trawa

Autor Wątek: Przepowiednie  (Przeczytany 45552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 28, 2007, 09:27:28 am »
Cytuj
Wydaje mi sie, że byłeś zbyt rozpieszczany i chowany w duchu, że jesteś pępkiem świata oraz, że prawie się nie mylisz.


masz, przypomniej sobie co zes mi napisal "kochanienki"

Cytuj
Opierasz się na interpretacji kapłanów Monsignore


jak to nie jest zdanie twierdzace to ja nie wiem jakie to jest zdanie. Opieram sie na wlasnej interpretacji tego co przeczytam, a w kośćiele zeby posluchac interpretacji kaplanow to nie bylem -ho ho- czas temu

Cytuj
To są zarzuty co Ci powyżej wykazałem, nie stawiaj więc tego słowa w cudzysłowiu. Brak emotikonów? Przecież one jedynie stawiają Cię w jeszcze gorszej sytuacji, bo stylu, który zaprezentowałeś nie da się odczytać inaczej - czyli jako chamskie zarzuty w dodatku w kpiarskim, prześmiewczym tonie. A teraz jeszcze stawiasz zarzut, że niby manipuluję Twoim tekstem nie dodając do Twojej wypowiedzi emotikonów, bądźże wreszcie poważny. Jeśli chcesz wypowiadać się merytorycznie w tym temacie - zrób to albo zamilknij, bo stawianie zarzutów bez pokrycia i chamstwo jedynie zaśmiecają ten wątek.


To nie sa zarzuty i dobrze o tym wiesz...ale moze zapytamy kogos z forumowiczow? Kogos OBIEKTYWNEGO? Dobrze wiesz czego ich nie dodales  cwaniaczku....stepiły by, rzekomo ostrą wymowe owych "zarzutow"
Heh wiedziales ze tak bedzie i tego nie zrobiles...manipulatorze...
ale mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie moj miły wszechwiedziacy...
Otoz, jak to jest? Ty na podstawie moich postow moze sobie wnioskowac ze nikt mnie lubial albo ze sie nade mna znecano czy tez ze lubie byc glaskany po glowce, tak? Ale ja juz nie moge na podstawie Twoich wnioskowac ze mozesz miec cos wspolnego z K12G, jej mesjaszem i ich wspolpracownikami...nie, bo zaraz piszesz - cholera a skad ja mam to wiedziec?I co zes tak sie zacietrzewil misiu -pysiu? jak to jest - Kali moze ukrasc krowe, ale Kalemu juz nie wolno? 8)  8)
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline ka-gi

Przepowiednie
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 28, 2007, 09:41:37 am »
mhm... to świetnie... czyli Antychryst, który już odszedł to polski papież... mhm...
Polacy przeciw Watykanowi... to mi pachnie księdzem Rydzykiem... i nie podoba mi się to  :?
ie ma prawa zabierać głosu jako prorok ten, który nie widzi jasno drogi przed sobą. Inaczej mąci tylko zamiast tworzyć siły, po tej czy tamtej stronie.

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 28, 2007, 09:53:23 am »
Po 1: Cieszę się, że K12G przywróciła sens tematu.
Po 2: Jako jego założyciel apeluję o zaprzestanie kłótni oraz o to, by od teraz dyskusje tu dotyczyły tylko przepowiedni.
Po 3: Czemu ten przywódca miałby być nazwanym przez Nostradamusa "Królem Grozy"?? To złe określenie, chyba że tak miałby go nazwać Watykan...
Po 4:(to nie ma być złośliwe!) Co byś powiedziała K12G o Janie Pawle II? Czy on był zły?
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 28, 2007, 11:03:58 am »
Masz racje Presto, jestes autorem tego tematu, wiec postaram sie nie reagowac na zaczepki old spirita

Cytuj
Cóz mogę dodać jedną z cech prawdziwego Mesjasza{a jest ich wiele},jest
astrologia urodzeniowa Lew w znaku Lwa


No coz chcialbym tylko przypomniec, ze... i tu posluze sie pomocnym cytatem:
"W czasach, gdy podzielono ekliptykę na znaki Zodiaku, punkt Barana, który rozpoczyna znak Barana, znajdował się w gwiazdozbiorze Barana.
Na skutek precesji osi ziemskiej punkt Barana w ciągu tych 2000 lat przesunął się o około 30°, czyli na początek gwiazdozbioru Ryb!"

wniosek ze tego taki, ze mesjasz- o ktorym piszesz- bedac w Twoim mniemaniu z pod znaku Lwa w rzeczywistosci ..na skutek owego przesuniecia, jest z pod znaku Raka....wiec to nie on jest mesjaszem?
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 29, 2007, 01:28:31 am »
Presto--Dlaczego Król Grozy?

