Autor Wątek: Temat dotyczący KOTOR I i II  (Przeczytany 22388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 01, 2008, 09:09:54 am »
Myślę, że to może być prawda. Przecież wszystkie gry mają na początku szkice, a te przypominają stroje i pojazdy z Kotor'ów. No i jest zatytułowany KOTOR 3, więc coś w tym musi być, no nie? ;)



Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 02, 2008, 02:42:49 pm »
Niestety możliwe, że te szkice powstały w razie EWENTUALNEGO powstania 3 części kotora, ale trzeba przyznać, że wyglądają świetnie.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 08, 2008, 08:02:52 am »
Cytuj
W Internecie pojawił się fragment opisu gry sieciowej umieszczonej w uniwersum Gwiezdnych wojen. W takim wypadku nie może być inaczej - spekulacje raz jeszcze wskazują na przeniesienie RPG-a Knights of the Old Republic na grunt MMO.

Plotki na temat nowej gry z serii Knights of the Old Republic powracają z pewną regularnością, zatem doniesienia o rzekomym przeniesieniu tego uniwersum na grunt MMO nikogo już nie powinny szokować. W Internecie pojawiła się nowa porcja "dowodów" na powstawanie takowego projektu, w postaci krótkiego opisu scenariusza.

Brzmi on następująco: "Jest to gra z gatunku RPG, umieszczona w historycznej przeszłości uniwersum Gwiezdnych Wojen. W całej galaktyce toczy się konflikt między Rycerzami Jedi a Sithami, w którym uczestniczą także żołnierze, politycy i dostojnicy. Gracze muszą zadecydować o przeznaczeniu bohaterów i czarnych charakterów w porywającym i niebezpiecznym uniwersum".

Taki zarys wskazuje, że fabuła umiejscowiona jest mniej więcej w tym samym czasie, co akcja KotOR-a. Przedstawiciele BioWare'u sprawy nie chcą komentować. Aktualnie jego programiści pracują nad nieujawnionym dotąd tytułem MMO oraz tajnym projektem, przy tworzeniu którego współpracują z firmą LucasArts. Co rzeczywiście kryje się w czeluściach kanadyjskiego studia? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie zapewne jeszcze długo poczekać...


Gram.pl

Ktoś tu się dobrze bawi wrzucając takie ploty...

Offline Hollow

Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 09, 2008, 06:00:54 pm »
Nie wiem jak wam, ale mi sie to już przejadło. chyba zaczekam na oficjalną informację od Lucasarts

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 22, 2008, 01:50:10 pm »
Istny Neverending Story!

Cytuj
Niekończąca się opowieść trwa. Drew Karpyshyn zgodnie z obietnicą zaktualizował blog na Oficjalnej. Wybraliśmy dla Was fragmenty wywiadu nie tylko dotyczące KotOR 3, ale pozostałej twórczości „gwiezdno-wojennej” Drew. Oficjalnie temat gry SW nie istnieje, ale wczytując się dokładnie, można dojść do przekonania, że coś wisi w powietrzu, a o czym przekonamy się niebawem.

Czy masz jakieś plany związane z kolejną powieścią z Darthem Bane’em?
D.K.: Z przyjemnością napisałbym trzecią powieść, ale jak na razie nie ma żadnych oficjalnych planów. Decyzję tę mogą podjąć Lucas i Random House/Del Rey bazując na planie wydawniczym. Po wynikach sprzedaży dwóch pierwszych powieści jestem przekonany, że powstanie kolejna, ale na tę chwilę jedynie trzymam zaciśnięte kciuki i czekam.

Czy istnieje szansa, że napiszesz powieść w innym okresie świata Star Wars?
D.K.: Jest coś czym byłbym zainteresowany, ale ponownie - na dzień dzisiejszy nie ma żadnych oficjalnych planów. Jeśli cokolwiek się zmieni, natychmiast poinformuję o tym na swej stronie.

