Autor Wątek: Temat dotyczący KOTOR I i II  (Przeczytany 22318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2007, 07:46:57 pm »
Musisz go faszerować 2 lub trzema dawkami narkotylu i 1 odtrutki. Możliwe, że trzeba tak zrobić kilka razy. To chyba też zależy od wspólczynników postaci.

Offline Speeder

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 25, 2007, 08:48:04 pm »
Wiem udało mi się ale mam inny problem jestem już przed Gwiezdną Kuźnią i musze wyłoczyć zabezpieczenia abym sie tam dostał weszłem już do tej świątyni i je wyłaczyłe m ale musze znaleźść stabilizatory i nie wiem gdzie są mam już dwa jeden znalazłem pod jakimś statkiem jak szłem do Starszych a drugi w bazie u Jedynego nie wiem gdzie jest reszta prosze o pomoc


Z góry dziękuje

Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2007, 11:58:39 am »
Już nie pamiętam gdzie były. mają je albo Ratakianie, Mandalorianie, lub są w świątyni.


Offline Snoop

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 24, 2007, 10:52:44 am »
Mam nadzieję, że jednak to będzie zwykłe RPG. MMO nie trawię, a nie przeżyłbym, gdybym musiał przenieść się do ukochanego świata Starej Republiki razem z innymi graczami.  No i na zawsze znikłby urok, że tylko ty możesz uratować galaktykę :D
Life is brutal and full of zasadzkas"

Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 24, 2007, 11:24:12 am »
Zgadzam się w 100%. Ciekawi mnie tylko kim będzie się grać. Revanem, Wygnańcem czy może będzie można stwożyć zupełnie nowa postać. Ciekawym pomysłem myłoby gdyby można było by ich przyłaczyć ich do drużyny. Ostatnio gdzieś czytałem, że Star wars Galaksies ma coraz mniej użytkowników (chyba coś koło 20000) to może będą chcieli jednak wymyślić coś aby go ożywić.

Offline Snoop

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 24, 2007, 11:39:18 am »
W KotOR II bardzo podobał mi się właśnie moty wygnańca, i to, że główny bohater znał swoją przeszłość, tylko nie chciał nam jej wyjawić. Mam także cichą nadzieję, że w III będziemy zwiedzać grobowce sithów tak, jak II. Ten element na według mnie zrealizowano perfekcyjnie, a ta mroczna atmosfera chyba nigdy nie opuści mej pamięci :D
Life is brutal and full of zasadzkas"

Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 25, 2007, 05:29:57 pm »
Mi się bardziej podobał motyw oddziaływania na członków grupy. Cała moja dtużyna składała się z użytkowników ciemnej strony, a Attona i Handmaiden przerobiłem na Jedi. Świetna sprawa.

Offline Snoop

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 25, 2007, 10:56:43 pm »
Podobała mi się jeszcze w II over powerska moc :D Końcowe etapy gry przeszedłem praktycznie nie używając miecza świetlnego :D
Life is brutal and full of zasadzkas"

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 14, 2008, 08:49:05 am »
Gram.pl informuje:

Cytuj
Wiele wskazuje na to, że fani serii Knights of the Old Republic doczekają się wkrótce kolejnej jej odsłony. Nie będzie to jednak zapowiadany wcześniej tajemniczy projekt MMO, ale zupełnie oddzielna produkcja!

Plotek na temat nowej produkcji z serii Knights of the Old Republic w ciągu ostatnich miesięcy ukazywało się od groma. Najczęściej pojawiające się spekulacje dotyczą trzeciego KotOR-a lub tegoż uniwersum przeniesionego na grunt MMO. Doniesienia w sprawie tego drugiego wzmogły się po ostatnim oświadczeniu, że BioWare pracuje nad tajemniczym projektem przeznaczonym właśnie do masowej rozgrywki sieciowej.

Po dzisiejszej konferencji Electronic Arts w sieci znalazła się lista gier, nad którymi pracują studia podległe amerykańskiemu gigantowi. W rubryce BioWare'u, obok takich tytułów, jak Dragon Age, Mass Effect na PC, czy wspominany już tajemniczy MMO, znajduje się także "KOTOR".

