trawa

Autor Wątek: Tyranids (2)  (Przeczytany 55725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 09, 2010, 02:19:15 pm »
Heyka !!!
Ano, za 3 płacimy ponad 2x więcej jak za moździerze od Ig, których i tak nikt oprócz mojego kolegi nie używa, ale T4 i 2W dają nad nim przewagę, noi Ap4....:)
AFAIR mozdziez ma maly placek, a nowa biovora duzy ... wiec roznica jest dosyc ekhm ... spora.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Wołek

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 10, 2010, 09:39:59 am »
Czytałem sobie ostatnio rulebook i w dziale dołączania indepów do oddziałów jest taki oto zapis
"Independent charakters are allowed to join other units. They cannot, however, join vehicle squadrons (see Vehicles section) and units that always consist of a single model (like most vehicles and monstrous creatures). They can join other idependent charakters though, to form a powerful multi-charakter unit!"
Wnioskuje z tego, że mogę dołączyć indepa do unitu z 2 lub wiêcej monstrous creatures, bo zapis ten mówi tylko o zakazie dołączania do unitów składających siê z 1 modelu.
Powiedzcie czy dobrze myślę.
Chodzi o oddział carnifexów i chyba warriora alfa.
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline MarcinB

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 10, 2010, 10:26:47 am »
Wołek:
Tak, masz rację. Można do oddziału carasi dołączyć Alpha warriora.

Offline kecaj

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 10, 2010, 12:33:33 pm »
Jesli masz jednego worka, to normalne zasady Barrage(Ostrzał Altyleryjski) czyli kładziesz wzornik, i rzucasz kością "scatterką"
Z tym że, jeśli wypadnie że znosisz to kładziesz mine, która sobie dryftuje... a jak masz więcej, to dokładasz nasępne wzorniki do pierwszego.


Dziękuje za szybka odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie z serii trywialnych.
Obecnie mamy Heavy i normalny Venom Cannon. Obydwie bronie strzelają małym plackiem.
Mamy też Barbed Strangler i wersją cięższą Stranglethorn Cannon. Tutaj strzelamy dużym plackiem.
Pytanie dla którejś z tych broni obszarowych też rzucamy skuterkiem.
Ok. obiecuje że więcej pytań tego typu nie będzie. ;-)

Offline Nathaniel

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 10, 2010, 12:51:43 pm »
kazdy placek = rzut scatter
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline apok

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 11, 2010, 05:17:54 pm »
Witam,
Mam takie pytanie, otóż skoro mogę wsadzić do grzyba (Drop poda) Warriorów z Primem, to czy moge tych samych warriorów z Primem wsadzić na pole bitwy Via outflank? (Hive Commander)

Pozdro
przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać, więc go przejechałem

Offline Ketchup

Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 11, 2010, 06:02:26 pm »
Nie. Hive commander daje taką możliwość tylko troopsowi więc prime się nie liczy.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Tyranids (2)
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 28, 2012, 06:07:40 am »

 

anything