Autor Wątek: Przepowiednie  (Przeczytany 45548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline K12G

od K12G
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2007, 01:07:34 pm »
Dr Crane-moc? wielu ludzi ,którzy go znają tak odczuwa, ale tu czodzi o jego wiedzę ,wiedzę jakiej dotychczas nie bylo i już nie bedzie na ziemi, jednak co do mocy to moge dać przykład jasny żebyscie lepiej zrozumieli { np. ma taką moc przeciwko demonom jak matrix przeciwko tym agentom } ,wy ciągle nie możecie zrozumiec że to jest normalny człowiek.
Owszem ma znamiona świadczace o tym kim jest i z jakiego rodu ziemskiego pochodzi.Co do fałszywego proroka to każdy może kombinować ile zechce- myśl co chcesz nie moja w tym sprawa żeby cię przekonywać.A swoją drogą to Antychryst opuścił niedawno ten paduł ziemski.


Presto--To religie spowodowały że ludzie czują się mniej wartosciowi w stosunku do np. Jezusa i tak samo myślą że to niemozliwe jest rozmawiać i spotkac Mesjasza.Jezus i Mesjasz sa normalnymi ludżmi a religia to spowodowała wyniesienie tych postaci ponad ludzkość ,że to niby "pływaja w chmurach " ; {wyobrazasz sobie co by się działo z ciałem ludzkim kilka tyś metrów nad ziemią???
Po to te wszystkie bajeczki żeby ludzie sie bali ,żeby utrzymać ich w "ryzach",Tam gdzie władza tam i są pieniądze.
W  Watykanie przechowywane sa zbiory dynastii Merowingów i bocznej linii Burbonów ,żeby nigdy nie ujrzały swiatła dziennego ?
Pytanie dla was - wiecie dlaczego??

I pytanie drugie czy wyobrażacie sobie ilu wrogów na ziemi ma Syn Boga żyjacy obecnie na ziemi???
12G

Offline pajter

Przepowiednie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2007, 01:16:56 pm »
Cytuj
A swoją drogą to Antychryst opuścił niedawno ten paduł ziemski.

Hm. Możesz zdradzić co to za jeden?

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2007, 01:20:45 pm »
Przyjdzie na to czas.....

Jezeli chcsz naprawdę wiedzieć?
Czytaj uważnie moje teksty ,wskazówkę znajdziesz miedzy wierszami..


Niedawno o tym pisałam,większość postów jest na www.mesjasz.pun.pl
12G

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2007, 01:33:51 pm »
Ależ droga K12G... nie zadałem tego pytania, aby pokazać jak bardzo nie dowierzam w twoje słowa. Chciałem tylko wiedzieć, czy z nim rozmawiałaś. A z tymi dynastiami to trochę "zajeżdża" kodem Leonarda... Ja nie jestem przeciwnikiem Mesjasza, ale za Pana Zastępów uznam danego człowieka dopiero wtedy, gdy będę miał pewnośc, znak od Boga lub boski znak od Mesjasza, że to właśnie on.
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline K12G

Odp. do Presto
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2007, 02:09:19 pm »
Presto



Jest to cytat z pewnego tematu w którym Mesjasz odp. nastepująco:

 
Pomyśl, czy czasem nie podchodzisz do tematu, zbyt standardowo, jeżeli Mesjasz to wiadomo kto.
Dokładnie o takie myślenie ludzi, była toczona walka przez tysiące lat, Lucyfer przemógł rozsądek. Był przygotowany do przysłania w tym czasie setek fałszywych Mesjaszy i wspaniałego Antychrysta. Nie należy zapominać, że On walczy o wszystko, tylko nie o powrót do Nieba a przegrana to całkowity koniec lub powrót, Jego wola i walka.
Jeżeli ktokolwiek chce mnie ocenić musi mnie poznać a jeżeli ktokolwiek chce ocenić moje teksty, musi się nad nimi głęboko zastanowić i bez uprzedzeń.
                                  Pan Zastępów.

___________________________________ __________________________
co do ostatniego zdania to masz racje ,gdyż rzeczywiscie Lucyfer narobił bałaganu na ziemi przyslał tyle ludzi ,którzy twierdzili i nadal twierdzą że są Jezusami,Każdy z nich tworzy kult no i żeby ludzie mu usługiwali, klękali,dawali kasę,no i modlili sie do niego.

