trawa

Autor Wątek: Przepowiednie  (Przeczytany 45549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 27, 2007, 09:19:53 am »
Old spirit- czy Ty jesteś jakimś "Aniołem Stróżem" K12G? Bo wczoraj przeglądałem różne fora z jej udziałem, i zobaczyłem taki schemat- K12G pisze kontrowersyjny temat, ludzie ją wyśmiewają lub obalają jej teorie, wtedy zjawiasz się Ty, i jej bronisz.

Napisałeś skąd bym wiedział, że jakiś wielki, dobry cudotwórca nie jest diabłem. Odpowiem kolejnym pytaniem- skąd mam wiedzieć, że Pan Zastępów od K12G nie jest antychrystem?

I proszę Cię, K12G. Zdejmij tą otoczkę tajemnicy, bo przez to, w jaki sposób zachowujesz się teraz, ludzie mogą Cię wziąść za członka sekty, a ja wierze że jest inaczej... Jaki jest problem w tym, abyśmy wiedzieli kim na ziemii jest Pan Zastępów?

PS- Pomimo tego że temat trochę odbiegł od przepowiedni, proszę abyście podawali ciekawe "proroctwa".
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:09:50 pm »
Cytat: "Presto"
Old spirit- czy Ty jesteś jakimś "Aniołem Stróżem" K12G? Bo wczoraj przeglądałem różne fora z jej udziałem, i zobaczyłem taki schemat- K12G pisze kontrowersyjny temat, ludzie ją wyśmiewają lub obalają jej teorie, wtedy zjawiasz się Ty, i jej bronisz.

Przecdiez pisałem już niejednokrotnie, ze temat ten mnie zainteresował. Nie potrafię też przejść obojętnie wobec eskalacji bezpodstawnych zarzutów. Jestem tego typu człowiekiem, który zanim cokolwiek napisze, zanim rozpocznie polemikę na argumenty, bada dokładnie temat, w którym ewentualnie zdecyduje się zabrać głos. Zważ na daty, kiedy włączyłem się do dyskusji.

Napisałeś, że ktoś, gdzieś - obalał teorie K12G  :) Czy możesz wskazać te miejsca? Wiesz, zwykle dość skrupulatnie sprawdzam co dzieje się w temacie, który mnie zainteresował i jakoś nie dostrzegłem, y ktoś cokolwiek z tych materiałów obalił. Nie jestem jednak alfa i omegą, więc mogło mi coś umknąć  ;)

Cytuj
Napisałeś skąd bym wiedział, że jakiś wielki, dobry cudotwórca nie jest diabłem. Odpowiem kolejnym pytaniem- skąd mam wiedzieć, że Pan Zastępów od K12G nie jest antychrystem?

Ja także nie jestem co do tego przekonany, ale zdążyłem zaznajomić się na tyle z tym wszystkim, że jak na razie nie dostrzegam w tym dziury, która mogłaby wzbudzać takie podejrzenia.

Zauważ, że Pan zastępów to jedynie nazwa, która może kojarzyć się nam w związku z informacjami, wiarą, itd., które to były nam wpajane od dziecka - w sposób korzystny dla wpajających (chodzi tu o szeroko pojęte partykularne interesy). Tutaj Pan Zastepów - dowódca wojsk Nieba. Jako, ze jak zdążyłem się dowiedzieć, misja Mesjasza jest misją bojową, a Dusza jest energią, która bezpośrednio kontaktować się z nami nie może - podejrzewać należy, że chodzi tu o jakąś zgoła odmienną bitwę (wojnę), która nie będzie postrzegana naszą ludzką świadomością.

Chodzi więc chyba o jakiegoś rodzaju wojnę prowadzoną w innym wymiarze, czy coś koło tego. Dlatego też Pan Zastępów to będzie zwykły człowiek, który posiada zdolność przenikania swoją świadomoscią (Duszą?) do światów, gdzie odbędzie się główna akcja :) Pojawia się pytanie - jaki my mamy w tym brać udział? Osoba podająca się za Mesjasza i K12G, która przekazuje jego słowa, mówią, że chodzi im o powiadomienie nas, że ktoś taki istnieje i co chce tutaj zrobić oraz, że szukają współpracowników. Co my zrobimy z tymi informacjami - zależy już tylko od nas. Wydaje mi się to ciekawe i warte przybliżenia się temu blizej.

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:57:35 pm »
Cytuj
To co zawarłeś powyżej można w skrócie nazwać - prymitywizmem podszytym lenistwem i uprzedzeniem a priori. Takimi tekstami nie jesteś w stanie nikogo obrazić, nie folguj sobie, wywołujesz jedynie troskę i troszkę smutku.


Nie moj drogi, moje slowa sa ostre ale jakze prawdziwe (pomijam moja zlosliwosc na koncu)- w skrytosci ducha oboje z K12G mi przyznajecie racje jako ze- obiektywnie patrzac- nikt o nim nie slyszal, o tym waszym mesjaszu Polaku i nikt nie uslyszy poki on sie nie ujawni....a teraz spojrzcie trzezwo- ludzie widza faceta- ktory bez wzgledu jakie ma intencje - oglasza ze jest mesjaszem, czy naprawde wierzycie ze poszliby za nim, szczegolnie ze za prawdziwym Mesjaszem tez byly opory by isc dawno, dawno temu?

Jestem daleki od obrazania kogolowiek - czasem bywam zlosliwy, ale nawet ta zlosliwosc ma jakis cel w sobie....

Pokazalem wasze posty koledze- skwitowal to tak - " Nawiedzonych nie przekonasz" nie chce was przekonywac do czegokolwiek....macie swoje zdanie i ja to szanuje ale mam prawo wyrazic swoje watpliwosci.

