważne to to że kupując soniacza mam w tym momencie pewność że nie będę wymieniał sprzętu przez następne 7-8 lat a niestety w przypadku MS takiej pewności nie mogę mieć.
Obecna generacji za szybko nie beda wymieniali. MS usmiercil Xbox'a w momencie kiedy byl on juz praktycznie martwy tak czy siak... Niby mogli pociagnac to chwile dluzej, ale nie zmieniloby to zupelnie sytuacji na rynku. Swoja droga szybkie usmiercanie konsoli to nic nowego vide Genesis przy Saturnie. Roznica byla jednak taka, ze Genesis nadal byl popularny i IMHO Sega popelnila ogromny blad...

Offline Harun

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 05, 2008, 07:42:03 pm »
Cytuj
Odnośnie argumentu przeciwko MS to nigdy nie rozumialem czemu spora czesc ludzi tak mysli. Co Oni Ci zrobili?
Niby nic ale ciągle padający windows no może poza xp no i płatne granie na xboxie może skutecznie zniechęcić bo niby po co płacić za coś co na pc zawsze jest darmowe no może poza niektórymi mmo

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:53:36 pm »
U mnie Windows '98 jak tez i XP (od razu przeskoczylem z '98 na XP przeskakujac beznadziejny ME, wczesniej zas niestety komputera nie mialem) dosc dobrze chodzi. Wiekszosc bledow "systemowych" wywolane jest aktualnie innymi programami (vide wiekszosc "bledow" Visty). Mozna powiedziec, ze zli sa bo maja monopol -> jak komus nie pasuje to moze przeciez przesiasc sie na "cudowny" Mac OS (swoja droga ostatnio opublikowana ksiazka na temat wad Mac OS liczy sobie "tylko" 500 stron...) lub tez cos troche bardziej skomplikowanego opartego na Linux'ie (swoja droga rozne Ubuntu czy Gentoo wcale takie zle nie sa). Wiadomo Apple teraz jest takie trendy to nikt nie mowi o ich "ciekawych" politykach... No i wiadomo Bill Gates to diabel wcielony pomimo tego, ze ma najwieksza fundacje charytatywna na swiecie...

Odnosnie platnosci za XBL to dyskusja byla kiedys w innym temacie to nie ma co sie powtarzac.

------------------ ZMIANA TEMATU -------------------
SFIV Anime Trailer -> ktos wie czy to bedzie w grze czy tez bedzie to anime wypuszczone przy grze?

No i oczywiscie musowy zakup -> SCIV.... ale nie wiem SW w SC???

Offline Krova

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:18:27 pm »
A co jeszcze ważne to to że kupując soniacza mam w tym momencie pewność że nie będę wymieniał sprzętu przez następne 7-8 lat a niestety w przypadku MS takiej pewności nie mogę mieć.

 Gdyby obie konsole kosztowały w Polsce podobną kwotę, to byłby przeważający argument, niestety w chwili obecnej za cenę ps3 kupię sobie 2 xboxy, na których większość gier jest ta sama i mają identyczną grafikę.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:42:44 pm »
Naprawdę myślicie, że obecna generacja konsol "wytrzyma" jeszcze 8 lat? ;o
Ja daję 4.
Czemu? Wiadomo, Xbox nie ma bluraya więc za długo nie pociągnie, chyba że kosztem grafiki/rozbudowania w stosunku do konkurenta. Z drugiej strony, jeśli Sony nie wprowadzi modelu z szybszym napędem, PS3 również nie czeka świetlana przyszłość - już teraz co bardziej zaawansowane graficznie gry wymagają kilkugigabajtowej instalacji, a co dopiero będzie za kilka lat?
Więc IMO albo czeka nas stagnacja w kwestii grafiki, albo wymiana konsol za te 4 lata.

Offline DARKMAN

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 06, 2008, 12:14:32 am »
Osobiscie watpie zeby przy obecnej generacji mozna bylo wyciagnac duzo wiecej graficznie niz to co mamy teraz (X jest juz w koncu dostepny 2.5 roku). IMHO nowe modele wyjda zapewne za maxymalnie jakies 2-3 lata i przez jakis kolejny rok/dwa bedziemy mieli support dla obecnych.

Osobiscie nadal twierdze, ze duzo zalezy od umiejetnosci programistow i wiele mozna zmiescic na jedna plytka DVD - vide Mass Effect czy GTAIV.

Offline Michaelius

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 09, 2008, 06:05:16 pm »
Naprawdę myślicie, że obecna generacja konsol "wytrzyma" jeszcze 8 lat? ;o
Ja daję 4.
Czemu? Wiadomo, Xbox nie ma bluraya więc za długo nie pociągnie, chyba że kosztem grafiki/rozbudowania w stosunku do konkurenta. Z drugiej strony, jeśli Sony nie wprowadzi modelu z szybszym napędem, PS3 również nie czeka świetlana przyszłość - już teraz co bardziej zaawansowane graficznie gry wymagają kilkugigabajtowej instalacji, a co dopiero będzie za kilka lat?
Więc IMO albo czeka nas stagnacja w kwestii grafiki, albo wymiana konsol za te 4 lata.

Spokojnie wytrzyma wiecej niz 4 lata.

Wystarczy , ze autorzy skreca w strone gier ktore wygladaja jak gry (np. SC IV, DMC4 czy Valkiria Chronicles) zamiast kolejnych realistycznych FPSow. Bo pod wzgledem FPSow to konsole maja jeszcze jakies 2 lata zycia zanim spadna do poziomu zaintegrowanej karty graficznej w PCecie :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 09, 2008, 06:50:18 pm »
Dlatego FPSy tłucze się teraz ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Harun

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:01:37 am »
Cytuj
Wystarczy , ze autorzy skreca w strone gier ktore wygladaja jak gry (np. SC IV, DMC4 czy Valkiria Chronicles) zamiast kolejnych realistycznych FPSow. Bo pod wzgledem FPSow to konsole maja jeszcze jakies 2 lata zycia zanim spadna do poziomu zaintegrowanej karty graficznej w PCecie Very Happy

Musze się z tym poglądem nie zgodzić bo właściwie obecna generacja konsol ma za sobą ok. 2 lata więc maszynki a szczególnie ps3 nie pokazały jeszcze swojej prawdziwej mocy. A co do FPSów to faktycznie jest ich już mały przesyt. Mogli by wreszcie jakąś fajną strategię wydać na maszynkę sony np Red Alert 3 i trochę cRPG bo na razie w tym temacie bida aż piszczy.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 20, 2008, 10:17:13 am »
Kalaniasty: A ja tylko podam trzy literki i jedną cyferkę: MGS4... zobacz jak wygląda gra. Od razu zaznaczę że poza 3 minutowymi pseudo spotami telewizyjnymi wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym. Im dalej brnąłem w grę, tym lepiej to wyglądało. Ostatnie dwa akty natomiast... sami zobaczcie ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).