1999r. lipiec spełniła sie jedna z przpowiedni nostradamusa 72{CX}


W roku 1999 i siedem miesięcy
Nadleci z nieba Król budzący grozę
Wskrzesi { ożywi}wielkiego Króla  Angoulmois
Bedzie szczęśliwie rządził przed i po wojnie {Mars}.

Król Grozy to Dowódca okrętu bojowego z nieba,
Dokładnie w tamtym czasie Pan Zastępów przeprowadził akcję bojową
przy udziale jego ludzkiej świadomości.
Grozą jest moc tego potęznego okrętu.
Jako ożywiony z tego rodu{Angoulmois-rod żyjący w południowozachodniej francji} rozpoczyna działanie na ziemi.
Będzie rządził szczęśliwie przed i po wojnie z Lucyferem.

{ tł.autorskie nie publikowane w żadnej książce,publikacja  i rozpowszechnianie tylko za zgodą autora}.

Nie wypowiadam się na temat papieży.

dr Crane-Nie wskazywany jest tu czas Chrystusa tylko czas Mesjasza, a brane pod uwage są informacje żywe w czasie a takie są w obiegu ,więc nie moga być uznawane żadne inne.
gdyby tak było to wszyscy ludzie na ziemi musieliby mieć zmienione znaki zodiaku a tak nie jest. a więc przepowiednia dotyczy Lwa w/g standardów.
12G

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 29, 2007, 09:37:28 am »
Cytuj
gdyby tak było to wszyscy ludzie na ziemi musieliby mieć zmienione znaki zodiaku


i tak byc powinno, oszukujemy sie mowiac z pod jakiego znaku jestemy..ale nikt sie nie podejmie zmiany tego
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline ka-gi

Przepowiednie
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 29, 2007, 10:20:15 am »
hmm z tym się akurat nie zgodzę, ponieważ opisy cech charakteru o znak wcześniej w ogóle nie pasują do danych osób...
skłaniam się do teorii, że znaki zodiaku wynikają z pór roku... i miesięcy a nie z położenia gwiazd na niebie...
ie ma prawa zabierać głosu jako prorok ten, który nie widzi jasno drogi przed sobą. Inaczej mąci tylko zamiast tworzyć siły, po tej czy tamtej stronie.

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 29, 2007, 10:29:42 am »
Pan Zastępów przeprowadził akcję bojową? Na czym ona polegała, jeśli można wiedzieć? A ten okręt bojowy to dosłownie, czy jakaś przenośnia? Czy może ma to jakiś związek z UFO?
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Dr.Crane

Przepowiednie
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 29, 2007, 11:18:08 am »
Cytuj
hmm z tym się akurat nie zgodzę, ponieważ opisy cech charakteru o znak wcześniej w ogóle nie pasują do danych osób...
skłaniam się do teorii, że znaki zodiaku wynikają z pór roku... i miesięcy a nie z położenia gwiazd na niebie...


tylko ze znaki zodiaku zostaly opracowane jakies 2000 lat temu własnie w oparciu o ciała niebieskie i przyporzadkowane odpowiednim miesciącom i porom roku...coz jesli nie przewidziano az takich zmian...
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline ka-gi

Przepowiednie
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 29, 2007, 11:42:41 am »
wiem, wiem... ale wydaje mi się, że właśnie chodziło o tamto ustawienie... a że się zmieniło... cóż  :D
ie ma prawa zabierać głosu jako prorok ten, który nie widzi jasno drogi przed sobą. Inaczej mąci tylko zamiast tworzyć siły, po tej czy tamtej stronie.

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 29, 2007, 03:01:42 pm »
Presto--Nie ma to związku z ufo.
Są to struktury o takim zagęszczeniu masy jakie postrzegamy jako formy eteryczne.
Jest to okręt flagowy Armii Nieba , ten ,który objawił sie w/g zapowiedzi Nostradamusa w 1999r.Doszło do spotkania okrętów wrogiej Armii Lucyfera.Pan Zastępów przeprowadził wiele akcji w przeciągu ostatnich lat.
Zapowiedzi działania armii nieba , przyjścia Pana Zastępów to nie są żarty.
Psalmy wskazują na Pana Zastępów mocnego w boju.
12G

Offline Presto

Przepowiednie
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 29, 2007, 03:38:14 pm »
No więc zwykli ludzie nie widzą tych zmagań... A czy ludzkość będzie brała czynny udział w walce? Czy obalenie przez Polaków Watykanu to jakby jedna z bitew w wojnie między niebem a Lucyferem? I czy Lucyfer to ten sam co Szatan, czy jego syn, kim on jest?
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

