trawa

Autor Wątek: Cienie Doliny Sedgemoor - larp Warhammer we wrocławiu  (Przeczytany 3694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika

Cienie Doliny Sedgemoor - larp Warhammer we wrocławiu
« dnia: Lipiec 14, 2007, 10:38:09 am »
"Zima tego roku nadeszła prędzej niż zwykle. Wielkie śnieżne czapy szybko zlodowaciały, czyniąc niemożliwą jakąkolwiek wędrówkę przez Góry Krańca Świata.

Ci, którzy kierując się swoimi interesami zdecydowali się na wybranie mało znanych ścieżek wzdłuż rzeki Minski, wpływającej czterdzieści kilometrów dalej do Lynsku, zostali całkowicie zaskoczeni i odcięci od świata. Zepchnięci przez groźne stoki gór kluczyli wiele dni wąwozami i jarami niedostępnych gór, by dotrzeć w końcu do źródeł Minski. Ścigani przez orki, gobliny i górskie potwory opadli z sił, stanąwszy przed pionową skalną ścianą. Gdy czuli zbliżającą się śmierć, jeden ze zwiadowców dojrzał płomień ogniska, odbijający się od lśnieniem od lodowych sopli.

Wkrótce dotarli osłonięci przez góry do uznawanej przez wielu za nieistniejącą doliny Sedgemoor. Ich oczom ukazała się zieleń, ciepło słońca, a w głębi doliny zarysy drewnianej osady. Osady, ponad którą unosiły się cienie, stworzone przez dymy dopalających się domostw. A może to były zupełnie inne cienie?"

W dniach 25-26 sierpnia (sobota-niedziela) 2007 roku nastąpi pierwsza edycja LARP'a Warhammerowego, organizowanego przez Wielosfer - Cienie Doliny Sedgemoor.

Spotykamy się w Lesie Ratyńskim pod Wrocławiem, gdzie odbędzie się pełen przygód i wielkich dokonań LARP osadzony w Starym Świecie. Czy odważycie zmierzyć się z osaczającym ze wszystkich stron dolinę Chaosem?

wszystkie informacje na www.cds.fe.pl
pytania prywatne :P:
yarpenn - yarpenn@wp.pl, gg: 2403336
nika - ksiezniczka.zmora@gmail.com, gg:9204636

Zapraszam serdecznie :D
(oczywiście na pytania w topiku chętnie odpowiem :P)