Cytuj
Dr Crane--to nie jest mój mesjasz to nie jest rzecz przynależna komuś tylko człowiek.
Zle brzmi twoja odpowiedż w pytaniu ilu ma wrogów?
całe piekło ,które przygotował Lucyfer obecnie tu na ziemi.
spójrz na siebie - tak mówiąc - ty kim jesteś jak nie wrogiem???

Ja pisze dlatego żeby was uswiadomić ,że ktos taki wogule żyje na ziemi , a wy o tym nie wiecie,nie zależy mi na tym, czy to przyjmiecie czy nie ; takie są fakty .

Nikt go nie atakuje?
tak no pewnie Lucyfer śpi ,
a może wieczne lody go zamroziły...czeka aż przyjdziesz z kagankiem i go odmrozisz..  

A ja ci powiem że całą ziemię Lucyfer przygotował na negatywny stosunek do Pana Zastepów min,dzięki Antychrystowi


K12G jak bedziesz kazdego co ma inne zdanie traktowac jak wroga, to daleko nie zajedziecie z tym swoim mesjaszem. Prawdziwy Mesjasz tak nie postepowal dawno temu...

Nie jestem jego wrogiem nawet, nie znam faceta

"czeka aż przyjdziesz z kagankiem i go odmrozisz.. "- hehehe , zauwazylem ze zaczely Ci puszczac nerwy K12G...to dobrze...łamiesz sie widze...w glebi duszy pewnie przeczuwasz, ze to wszystko bzdury...czlowiek pewny swych racji nie traci opanowania...ma te przewage ze WIERZY i WIE  ze ma racje i mowi PRAWDE
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Radan

Przepowiednie
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:42:59 pm »
Cytat: "old spirit"
Gdzieś napisał, że można wyczytać to między wierszami. Tomcio - poczytaj inne fora, gdzie pisze K12G. Tutaj chyba napisał, że ten ktoś nie dawno zmarł.


Napisała, na rany Chrystusa :roll: !

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:50:41 pm »
Dr Crane

A więc znowu sie mylisz jakie nerwy? przeciez to był żart ,jak widzę że "gadasz" a nie próbujesz zrozumieć co piszę ,to sobie zażartowałam dla rozlużnienia sytuacji... :lol:

A skąd ty wiesz co robił Jezus dawno temu ?

Mogę cie jedynie uświadomić ,że nie był "świety" , był rewolucjonistą itd,jego apostołowie nosili broń,a szczególnym "rozbójnikiem"był syn Piotra {dziś świętego , dawniej naz.Szymon Zelota}Judasz Iskariota{Ikario- zbrojne grupy,wyrózniał sie tym że nosił krótki chandżar w sakwie.}.Wystarczy tylko dokopać sie do prawdziwych danych historycznych .
A kto ci karze ci za kims iść?

Presto--ludzie mogą mieć kontakt tylko z opikunem duchowym,a nie z aniołem strózem....
Jednak cieszy mine fakt ,że ktoś próbuje zrozumieć moje tamaty i nie kpi tylko szuka ,chodzi oczywiscie o old spirit.

radan- wystarczy że poczytasz dokładnie forum gildia tajemnic..
12G

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 27, 2007, 02:00:12 pm »
Sorki old spirit- źle sformułowałem zdanie gdy użyłem słowa "obalają". Chodziło mi o to, że odrzucają te tematy nie nabijając się, lub nie kpiąc. Tak próbuje postępować ja, ale zadaje tyle pytań, że mogą wyglądać jak kpina.

K12G- a znasz jakieś przypadki użycia broni przez apostołów?(nie licząc "incydentu" podczas czuwania w ogrodzie oliwnym, kiedy bodajże Piotr odciął ucho pewnemu przeciwnikowi Jezusa)
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 27, 2007, 02:26:19 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
To co zawarłeś powyżej można w skrócie nazwać - prymitywizmem podszytym lenistwem i uprzedzeniem a priori. Takimi tekstami nie jesteś w stanie nikogo obrazić, nie folguj sobie, wywołujesz jedynie troskę i troszkę smutku.


Nie moj drogi, moje slowa sa ostre ale jakze prawdziwe (pomijam moja zlosliwosc na koncu)- w skrytosci ducha oboje z K12G mi przyznajecie racje jako ze- obiektywnie patrzac- nikt o nim nie slyszal, o tym waszym mesjaszu Polaku i nikt nie uslyszy poki on sie nie ujawni....

Nie mój miły, Twoje słowa nie są ostre, Twoje słowa są żenujące. W swych narcystycznych zapędach w końcu się zagubisz, wierząc usilnie, że słowa Twe odzwierciedlają prawdę. Twoje wstawki o obiektywiźmie są już nie tylko żenujące, ale dodatkowo wzbudzają troskę. Wydaje mi sie, że byłeś zbyt rozpieszczany i chowany w duchu, że jesteś pępkiem świata oraz, że prawie się nie mylisz.

Cytuj
a teraz spojrzcie trzezwo- ludzie widza faceta- ktory bez wzgledu jakie ma intencje - oglasza ze jest mesjaszem, czy naprawde wierzycie ze poszliby za nim, szczegolnie ze za prawdziwym Mesjaszem tez byly opory by isc dawno, dawno temu?