Co z plotkami na temat KOTOR 3, o których się słyszy?
D.K.: Plotki zwykle są tym czym są – plotkami. Nie wierzyłbym we wszystko, co można przeczytać w sieci.

Ale przecież słyszałem, że Lucas i BioWare podpisali porozumienie o współpracy...
D.K.: Tak, uczynili to, ale jak na razie nie podano żadnych szczegółów.

Daj spokój, to będzie KOTOR 3, prawda?
D.K.: Nie mogę skomentować. Odpuść sobie. Dowiesz się wszystkiego we właściwym czasie. Musisz tylko trochę poczekać.

W porządku, zatem co konwentami i podpisywaniem książek – masz coś zaplanowane?
D.K.: Nic specjalnego. Chciałbym wybrać się podpisywać książki latem. Mam nadzieję, że Del Rey wyślę mnie w trasę promocyjną związaną z Rule of Two i Mass Effect: Ascension. (Podpowiedź!) To nie wszystko co będzie miało miejsce. Gdy tylko będę wiedział więcej napiszę o tym na swej stronie i na blogu.

Wygląda na to, że nie mówisz nam wszystkiego.
D.K.: Cóż, czasami tak w życiu bywa.

Idę o zakład, że nie wiesz wszystkiego na temat umowy zawartej pomiędzy BioWare a LucasArts!
D.K.: Trochę wiem, ale nie mogę o tym mówić.

W takim razie nad czym pracujesz obecnie w BioWare?
D.K.: Jak wspomniałem już wcześniej jestem głównym scenarzystą Mass Effect 2.

Czyli któś inny pracuje przy projekcie Star Wars?
D.K.: Nigdy nie powiedziałem, że BioWare pracuje na kolejnym projektem Star Wars.

Jakkolwiek. BioWare + LucasArts = Star Wars. Wszyscy o tym wiemy.
D.K.: Lucas to także inna tematyka. Nadchodzi nowy, filmowy Indiana… naprawdę nie mogę powiedzieć nic na temat niezapowiedzianych projektów.

Słyszałem, że Electronic Arts pokazało slajd, z którego wynikało, że BioWare pracuje nad nowym KOTOR-em.
D.K.: Ten slajd dotyczył naszej pracy przy oryginalnej grze. Miał jedynie pokazać, co wniosło BioWare stając się częścią EA.

Na wielu stronach poświeconych grom można przeczytać, że prace nad KOTOR 3 trwają!
D.K.: Nie powinieneś wierzyć spekulacjom i plotkom. Poważnie, odpuść sobie. Nie będę komentował niezapowiedzianych projektów!

Okay, okay. Zatem ostatnie pytanie. Słyszałem o MMORPG z BioWare...
D.K.: Co z nim?

Czy to Star Wars?
D.K.: Koniec wywiadu!

(22.03.2008)


ICO

Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 07, 2008, 01:30:25 pm »
Ostatnio trochę grałem w KOTORA II i trochę się zdziwiłem. Wziołem do drużyny Mandalore,a i razem z nim szukałem mandalorian rozsianych po wszystkich planetach. Kiedy znalazłem ich wszystkich okazało się kim jest i dlaczego to robi. Jeśli chcecie się dowiedzieć to kliknijcie na ten link, ale ostrzegam! Mega spoiler!!!


Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 21, 2008, 09:01:31 pm »
Czy ktoś z was czytał komiks Knights of the Old Republic? I co o nim sądzi

Offline drachenfeles

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 22, 2008, 12:19:13 am »
Czy ktoś z was czytał komiks Knights of the Old Republic? I co o nim sądzi

czytałem wszystkie numery do stycznia tego roku włącznie - IMO świetny, godna polecenia lektura,
w ogóle preferuję starą republikę z okresu wojen mandaloriańskich i okolic i się na nim nie zawiodłem

Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 22, 2008, 10:56:24 am »
Występują tam postacie z gry czy to tylko jakaś historia poboczna, która dzieje się w tamtych czasach?

