Autor Wątek: Gry z wypasioną grafiką  (Przeczytany 27431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Feldkurat

  • Gość
Gry z wypasioną grafiką
« dnia: Maj 07, 2014, 11:49:28 am »
Niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem dostosowanego do obecnych realiów zestawu komputerowego. Niestety ponieważ kilka ostatnich lat dysponowałem niezbyt wydajnym sprzętem i na blaszaku ograniczałem się wyłącznie do gier MMO i cRPG, trochę wypadłem z obiegu. Dlatego chciałbym poprosić szanownych forumowiczów o rekomendacje nowych gier dobrych zarówno jeśli chodzi o grywalność, jak i pięknych graficznie, tak abym mógł nacieszyć oko i wykorzystać możliwości nowej zabawki. CRPGów możecie nie polecać, bo akurat w tym przypadku jestem na bieżąco, to mój ulubiony gatunek gier ;)

W szczególności zainteresowany byłbym jakimś shooterem, również w realiach sci-fi. Akurat shooterów nie lubię, nie mam o nich pojęcia i jestem w tym raczej słaby, więc prosiłbym o rekomendacje gier niezbyt skomplikowanych ;) a i rozgrywką po sieci nieszczególnie jestem zainteresowany. Do tego dobre wyścigi samochodowe. Rozumiem, że najnowszą częścią N4S jest Rivals, a Project Cars jest jeszcze nieukończona? No i będę wdzięczny za rekomendacje innych gatunkowo gier :)

Z góry dziękuję.

Deg

  • Gość
Odp: Gry z wypasioną grafiką
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2014, 08:35:03 pm »
Bierz Rage - trochę shooter, trochę wyścigi, niezbyt trudna i do tego SF. Ja jestem zachwycony :smile:
Może nie najnowsza, ale aż tak bardzo się nie zestarzała. Na Muve taniej
 

Offline Andrzej91

Odp: Gry z wypasioną grafiką
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2014, 01:29:25 pm »
no to mogę Ci polecić Battlefield 4 gra wymiata noi grafika kładzie na łopatki

Offline aniamarcel

Odp: Gry z wypasioną grafiką
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2014, 08:01:09 pm »
A co sądzicie o Call of Duty mi sie podobała grafika uważam ze na 4 z dużym plusem
Zobacz http://www.nestoria24.pl/dom-opieki -nasz dom opieki, albo zobacz http://www.tanie-mieszkanie.pl - mieszkania na sprzedaż

 

anything