I po co, kochaniutki się chwalisz, że niczego nie rozumiesz? Z tego co się w sieci na ten temat można dowiedzieć (stąd moja wstawka o Twoim lenistwie), że on nie chce by za nim poszli hurem. Mieszasz postaci biblijne z rzeczywistością, którą opisuje ten człowiek i K12G. Z tego co tutaj piszą wynika, że chodzi im o przekazanie informacji, że ktoś taki istnieje, przedstawić co ma do powiedzenia, a także, iż szukają ludzi do współpracy. Co my zrobimy z tym, o czym piszą - zależy tylko od nas. Nie wiem po co dodajesz coś do tego, chcesz tylko jątrzyc i mieszać? Przecież swoją postawą zdradzasz swoją niedojrzałość odnośnie podjęcia próby ewentualnej dyskusji zgodnie z przynależnymi jej zasadami. Mało tego - swoim pisaniem potwierdzasz podejrzenie, że bawi Cię frywolne zadawalanie samego siebie, bo chyba w swym wyobrażeniu widzisz jak to inni się z Twojego powodu denerwują, jak puszczają im nerwy. Przecież to śmieszne.

Cytat: "Dr.Crane"
Jestem daleki od obrazania kogolowiek - czasem bywam zlosliwy, ale nawet ta zlosliwosc ma jakis cel w sobie....

Powiedział Dr.Crane przecząc sobie, o czym swiadcza jego ponizej przytoczone słowa:

Cytat: "DrCrane"
a gdyby sie przypadkiem objawil - wiesz gdzie by go zamkneli....

teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas?

Co takiego? Czy leci z nami pilot??Moze jeszcze ojciec Rydzyk jest Mesjaszem?

Moja Panno, nie jestesmy pierwszymi...

Moze zagonila swoich mlodszych braci/siostry zeby pozadawali jej ( notabene w takiej samej formie) jakies pytania....

do K12G- ile masz lat i jak sie prezentujesz w bieliznie??

Nie! To sa jej niewolnicy seskualni..a ona ich dosiada niczym krolowa Kleopatra..

I Ty śmiesz zapewniać, że jesteś daleki od obrażania kogokolwiek? K12G puszczają nerwy? Chyba jesteś zamroczony, po tych wszystkich Twoich słowach, które napisałeś pod jej adresem ona wciąz Ci odpowiada spokojnie w żadnym razie nie próbując obrażać.

Cytuj
Pokazalem wasze posty koledze- skwitowal to tak - " Nawiedzonych nie przekonasz" nie chce was przekonywac do czegokolwiek....macie swoje zdanie i ja to szanuje ale mam prawo wyrazic swoje watpliwosci.

Jeśli Ty i Twój kolega rozumieli, że nie musicie nikogo do niczego przekonywać, to z pewnoscią pisałbyś w innym tonie. W myśl Twojego kolegi konotacji, Ciebie również można nazwać nawiedzonym, bo obstajesz przy swych pustych, nieuzasadnionych i śmiesznych zarzutach pisanych w tonie obraźliwym. Niektórych nie da się żadnym słowem obrazić, a co dopiero nędznymi wypocinami, jakie tu zaprezentowałeś.

Cytuj
Prawdziwy Mesjasz tak nie postepowal dawno temu...

Odezwał się apologeta  :D
Cytuj
Nie jestem jego wrogiem nawet, nie znam faceta

Co nie przeszkadza Ci w tym, by wypisaywać brednie na jego temat. Jeśli Cię to nie interesuje (bo jak widzę nie zaznajomiłeś się z tą sprawą), to nie pisz głupot, że wyrażasz swoje wątpliwości. Te bowiem mogą się pojawić, gdy zaznajomisz się z tematem. Gdybyś to zrobił, to zapewne byś wykoncypował, że K12G to ktoś dla niego bliski. Trafiając na kogoś innego mógłbyś mieć licko zniekształcone, odzywając się do kobiety w taki sposób. Ale Ty w swej infantylnej ignorancji stwierdzasz, że nie jesteś do niego wrogo nastawiony.

Mimo wszystko pozdrawiam

Offline Grand Admiral Thrawn

Przepowiednie
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 27, 2007, 04:40:13 pm »
Cytuj
"czeka aż przyjdziesz z kagankiem i go odmrozisz.. "- hehehe , zauwazylem ze zaczely Ci puszczac nerwy K12G...to dobrze...łamiesz sie widze...w glebi duszy pewnie przeczuwasz, ze to wszystko bzdury...czlowiek pewny swych racji nie traci opanowania...ma te przewage ze WIERZY i WIE ze ma racje i mowi PRAWDE


Pokój temu narodowi.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 27, 2007, 04:47:21 pm »
Cytuj
Nie mój miły, Twoje słowa nie są ostre, Twoje słowa są żenujące. W swych narcystycznych zapędach w końcu się zagubisz, wierząc usilnie, że słowa Twe odzwierciedlają prawdę. Twoje wstawki o obiektywiźmie są już nie tylko żenujące, ale dodatkowo wzbudzają troskę. Wydaje mi sie, że byłeś zbyt rozpieszczany i chowany w duchu, że jesteś pępkiem świata oraz, że prawie się nie mylisz.


Podziwu godna zdolnosc wypocenia z siebie tyle tekstu z tak mala zawartoscia tresci...dlaczego? Otoz po za nic nie mowiacymi przymiotnikami ktorymi to moze mnie obrzucic byle wiejska baba nie podales NIC na uzasadnienie ich uzycia.
 Ja jestem pępkiem swiata?Rozpieszczany? Kiedy Ci sie to przysnilo? Bo nie znamy sie osobiscie, zebys mogl mi takie bzdury imputować...powiesz mi, ze po moich postach? A skad wiesz CO mi przyswiecalo piszac je? Moze chcialem Was sprowokowac? A moze mi sie nudzilo w sloneczny poranek? a moze a moze...mozliwosci jest wiele, ty dostrzegasz tylko jedną