Prawdziwy Mesjasz natomiast tego nie oczekuje, to nie jest w jego naturze ,raczej on teraz wykonuje prace za wszystkich ,którzy są obecnie na ziemi a w niebie ich dusze podjeły sie wraz z nim wykonania zadania ...
ale niestety Lucyfer dał im taką iluzje min.poprzez religie że nie wiedzą co jest dobre a co niewłaściwe .

Prawdziwy Mesjasz ,którego znam nigdy nie mówił że jest Jezusem.
Natomiast jako jedyny człowiek na świecie mówi że jest starszym bratem Jezusa w niebie.
Jest w prostej linii potomkiem Rodu Dawidowego , Aczkolwiek jest Polakiem.....
12G

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2007, 02:21:37 pm »
Szczerze powiem że już od dłuższego czasu nie wiem w co wierzyć... Kościół katolicki wyrósł z wielu błędów przeszłości. Ja wierze w Boga na swój sposób. Czy znasz Pana Zastępów osobiście? Wierzysz w niego, i jesteś pewna, że nie jest to założyciel jakiejś nowej, pozornie dobrej sekty? Masz rację, bo na prawdę nie wiem już, co dobre, a co złe. Nie wiem czy palce maczał w tym Lucyfer, czy sam człowiek. No i cóż... póki sam nie znam Pana Zastępów, to w niego nie wierzę, i to chyba jest normalne, bo ja jestem zwykłym człowiekiem. Ale mam nadzieję że kiedyś odkryję prawdę  ;)
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline K12G

odp.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2007, 02:35:12 pm »
Presto-- oczywiście że go znam ,wielu ludzi go zna, wy go również poznajecie przez jego osobiste posty.
Każdy może go poznać ,dopóki mieszka w Polsce.
___________________________________ __________________________

Bóg to Bóg.
A sekty, religie , wyznania i inne wytwory nie mają nic wspólnego z Bogiem, poza jednym --wykorzystywaniem JEGO imienia.
teraz zapytam ciebie -Czy wiec Syn Boga mógłby mieć coś wspólnego ?
z sektą? religia ? wyznaniem ?
I czymś podobnym co nie służy Bogu?
12G

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2007, 04:14:50 pm »
Tak, mógłby. Bo skąd pewność, że Pan Zastępów ma racje, i na prawdę jest tym, za kogo się podaje :?: A definicja słowa "religia" może być różna. Np. Ty i rzekomy Pan Zastępów jeżeli wierzycie w coś innego niż katolicy czy protestanci, to nie znaczy, że w nic nie wierzycie. To znaczy, że tworzycie jakby NOWĄ RELIGIĘ. Coś jakby kalwinizm albo luteranizm w przeszłości.
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline K12G

Presto
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 26, 2007, 09:54:56 pm »
Religia nie jest dziełem Boga ,a Syn Bozy nie robi niczego niezgodnego z Jego wolą,więc jak by mógł tworzyć coś przeciwko Swemu Ojcu w Niebie???

Pisałam ci w poprzednich postach skąd ta pewność.

Nie wierzę w nic ! Natomiast wiem że istnieje Bóg.
Pan Zastępów nie przyszedł tu po to by w coś wierzyć tylko by wykonać zadanie powierzone mu w niebie .
12G

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2007, 10:38:15 pm »
Cytuj
np. ma taką moc przeciwko demonom jak matrix przeciwko tym agentom


Siłą rzeczy pojawil sie usmiech na mej twarzy....

Cytuj
I pytanie drugie czy wyobrażacie sobie ilu wrogów na ziemi ma Syn Boga żyjacy obecnie na ziemi???


bardzo mało....musisz znac pewna zasade ktora sie tyczy zarowno aktorow jak i muzykow a takze Twojego mesjasza-----niech pisza dobrze czy zle ale piszą....a o tym Twoim mesjaszu to chyba pierwsza Ty piszesz....mowiac wprost- nikt go nie zna, nikt go nie atakuje
 a gdyby sie przypadkiem objawil - wiesz gdzie by go zamkneli....

teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas? 8)
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:06:32 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
I pytanie drugie czy wyobrażacie sobie ilu wrogów na ziemi ma Syn Boga żyjacy obecnie na ziemi???

bardzo mało....musisz znac pewna zasade ktora sie tyczy zarowno aktorow jak i muzykow a takze Twojego mesjasza-----niech pisza dobrze czy zle ale piszą....a o tym Twoim mesjaszu to chyba pierwsza Ty piszesz....mowiac wprost- nikt go nie zna, nikt go nie atakuje
a gdyby sie przypadkiem objawil - wiesz gdzie by go zamkneli....

teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas?