Niestety, nic więcej w tej materii na razie nie wiadomo. Pierwsze wskazania są jednak jednoznaczne - pracownicy BioWare'u zakasali rękawy i w pocie czoła pracują nad trzecią częścią serii Knights of the Old Republic. Na oficjalne potwierdzenie trzeba jednak zaczekać.


Cytuj
Studio to, oprócz nowego KOTOR-a pracuje jeszcze nad trzema innymi tytułami, w tym nad tajemniczym projektem MMO. Fani RPG-a, rozgrywającego się w uniwersum Gwiezdnych wojen otrzymają więc raczej kolejną grę dla pojedynczego gracza, a nie, tak jak wcześniej podejrzewano, produkcję przeznaczoną do masowej rozgrywki sieciowej.



Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 14, 2008, 09:10:28 am »
W końcu jakieś konkrety. Słyszałem też, że BioWare pracuje też nad RPG-iem osadzonym w świecie znanym z filmu Aliens.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 16, 2008, 09:46:59 am »
Mam ochotę kogoś zniszczyć, zgnieść mocą i Zmasakrować świetlistą kataną.
:evil:



Cytuj
Pojawiło się, niestety, dementi:

Slajd, na którym widniały oba tytuły zatytułowany był ‘Best Creative Talent’ – i nawiązywał do przyszłych i minionych projektów. KOTOR, Black, Boogie, Skate oraz kilka innych nazw dotyczyło jedynie gier znajdujących się już w naszym portfolio i nie oznaczały one żadnych ewentualnych sequeli.

Zatem chłopaki z Electronic Arts odkręcają kota ogonem i podle powyższej informacji wracamy do fazy spekulacji. Nowy KOTOR raczej na pewno powstanie (w końcu po coś LucasArts i BioWare zawarły sojusz), ale czy będzie MMO czy też grą single player?


Cytuj
Robią nam wodę z mózgu, bo jak inaczej skwitować podchody, których jesteśmy świadkami. Serwis IGN zapytał LucasArts wprost - "współpracujecie z BioWare i efektem tego będzie nowy KotOR?". Odpowiedź nie jest zbyt optymistyczna:

„Tak, współpracujemy z BioWare. Wydaliśmy wspólne oświadczenie na temat produkcji pewnego projektu, ale nie ma on nic wspólnego z Knights of the Old Republic.”

Zatem czy nie ma już dla nas żadnej nadziei? Ostatnio pojawiły się plotki, że MMO z BioWare ma nawiązywać do... serialu aktorskiego Star Wars. Cóż, nadzieja umiera ostatnia...


ICO

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 16, 2008, 11:26:25 am »
Nie należy jeszcze tracić nadziei. Przecież może to być zwykła tajemnica handlowa, po prostu LA może nie chcieć aby fakt pracy nad KOTOR'EM ujrzał światło dzienne. ;)



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 16, 2008, 02:27:51 pm »
Cytat: "N11 Ordo"
Nie należy jeszcze tracić nadziei. Przecież może to być zwykła tajemnica handlowa, po prostu LA może nie chcieć aby fakt pracy nad KOTOR'EM ujrzał światło dzienne. ;)


Wiem. Zobaczymy co z tej współpracy będzie. :?

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 28, 2008, 08:10:17 pm »
Kolejne ploty. Tylko że moim zdanie to naprawdę są ploty.

Cytuj
Sporo szumu narobiło dzisiaj odkrycie katalogu o nazwie KOTOR3 na stronie internetowej jednego z twórców rysunków koncepcyjnych m.in. do gier LucasArts (KotOR2, Starfighter, Republic Commando). Problem w tym, że jak sami zobaczycie rysunki te datowane są na 2004 rok, a zatem przypuszczalnie już dawno zdezaktualizowały się. A może nie? W każdym razie obejrzyjcie i oceńcie sami katalog znajdujący się pod tym adresem.

Autorem prac jest James Zhang.

UPDATE Chyba autor zorientował się, że ukryty katalog nie do końca spełniał swoją funkcję i w nocy rzeczone rysunki schował „do szuflady”. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie zdążyły zapoznać się z konceptami i publikujemy je poniżej.


http://www.starwars.pl/pokaz.php?id=4765

A jakie jest wasze zdanie?

 

anything