Cytuj
I po co, kochaniutki się chwalisz, że niczego nie rozumiesz? Z tego co się w sieci na ten temat można dowiedzieć (stąd moja wstawka o Twoim lenistwie), że on nie chce by za nim poszli hurem. Mieszasz postaci biblijne z rzeczywistością, którą opisuje ten człowiek i K12G. Z tego co tutaj piszą wynika, że chodzi im o przekazanie informacji, że ktoś taki istnieje, przedstawić co ma do powiedzenia, a także, iż szukają ludzi do współpracy. Co my zrobimy z tym, o czym piszą - zależy tylko od nas. Nie wiem po co dodajesz coś do tego, chcesz tylko jątrzyc i mieszać? Przecież swoją postawą zdradzasz swoją niedojrzałość odnośnie podjęcia próby ewentualnej dyskusji zgodnie z przynależnymi jej zasadami. Mało tego - swoim pisaniem potwierdzasz podejrzenie, że bawi Cię frywolne zadawalanie samego siebie, bo chyba w swym wyobrażeniu widzisz jak to inni się z Twojego powodu denerwują, jak puszczają im nerwy. Przecież to śmieszne.

Mam wrażenie ze traktujesz tu nas wszystkich jak łagodnych idiotów....nie musze zagladac juz na zadne wasze strony zeby zobaczyc czego tez chce od nas ten Wasz mesjasz....piszesz "on nie chce by za nim poszli hurem"
a zaraz piszesz tak:" szukają ludzi do współpracy" otoz ladnie sobie to ubrales w slowka ale de facto chodzi mu wlasnie o to- o wiecej ludzi(ktorzy taka czy inna drogą " pójda za nim", ktorych ty zwiesz wspolpracownikami...wspolpracownika mi w czym, pytam?
 I znow wysnuwasz jakies tezy "co mnie bawi", albo ze nie znam sie na podjeciu dyskusji z przynaleznymi jej zasadami- a skadze Ty wiesz co mnie bawi? Albo czy znam jakies zasady czy tez nie? Moze mi jeszcze powiesz jaki kolor lubie najbardziej? Nie znasz mnie czlowieku, a ja nie znam Ciebie

Cytuj
Dr.Crane napisał:
Jestem daleki od obrazania kogolowiek - czasem bywam zlosliwy, ale nawet ta zlosliwosc ma jakis cel w sobie....

Powiedział Dr.Crane przecząc sobie, o czym swiadcza jego ponizej przytoczone słowa:

DrCrane napisał:
a gdyby sie przypadkiem objawil - wiesz gdzie by go zamkneli....

teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas?

Co takiego? Czy leci z nami pilot??Moze jeszcze ojciec Rydzyk jest Mesjaszem?

Moja Panno, nie jestesmy pierwszymi...

Moze zagonila swoich mlodszych braci/siostry zeby pozadawali jej ( notabene w takiej samej formie) jakies pytania....

do K12G- ile masz lat i jak sie prezentujesz w bieliznie??

Nie! To sa jej niewolnicy seskualni..a ona ich dosiada niczym krolowa Kleopatra..

I Ty śmiesz zapewniać, że jesteś daleki od obrażania kogokolwiek? K12G puszczają nerwy? Chyba jesteś zamroczony, po tych wszystkich Twoich słowach, które napisałeś pod jej adresem ona wciąz Ci odpowiada spokojnie w żadnym razie nie próbując obrażać.


Tak śmiem tak zapewniac bo w przeciwienstwie do Ciebie ja wiem co mi przyswiecało piszac te posty....prowokacja, nic wiecej, zwykle żarty niektore niskiego lotu, ale jednak TYLKO żarty. Obrazily Was? Trudno,PRZEPRASZAM nie mialy miec jednak takiej wymowy...wierzysz mi? Pewnie nie, ale to juz Twoja sprawa...

Cytuj
Cytat:
Pokazalem wasze posty koledze- skwitowal to tak - " Nawiedzonych nie przekonasz" nie chce was przekonywac do czegokolwiek....macie swoje zdanie i ja to szanuje ale mam prawo wyrazic swoje watpliwosci.

Jeśli Ty i Twój kolega rozumieli, że nie musicie nikogo do niczego przekonywać, to z pewnoscią pisałbyś w innym tonie. W myśl Twojego kolegi konotacji, Ciebie również można nazwać nawiedzonym, bo obstajesz przy swych pustych, nieuzasadnionych i śmiesznych zarzutach pisanych w tonie obraźliwym. Niektórych nie da się żadnym słowem obrazić, a co dopiero nędznymi wypocinami, jakie tu zaprezentowałeś.


Tu chcialbym zebys pokazal mi owe puste, niczym nieuzasadnione smieszne zarzuty......a  i zapomnialbym dodac - nędzne bo jak sam wiesz a przeciez znasz arkana dyskujsi doskonale nie mozna pisac sobie a muzom- trzeba poprzec takie wypowiedzi przykladami - no ale to tego nie smialbym Cie uczyc ja ..pusty, nieokrzesany i nedzny...

Nawet sie do nich, oprocz jednego, nie odniosles wolales je nazwac tak jak nazwales

Cytuj
Cytat:
Prawdziwy Mesjasz tak nie postepowal dawno temu...