To co zawarłeś powyżej można w skrócie nazwać - prymitywizmem podszytym lenistwem i uprzedzeniem a priori. Takimi tekstami nie jesteś w stanie nikogo obrazić, nie folguj sobie, wywołujesz jedynie troskę i troszkę smutku.

Cytat: "Presto"
Tak, mógłby. Bo skąd pewność, że Pan Zastępów ma racje, i na prawdę jest tym, za kogo się podaje :?: A definicja słowa "religia" może być różna. Np. Ty i rzekomy Pan Zastępów jeżeli wierzycie w coś innego niż katolicy czy protestanci, to nie znaczy, że w nic nie wierzycie. To znaczy, że tworzycie jakby NOWĄ RELIGIĘ. Coś jakby kalwinizm albo luteranizm w przeszłości.


Presto - jeżeli założymy, że istnieje szatan i Bóg, a szatan ma we władaniu Ziemię i ma olbrzymią moc - to w jaki sposób odróżnisz tego Szatana gdy zjawi się pośród nas, przybierając formę cudownego człowieka, mówiącego wspaniałe rzeczy, uduchowionego, z przenikliwym wzrokiem, uzdrawiającego ludzi, czyniącego takie cuda o których nawet w Biblii nic napisane nie jest. Taki Szatan będzie podawał się za Mesjasza, uzdrowi Twoich blsikich, pokaże Ci, że wie o wszystkim co z Tobą jest związane, będziesz w jego obecności czuł "niewysłowioną miłość", będziesz pływał w błogości, gdy Szatan stąpnie na Ziemię, stamtąd w mgnieniu oka będą wyrastać piękne kwiaty. Na zawołanie zjawiać się będą świetliste anioły przy współudziale przecudnych dźwięków, na świecie zapanuje pokój i dobrobyt - wtedy można niemalże ze stu procentową pewnością powiedzieć, iż mu uwierzysz, weźniesz go za Mesjasza. Tego właśnie chcesz? Kilkuletniego splendoru i chodzenia w chmurach do czasu, aż śmierć zmiecie stąd wszystkich, a  po pewnym czasie cały Wszechświat się zapadnie? Czy tego właśnie chcesz?

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:43:17 pm »
Dr Crane--to nie jest mój mesjasz to nie jest rzecz przynależna komuś tylko człowiek.
Zle brzmi twoja odpowiedż w pytaniu ilu ma wrogów?
całe piekło ,które przygotował Lucyfer obecnie tu na ziemi.
spójrz na siebie - tak mówiąc - ty kim jesteś jak nie wrogiem???

Ja pisze dlatego żeby was uswiadomić ,że ktos taki wogule żyje na ziemi , a wy o tym nie wiecie,nie zależy mi na tym, czy to przyjmiecie czy nie ; takie są fakty .

Nikt go nie atakuje?
tak no pewnie Lucyfer śpi ,
a może wieczne lody go zamroziły...czeka aż przyjdziesz z kagankiem i go odmrozisz.. :idea:  :lol:

A ja ci powiem że całą ziemię Lucyfer przygotował na negatywny stosunek do Pana Zastepów min,dzięki Antychrystowi.
12G

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Przepowiednie
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:51:03 pm »
Cytat: "K12G"

A ja ci powiem że całą ziemię Lucyfer przygotował na negatywny stosunek do Pana Zastepów min,dzięki Antychrystowi.


Teraz Ci zadam pytanie do tematu. Kim był ten antychryst ? Tylko proszę Cię nie pisz, że jeszcze nienadszedł na to czas...
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:00:06 am »
Gdzieś napisał, że można wyczytać to między wierszami. Tomcio - poczytaj inne fora, gdzie pisze K12G. Tutaj chyba napisał, że ten ktoś nie dawno zmarł.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Przepowiednie
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:12:08 am »
No to niech napisze tutaj, dlaczego mamy szukać na innych forach? Zresztą skoro tam podała to też może tutaj, prawda? No chyba, że my jesteśmy jacyś gorsi.
No i na prawde niechce mi się szukać między wierszami, bo pewnie i tak nieznajde. Tak trudno powiedzieć wprost? Przynajmniej będzie jasno i bez bicia piany.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..