trawa

Autor Wątek: Najlepszy darmowy MMO  (Przeczytany 8299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sorius

Najlepszy darmowy MMO
« dnia: Lipiec 13, 2007, 02:25:33 pm »
Chcialbym uslyszec wasze zdanie a raczej sie doradzic. Jaki MMO ktorego nie trzeba kupowac ani placic abonamentu jest najlepszy ?

Offline Niuniek

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2007, 02:33:17 pm »
Polecam Tibie.  :lol:
Niezapomniane przeżycia gwarantowane.  :D

Offline Sorius

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2007, 02:56:42 pm »
Cytat: "Niuniek"
Polecam Tibie.  :lol:
Niezapomniane przeżycia gwarantowane.  :D

Juz bym wolal komus obgryzac paznokcie u stop niz w to grac  :evil:

Offline JAPONfan

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2007, 03:42:48 pm »
gram w Cronousa i rpg/strategy darkness and light,

gość1

  • Gość
Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2007, 03:56:33 pm »
Możesz spróbować Silkroad Online. Chociaż robi się nudny po pewnym czasie.

Offline obik

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2007, 04:47:15 pm »
większość gier MMO polega na kupieniu gry a ze znalezieniem serwera to nie problem [oczywiście darmowego]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2007, 05:04:11 pm »
Cytat: "Deathscythe aka coen"
Możesz spróbować Silkroad Online. Chociaż robi się nudny po pewnym czasie.


Bo po pewnym czasie zaczynają się klanowe wojny i walka między "zawodami" (thief vs. hunter). W każdym razie gra rzeczywiście jest dobra. Z obecnych chyba najbardziej warta polecenia, szczególnie że właśnie wyszedł do niej dodatek Europa (na początku można było zaczynać jedynie w chinach). Plany rozwoju gry są naprawdę ogromne. Ma podobno dojść jeszcze bliski wschód. Ale jak to będzie połączone między sobą - tego nie wiem. W każdym razie jak masz czas to warto spróbować - zaczynając na starych serwerach masz raczej single play a Europa to już typowy team play.  Więc wybór jest.

Offline Gondoller

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:10:35 pm »
Ja z kolei polecam Flyff i polską stronkę:
..::White Eagles::..

Offline Mr. Żubr

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:24:25 pm »
Jeśli ktoś lubi typową nawalankę a'la DIABLO, to polecić mu można MU ONLINE. Gra ma dość niskie wymagania sprzętowe i powinna pociągnąć na większości maszyn.
ienawidzę kotków na drzewach
Nienawidzę jasnego nieba
I nie tego mi trzeba
By było jasno i wesoło w około

Offline Konował

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2007, 10:52:51 pm »
Red Dragon. O rd(http://www.reddragon.pl) można by pisac dużo, jest to gra strategiczno-ekonomiczno-polityczna. Strategia turowa gdzie nie ważne jak długo się gra tylko czy potrafi się myślec :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Gil-Galad

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:15:41 am »
W każdej grze online jest ważne jak długo się gra ;-)

Ja ostatnio poszukując gierki o żeglowaniu, piratach i temu podobnych klimatach znalazłem Voyage Century online
Całkiem fajna gierka, sporo możliwości. Można grać piratem, odkrywcą, handlarzem, budowniczym, farmerem i tak właściwie czym się chce, bo nie ma ścisłego podziału na klasy. Jeśli nie znudzi się na samym początku można trochę pograć. Tylko client waży ponad giga.
A czy to jest najlepszy darmowy MMO to nie mam pojęcia ;-)

Offline swistak_kr

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • TEAM - Togther Everyone Ahieves More!
    • Swistak_kr na goldenline :)
Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2007, 01:31:38 pm »
travian - strategiczna (jednak jest konto + za które trzeba płacić)

Offline KoRZo

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2007, 10:01:18 am »
Silkroad(z tych co gralem) jest na pewno najlepszy chociaz ok. 20 lvlu zaczyna sie robic naprawde nudno. Niby sa karawany, ale na servie jest tyle osob, ze nawet jak masz mocna ekipe hunterow jak trafisz na kilku thiefow na wysokim lvlu nie masz szans :) Nie slyszalem o tym dodatku Europe do silka :) Wilku moze moglbys to troche opisac :D z gory dzieki
url=http://profile.xfire.com/korzo1992][/url]

Offline Valthos

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 23, 2007, 02:27:22 pm »
Jeżeli chodzi o darmowe MMORPG to polecam Silkroad Online. Naprawdę rozbudowana gra MMORPG, dość łatwa w obsłudze i co najważniejsze przyjemnie się gra ;)
Jeżeli chodzi o wyścigi przez internet to polecam TrackMania Nations ESWC, jeżeli chodzi o darmowe FPS przez internet to polecam F.E.A.R. Combat, a jeżeli chodzi o dobrą darmową bijatykę przez internet to polecam Kwon-Ho!
War, war never changes.

Offline PanCiacho

Najlepszy darmowy MMO
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 25, 2007, 12:13:31 pm »
Ja mogę polecić http://www.puzzlepirates.com, na pierwszy rzut oka dziecinna, ale jest ona bardzo rozbudowana, zawiera w sobie wiele różnych aspektów zaczynając od handlu, manufaktury, przez kolonizowanie wysp, i ich blokady, na walce flot i najzwyczajniejszej grabieży kończąc.  I mimo wyglądu nie grają na niej same dzieci ^^ Polecam ocean Viridian, dużo polaków tam gra.

Dobrą grą prawie darmową jest GuildWars, wydatek 60 złotych za pudełko i gra za darmo na oficjalnych serwerach, bez opłat abonamentowych , dość częste aktualizacje + spolszczona gra i brak stałej płatności czynią ją dobrym zakupem, szkoda tylko że nie ma jednak tam mozolnego expienia.