Odezwał się apologeta


Opieram sie na Bibli Monsieur...i to bedzie tez odpowiedz na pytanie K12G ktore mi zadala

Cytuj
Cytat:
Nie jestem jego wrogiem nawet, nie znam faceta

Co nie przeszkadza Ci w tym, by wypisaywać brednie na jego temat. Jeśli Cię to nie interesuje (bo jak widzę nie zaznajomiłeś się z tą sprawą), to nie pisz głupot, że wyrażasz swoje wątpliwości. Te bowiem mogą się pojawić, gdy zaznajomisz się z tematem. Gdybyś to zrobił, to zapewne byś wykoncypował, że K12G to ktoś dla niego bliski. Trafiając na kogoś innego mógłbyś mieć licko zniekształcone, odzywając się do kobiety w taki sposób. Ale Ty w swej infantylnej ignorancji stwierdzasz, że nie jesteś do niego wrogo nastawiony.


dla Ciebie to sa brednie dla mnie to jest ocena TEGO co mi tu przekazano na tym forum...opieram sie na TYM CO MI TU NAPISALISCIE i wybacz ale nie mam czasu szukac waszego mesjasza po internecie....

Cytuj
Trafiając na kogoś innego mógłbyś mieć licko zniekształcone


Och tu juz pojechales ostro...ale zapewniam ze nie czeklbym z zalozonymi rekami na te wasza cala armie zapalencow gotowych mi " znieksztalcic licko"
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Barnie

Przepowiednie
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 27, 2007, 04:56:06 pm »
Moim zdaniem to, co się tu ostatnio dzieje (wycieczki osobiste itp) zasługuje na zainteresowanie ze strony administracji.

No offence.

Offline Kormak

Przepowiednie
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 27, 2007, 06:24:18 pm »
Dr Crane: nikogo tu nie obchodzą twoje personalne spory z Thrawnem, ignory i inne forumowe bzdety. Nie miejsce tu na to.

Old Spirit: uwagi o "zniekształconym licku" możesz sobie darować.

I ogólna uwaga do wszystkich zaangażowanych w jakże ognisty już spór: szanujcie swoich współdyskutantów, nawet jeśli śmiejecie się z ich teorii. Nie będę więcej tolerował żadnego obrażania, uszczypliwości i posądzeń o niepoczytalność, sekciarstwo itd. To jest forum Gildii Tajemnic, gdzie rozmawiamy o rzeczach, na dźwięk których większość ludzi puka się w czoło.  najbardziej nawet niecodzienne hipotezy są akceptowane, ale musi być kultura.

Już raz blokowałem temat, aby sobie gorące głowy ochłonęły. Więcej nie będę się powtarzać, nie będę bawił się w edytowanie postów tylko będę kasował, a ci, którzy sobie zasłużą, oberwą po Ostrzeżeniu.

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 27, 2007, 07:04:36 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
Otoz po za nic nie mowiacymi przymiotnikami ktorymi to moze mnie obrzucic byle wiejska baba nie podales NIC na uzasadnienie ich uzycia.

Crane - podejrzewam, że udajesz  :) Przecież wyraźnie cytowałem Twoją wypowiedź i odnioslem się do niej. Twoje: "w skrytosci ducha oboje z K12G mi przyznajecie racje jako ze- obiektywnie patrzac- nikt o nim nie slyszal" - właśnie zamyka się w kategoriach o których pisałem, czyli żenada i narcyzm wzbudzające troskę.
Cytuj
Ja jestem pępkiem swiata?Rozpieszczany? Kiedy Ci sie to przysnilo? Bo nie znamy sie osobiscie, zebys mogl mi takie bzdury imputować...powiesz mi, ze po moich postach?

Napisałem "wydaje mi się", a nie, że "jesteś", nie histeryzuj więc. Tak mi się wydaje czytając niektóre Twoje posty. Jeśli jest zupełnie na odwrót, to też może być przyczyną, czyli nikt Cię nie lubiał? Pomiatano Tobą, a teraz przenosisz to na innych, tutaj? To się milutki - nazywa projekcja. W sumie to nie obchodzi mnie przyczyna, pisze Ci jak to odbieram i jak może yć odbierane przez innych. Forum między innymi służy temu, by sobie pewne rzeczy wyjaśnić. Wiem, że teraz pewnie nie jesteś w nastroju, ale jeśli kiedyś do tego dojdzie, że się spotkamy - omówmy to przy bezalkocholowym  ;)  
Cytuj
A skad wiesz CO mi przyswiecalo piszac je? Moze chcialem Was sprowokowac? A moze mi sie nudzilo w sloneczny poranek? a moze a moze...mozliwosci jest wiele, ty dostrzegasz tylko jedną

Dostrzegam wiele. Napisać?  ;) Napisałem tylko o tej, która wydaje mi się najbardziej prawdopodobną.

Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
I po co, kochaniutki się chwalisz, że niczego nie rozumiesz? Z tego co się w sieci na ten temat można dowiedzieć (stąd moja wstawka o Twoim lenistwie), że on nie chce by za nim poszli hurem. Mieszasz postaci biblijne z rzeczywistością, którą opisuje ten człowiek i K12G. Z tego co tutaj piszą wynika, że chodzi im o przekazanie informacji, że ktoś taki istnieje, przedstawić co ma do powiedzenia, a także, iż szukają ludzi do współpracy. Co my zrobimy z tym, o czym piszą - zależy tylko od nas. Nie wiem po co dodajesz coś do tego, chcesz tylko jątrzyc i mieszać? Przecież swoją postawą zdradzasz swoją niedojrzałość odnośnie podjęcia próby ewentualnej dyskusji zgodnie z przynależnymi jej zasadami. Mało tego - swoim pisaniem potwierdzasz podejrzenie, że bawi Cię frywolne zadawalanie samego siebie, bo chyba w swym wyobrażeniu widzisz jak to inni się z Twojego powodu denerwują, jak puszczają im nerwy. Przecież to śmieszne.