Offline drachenfeles

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 22, 2008, 04:58:04 pm »
mainplot to całkiem inna bajka, choć w tle pojawia się Revan,
historia zaczyna się niedługo przed inwazją mandalorian na republikę, a potem mamy okazję podziwiać co się stało np na serroco itd

Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 01, 2008, 02:21:52 pm »
Tym razem coś dla ludzi, którzy grają w Star Wars Mianiatures. Na targach WizardWorld w Chicago firma Wizards of the Coast przedstawiło figurki do najnowszego dodatku związanego z grami i komiksami z serii Knights of the Old Republic. W dodatku znajduje się większość postaci z drużyny, które znajdowały się w drużynie w obu częściach gry (poza kilkoma, które były w poprzednich dodatkach).

Jak chcecie się przyjrzeć figurką to zapraszam tutaj: (niestety lepszych zdjęć na razie nie ma)
http://khryssun.free.fr/starwars-miniatures/Preview_KOTOR.php

P.S.
Przeczytałem pierwsze 20 zeszytów komiksu. Normalnie wymiata. Zwłaszcza Gryph - samozwańczy geniusz zbrodni, którego kartel składa się z dwóch osób.  :lol: :lol:

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 12, 2008, 08:46:07 am »
Ponoć LA  podstawiło pod KOTOR 3  trzy robocze tytuły, czyli tak jak było na początku z SW Galaxies.
A o singlu ni widu ni słychu :sad:



Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 22, 2008, 08:17:47 am »
No to w końcu są jakieś konkrety dotyczące gry online. Z tego co widziałem na oficjalnej stronie zapowiada się ciekawie. Już nie mogę się doczekać gry i radochy z posiadania miecza o czerwonym ostrzu  :badgrin:

Offline Darth Nihlus

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Side is the power!!!
Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2009, 12:39:45 pm »
A nawiązując do tego zakończenia moda, to moim zdanime powinien się kończyć tak: " Nasza postać jest potężnym Lordem Sith i tworzy własną akademię na KORRIBIAN. Zajmuje mu lata szkolenia sithów aż wkońcu znalazł doskonałego ucznia. Stał się on prawą ręką wielkiego LORDA. Nasza postać nazwała siebie Darth Nisus. Jego głownym celem jest zniszczenie JEDI w całej galaktyce. Po 10 latach nauki swoich podopiecznych postanowił wyruszyć na swoją krucjate, a mianowicie na DANTOINE. W grobowcu niedaleko akademii znalazł opuszczony statek co jak sie okazało był to mroczny jastrząb. Wraz ze swoimi sithami wyruszył. Lecąc zauważył wielką bitwę między siłami sithów, a Republiką. Zauważył, że bitwa stoczona na dantoine będzie ostateczna. Przedarł się przez siły wroga i wylądował w samym centrum enklawy JEDi na Dantoine. ROZPOCZĘŁA SIĘ BITWA DECYDUJĄCA O LOSACH GALAKTYKI...                                               CIAG DALSZY NASTĄPI...                                                                                                                                                                   PS. Chiałbym pomóc twórcy moda poprzez tworzenie historii i przygody w tych modach. PLS o odpowiedż ;]
"Ciemna moc jest siłą, jasna strona jest mądrością"

Offline Hollow

Odp: Temat dotyczący KOTOR I i II
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:05:22 pm »
W najnowszym numerze Star Wars komiks jest komiks "Cienie i światło". Opowiada on historię, która wydarzyła się kilka lat przed akcją z pierwszej części gry.  Troje Jedi dostaje od rady misję zabicia terentateków na Korribanie, ale jak to zwykle bywa nie wszystko idzie dobrze. Co ciekawe ten komiks jest oparty na jednym w questów z gry, a losach bohaterów można dowiedzieć się z notatek znalezionych przy zabitych przez nas terentatekach.

 

anything