Mam wrażenie ze traktujesz tu nas wszystkich jak łagodnych idiotów....nie musze zagladac juz na zadne wasze strony zeby zobaczyc czego tez chce od nas ten Wasz mesjasz....piszesz "on nie chce by za nim poszli hurem"
a zaraz piszesz tak:" szukają ludzi do współpracy" otoz ladnie sobie to ubrales w slowka ale de facto chodzi mu wlasnie o to- o wiecej ludzi(ktorzy taka czy inna drogą " pójda za nim", ktorych ty zwiesz wspolpracownikami...wspolpracownika mi w czym, pytam?

Widzisz - Ty masz swoje wrażenie, a ja swoje. Z góry zakładasz czego ten człowiek od Was chce. Zaraz, zaraz - dlaczegop piszesz Wasz Mesjasz?? Aha rozumiem - dla Ciebie czymś dziwnym i niedopuszczalnym jest sytuacja, w której ktoś obojętnym krokiem nie przejdzie obok wobec chamstwa, które jest kierowane przez grupę osób w stosunku do jednej. Taki ktoś w Twoich oczach od razu staje się kimś znajomym tej osoby, z której ktoś po chamsku kpi.

Tak, piszą, że szukają ludzi do współpracy, czy to takie dziwne? Ale "pójdą za nim" w kontekście jaki przytoczyłeś, czyli religijnym - implikuje takie, a nie inne sugestie. Czyli, ze tworzy się jakaś nowa sekta, czy religia. Nie to chciałeś powiedzieć? Ja w związku z takimi dywagacjami włączam się i próbuję wytłumaczyć, ze nie takie cele, w związku z tym co ci ludzie piszą - im przyświecają. Mamy tylko to, co mamy, a Ty chcesz dodawać jeszcze coś ponad to i przypisywać temu jakieś negatywne implikacje. Jeśli chcesz wyciągać argumenty z sufitu, bardzo proszę - baw się, ale nie licz, że ktoś wciąż będzie Cię głaskał po główce.

Cytat: "Dr.Crane"
(...)wspolpracownikami w czym, pytam?

A skąd ja do cholery mam to wiedzieć? Jak na razie jestem daleki od współpracy z tymi ludźmi, więc w ogóle mnie to nie interesuje. Zbieram informacje i obserwuje, tak trudno to zrozumieć?

Cytat: "Dr.Crane"
I znow wysnuwasz jakies tezy "co mnie bawi", albo ze nie znam sie na podjeciu dyskusji z przynaleznymi jej zasadami- a skadze Ty wiesz co mnie bawi? Albo czy znam jakies zasady czy tez nie? Moze mi jeszcze powiesz jaki kolor lubie najbardziej? Nie znasz mnie czlowieku, a ja nie znam Ciebie

Człowieku! Ty wiesz co to jest odpowiedzialność za własne słowa? Oczywiście, że się nie znamy! To co napisałeś, a co skomentowałem w moich oczach wygląda właśnie tak, a nie inaczej. Mało tego - wychodzi na to, ze nie tylko w moich oczach, co przyznał Grand Admiral Thrawn. Proponuję Ci więc, byś się nie obruszał z tego powodu, tylko zacznij zachowywać się jak facet, a nie zakochane w sobie po uszy, rozwydrzone dziecko. A najbardziej lubisz różowiutki  ;)

Cytat: "Dr.Crane"
Cytat: "old spirit"
I Ty śmiesz zapewniać, że jesteś daleki od obrażania kogokolwiek? K12G puszczają nerwy? Chyba jesteś zamroczony, po tych wszystkich Twoich słowach, które napisałeś pod jej adresem ona wciąz Ci odpowiada spokojnie w żadnym razie nie próbując obrażać.

Tak śmiem tak zapewniac bo w przeciwienstwie do Ciebie ja wiem co mi przyswiecało piszac te posty....prowokacja, nic wiecej, zwykle żarty niektore niskiego lotu, ale jednak TYLKO żarty. Obrazily Was? Trudno,PRZEPRASZAM nie mialy miec jednak takiej wymowy...wierzysz mi? Pewnie nie, ale to juz Twoja sprawa...

Crane - no co Ty? Przecież jeśli piszesz, że jesteś daleki od obrażania kogokolwiek, to nie wypisujesz tego typu obraźliwych paszkwili, a Ty to zrobiłeś. Niby więc jak ma ktoś uwierzyć w Twoje zapewnienia? Prowokacja? A w jakim celu? Co chciałeś przez to osiągnąć? Chyba zdawałeś sobie sprawę, że odbiorca może poczuć się obrażony? Z pewnością tak, a więc świadomie chciałeś kogoś obrazić i jakiekolwiek zapewnienia z Twojej strony tego nie zmienią (mądry Polak po szkodzie). Inną sprawą jest, że nikogo nie obraziłeś, prócz może siebie. Tymi paszkwilami wzbudziłes już, jak napisałem, troskę i odrobinę smutku. Przynajmniej to podejrzam w przypadku K12G i kogoś, kto podaje się za Mesjasza, bo przeciez nie pod moim adresem kierowałes te słowa. A gdybyś chciał i mnie "nawrzucać" - hasaj sobie do woli, mnie to zupełnie nie wzrusza, no, może wzbudzic troskę i troszkę smutku  ;)

Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
Jeśli Ty i Twój kolega rozumieli, że nie musicie nikogo do niczego przekonywać, to z pewnoscią pisałbyś w innym tonie. W myśl Twojego kolegi konotacji, Ciebie również można nazwać nawiedzonym, bo obstajesz przy swych pustych, nieuzasadnionych i śmiesznych zarzutach pisanych w tonie obraźliwym. Niektórych nie da się żadnym słowem obrazić, a co dopiero nędznymi wypocinami, jakie tu zaprezentowałeś.


Tu chcialbym zebys pokazal mi owe puste, niczym nieuzasadnione smieszne zarzuty......a  i zapomnialbym dodac - nędzne bo jak sam wiesz a przeciez znasz arkana dyskujsi doskonale nie mozna pisac sobie a muzom- trzeba poprzec takie wypowiedzi przykladami - no ale to tego nie smialbym Cie uczyc ja ..pusty, nieokrzesany i nedzny...Nawet sie do nich, oprocz jednego, nie odniosles wolales je nazwac tak jak nazwales

Skąd nagle takie niskie mniemanie o sobie? Nie sugeruj proszę, że nazywałem Cię pustym, nieokrzesanym i nędznym. Oceniam tylko Twoje teksty, nie Twoją osobę, a jeśli juz pokuszę się o jakieś domniemania w związku z Twoją osobą, wszystko to piszę w tonie przypuszczeń, bo nie znam Cię i nie wiem jaki jesteś. Nawet gdybym Cię poznal, nigdy nie będę oceniał, bo uważam to za niewłaściwe.

Wołasz bym Ci przedstawił owe puste, niczym nie uzasadnione i śmieszne zarzuty. Przecież sam je cytowaleś w swojej wypowiedzi, ja także cytowałem je w swojej. Cóż, jeśli chcesz - proszę bardzo:

Cytat: "Dr.Crane"
1. teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas?

Zarzut przekupstwa, lub manipulowania ludźmi w celu wyłudzenia od nich środków finansowych. Zarzut pusty, bo niczym nie poparty oraz śmieszny.

Cytat: "Dr.Crane"
Moze zagonila swoich mlodszych braci/siostry zeby pozadawali jej ( notabene w takiej samej formie) jakies pytania....

Zarzut manipulacji obecnymi tutaj forumowiczami oraz zawoalowany zarzut sekciarstwa (bracia i siostry), takoż śmieszny, niczym nie poparty, a więc pusty.

Cytat: "Dr.Crane"
Nie! To sa jej niewolnicy seskualni..a ona ich dosiada niczym krolowa Kleopatra..

Chamski, śmieszny i pusty zarzut wykorzystywania seksualnego ewentualnie zmanipulowanych przez siebie ludzi.


Cytat: "Dr.Crane"
Cytat: "old spirit"
Cytuj
Prawdziwy Mesjasz tak nie postepowal dawno temu...


Odezwał się apologeta


Opieram sie na Bibli Monsieur...i to bedzie tez odpowiedz na pytanie K12G ktore mi zadala

Opierasz się na interpretacji kapłanów Monsignore.  

Cytat: "Dr.Crane"
Cytat: "old spirit"
Cytat: "Dr.Crane"
Nie jestem jego wrogiem nawet, nie znam faceta

Co nie przeszkadza Ci w tym, by wypisaywać brednie na jego temat. Jeśli Cię to nie interesuje (bo jak widzę nie zaznajomiłeś się z tą sprawą), to nie pisz głupot, że wyrażasz swoje wątpliwości. Te bowiem mogą się pojawić, gdy zaznajomisz się z tematem. Gdybyś to zrobił, to zapewne byś wykoncypował, że K12G to ktoś dla niego bliski. Trafiając na kogoś innego mógłbyś mieć licko zniekształcone, odzywając się do kobiety w taki sposób. Ale Ty w swej infantylnej ignorancji stwierdzasz, że nie jesteś do niego wrogo nastawiony.


dla Ciebie to sa brednie dla mnie to jest ocena TEGO co mi tu przekazano na tym forum...opieram sie na TYM CO MI TU NAPISALISCIE i wybacz ale nie mam czasu szukac waszego mesjasza po internecie....

Wybacz?  :D  Znów piszesz "Waszego Mesjasza", wciąż tylko puste domniemania. Jeśli opierasz się tylko na tym forum, to spróbuj w jakiś sposób wykazać, że są to brednie.

Cytat: "Dr.Crane"
Cytat: "old spirit"
Trafiając na kogoś innego mógłbyś mieć licko zniekształcone

Och tu juz pojechales ostro...ale zapewniam ze nie czeklbym z zalozonymi rekami na te wasza cala armie zapalencow gotowych mi " znieksztalcic licko"

Nie histeryzuj, żadne ostro, wskazuję tylko, w jaki sposób niektórzy mogliby zareagować na tego typu chamskie odzywki. Ty znowu próbujesz coś sugerować - "armia zapaleńców". człowieku - mówię o prostej sytuacji. Idziesz sobie ulicą z dziewczyną, a  nagle ktoś podchodzi i wygłasza monolog w Twoim stylu o seksualnych niewolnikach, pyta twoją dziewczynę jak prezentuje się w bieliźnie - a Ty mówisz - hej stary, niezłą masz kurtkę stawiam Ci piwo. I zaciągasz go do knajpy? Nie mówię, że od razu dajesz mu w twarz, ale z pewnością przyznasz, że wiele osób właśnie w taki sposób by zareagowało? Czyż nie? O tym właśnie pisałem.

Bywaj

P.S
Cytat: "Kormak"
Old Spirit: uwagi o "zniekształconym licku" możesz sobie darować.

Wyjaśniłem to powyżej. Zwróć uwagę, że to Dr.Crane zrobił z tego jakąś groźbę.

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 27, 2007, 08:12:49 pm »
Noi co ja mam z Toba zrobic old spirit? Mam znowu po koleji odnosic sie do Twoich postow, zebys Ty sie mogl odniesc do moich, a potem ja do Twoich? Mam sie odniesc do tego ze raz nazywasz mnie narcyzem a raz twierdzisz ze sie nade mna znecano? Albo do tego, ze wiesz doskonale na czym sie wzoruje interpretatujac Biblie?

Nie bede sie odnosil do tych dywagacji czy chcialbym kogos obrazic czy nie posluze sie tymi "zarzutami"

Cytuj
Dr.Crane napisał:
1. teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas?  

Zarzut przekupstwa, lub manipulowania ludźmi w celu wyłudzenia od nich środków finansowych. Zarzut pusty, bo niczym nie poparty oraz śmieszny.

Dr.Crane napisał:
Moze zagonila swoich mlodszych braci/siostry zeby pozadawali jej ( notabene w takiej samej formie) jakies pytania....

Zarzut manipulacji obecnymi tutaj forumowiczami oraz zawoalowany zarzut sekciarstwa (bracia i siostry), takoż śmieszny, niczym nie poparty, a więc pusty.

Dr.Crane napisał:
Nie! To sa jej niewolnicy seskualni..a ona ich dosiada niczym krolowa Kleopatra..

Chamski, śmieszny i pusty zarzut wykorzystywania seksualnego ewentualnie zmanipulowanych przez siebie ludzi.


1. Jakos nie dodales tam emotionka majacego znaczyc żart (a ktory tam byl) ..przypadek? Jednak nie bo w innych tez brakuje i teraz rzeczywiscie moga oznaczac te wyrazenia jako "zarzuty"

2. brak emotionka co moge powiedziec?
3. niesamowite- tu tez brak badzmy powazni- jakbym mial naprawde zarzucic cokolwiek to bym uzywal zbednych porownan powodujacych raczej smiesznosc wypowiedzi?
A moze Ty nie wiesz jakie zasady rzadza tym forum? No to oswiece Cie- nie mozna poznac intencji piszacego po samych jego slowach...czesto dochodzi do nieporozumien na tym punkcie...dlatego potrzebne sa emotionki, zeby choc troche w tym pomoc- Ty ich nie dodales ( a byly tam) i dlatego masz u mnie zarzut (bez emotionek) manipulacji moim wlasnym tekstem majacym na celu wypaczyc jego tresc
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 27, 2007, 11:21:55 pm »
No moi drodzy widzę że przepowiedni nie przybywa więc dla "schłodzenia " tematu , ponizej zamieszczam jedna z przepowiedni Nostradamusam która świadczy o Polsce i o polskim Mesjaszu:

przepowiednia świadcząca o Polsce-

Nostradamus 10.86.
Jak Gryf nadejdzie Król Europy,
W otoczeniu narodów
z Aguilon
Poprowadzi wielki zastep
Złożonyz czerwonych i białych,
I pomaszeruje przeciwko
królowi Babilonu.
--

--------------------------------------------

Aguilla-po łacinie- narody zamieszkujące na północy ,które posiadają w swoim godle orła .
Gryf- jest symbolem pełni władzy królewskiej.
tłumaczenie : Król z Nieba ,wraz z narodami północy europy ,poprowadzi wielką grupę ludzi pod biało -czerwonym sztandarem ,wystąpia przeciwko papieżowi.
Babilon -Watykan
Król Babilonu - Papież.

Nostradamus pod pseudonimem Gryfa określa osobe -Wielkiego przywódce , Gdzie indziej nadaŁ mu przydomki - Wielki wódz, Król Grozy,Wielki żartowniś , Chyren, Król z nieba,Król Królów, Wszechmogący, Empire,Tyran,zbawiciel, Lew w znaku Lwa,Wódz świata,Zwycięzca, Pan i wiele innych.

 Cóz mogę dodać jedną z cech prawdziwego Mesjasza{a jest ich wiele},jest
astrologia urodzeniowa Lew w znaku Lwa. Dokładna data jego urodzin jest opisana w różnych miejscach na świecie, ale to zostawiam na póżniej.


Powyższe tłumaczenie jest tłumaczeniem autorskim ; nie
publikowanym dotychczas w żadnej książce tłumaczenia ,które zamieszczam w internecie nie należy publikować nigdzie bez zgody autora
.
12G

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2007, 03:34:41 am »
Cytat: "Dr.Crane"
Mam sie odniesc do tego ze raz nazywasz mnie narcyzem a raz twierdzisz ze sie nade mna znecano?

Łżesz Crane. Nigdzie tak nie twierdziłem. Mówiłem o Twoich narcystycznych zapędach, co nie znaczy, że jesteś narcyzem. Większość ludzi miewa w więkeszym lub mniejszym stopniu takie zapędy. Przestań manipulować więc tekstem.
Cytuj
Albo do tego, ze wiesz doskonale na czym sie wzoruje interpretatujac Biblie?

Nigdzie nie napisałem, że wiem to doskonale. Napisałem, że opierasz się na interpretacji kapłanów. A mylę się? Jeśli tak, to na czyjej interpretacji się opierasz - misia Jogi?  ;) Jeśli masz własną interpretację, a to przepraszam, że uraziłem Cię moją opinią.  :roll:

Cytuj
Nie bede sie odnosil do tych dywagacji czy chcialbym kogos obrazic czy nie posluze sie tymi "zarzutami"

To są zarzuty co Ci powyżej wykazałem, nie stawiaj więc tego słowa w cudzysłowiu. Brak emotikonów? Przecież one jedynie stawiają Cię w jeszcze gorszej sytuacji, bo stylu, który zaprezentowałeś nie da się odczytać inaczej - czyli jako chamskie zarzuty w dodatku w kpiarskim, prześmiewczym tonie. A teraz jeszcze stawiasz zarzut, że niby manipuluję Twoim tekstem nie dodając do Twojej wypowiedzi emotikonów, bądźże wreszcie poważny. Jeśli chcesz wypowiadać się merytorycznie w tym temacie - zrób to albo zamilknij, bo stawianie zarzutów bez pokrycia i chamstwo jedynie zaśmiecają ten wątek.