J.K. Gordon III

  • Gość
Przepowiednie
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 29, 2007, 04:36:55 pm »
Cytat: "K12G"
Presto--Nie ma to związku z ufo.
Są to struktury o takim zagęszczeniu masy jakie postrzegamy jako formy eteryczne.
Jest to okręt flagowy Armii Nieba , ten ,który objawił sie w/g zapowiedzi Nostradamusa w 1999r.Doszło do spotkania okrętów wrogiej Armii Lucyfera.Pan Zastępów przeprowadził wiele akcji w przeciągu ostatnich lat.
Zapowiedzi działania armii nieba , przyjścia Pana Zastępów to nie są żarty.
Psalmy wskazują na Pana Zastępów mocnego w boju.


I nikt tego okrętu nie widział? Czyli zwykły śmiertelnik nie może stwierdzić czy przepowiednia się spełniła czy nie :roll:

pozdr.  lol

Offline K12G

Przepowiednie
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 29, 2007, 09:14:48 pm »
Presto --ludzkość nie będzie brała udziału w walce tylko te osoby ,które żyja na ziemi i biorą udział  w misji w części bojowej.Nie nie jest to jedna z bitew to może być  rykoszet.Chyba że Watykan stanie na drodze misji.
Lucyfer kim on jest ?Kim jest Szatan?

W określaniu tych postaci jest problem na ziemi;Lucyfer są to dwie różne postacie.Lucyfer jest to istots posiadająca duszę z nieba.
Szatanem jest natomiast istota astralna wyewoluowana w tym wszechświacie, służy Lucyferowi osiągając w związku z tym określone korzyści.
12G

Offline old spirit

Przepowiednie
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 30, 2007, 05:17:28 am »
Zastanawiałem się czy warto odpowiadać na zaczepki i dyrdy**ły Dr. Crane'a. Po krótkim namyśle postanowiłem jednak odpowiedzieć, mimo, że nie bardzo ta nasza wymiana postów dotyczy wątku. Piszemy jednak na forum dyskusyjnym, a dyskusja ma także i to do siebie, że można przy zachowaniu zasad jakimi się ona rządzi - pewne rzeczy sobie wyjaśnić.

Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
Wydaje mi sie, że byłeś zbyt rozpieszczany i chowany w duchu, że jesteś pępkiem świata oraz, że prawie się nie mylisz.

masz, przypomniej sobie co zes mi napisal "kochanienki"

Nie wiem po co mi to przypominasz, zacytuj może wszystkie moje wypowiedzi, bo być może wg. Ciebie mogę ich nie pamiętać? Napisałem powyższe słowa, które zacytowałeś i wciąż mi się tak wydaje jak wtedy napisałem. I co w związku z tym?

Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
Opierasz się na interpretacji kapłanów Monsignore

jak to nie jest zdanie twierdzace to ja nie wiem jakie to jest zdanie. Opieram sie na wlasnej interpretacji tego co przeczytam, a w kośćiele zeby posluchac interpretacji kaplanow to nie bylem -ho ho- czas temu

Nie wiem po jaką cholerę gadasz tutaj o oczywistościach, których nigdzie nie kwestionowałem. Przecież przyznałem w poprzedniej odpowiedzi, że napisałem, iż opierasz się na interpretacji kapłanów! To po co piszesz tutaj: "jak to nie jest zdanie twierdzące to ja nie wiem jakie to jest zdanie." Przecież to jest sugerowanie zaprzeczenia zmojej strony w tej kwestii, a to jest kłamstwo. Wychodzi więc na to, że wciąż próbujesz manipulować tekstem.

Piszesz, że opierasz się na własnej interpretacji tekstów bilijnych, a ja w poprzedniej odpowiedzi, kierowanej do Ciebie wraźnie napisałem, cytuję:

Cytat: "old spirit 2 dni temu o godz. 3:34 am"
Jeśli masz własną interpretację, a to przepraszam, że uraziłem Cię moją opinią.


Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
To są zarzuty co Ci powyżej wykazałem, nie stawiaj więc tego słowa w cudzysłowiu. Brak emotikonów? Przecież one jedynie stawiają Cię w jeszcze gorszej sytuacji, bo stylu, który zaprezentowałeś nie da się odczytać inaczej - czyli jako chamskie zarzuty w dodatku w kpiarskim, prześmiewczym tonie. A teraz jeszcze stawiasz zarzut, że niby manipuluję Twoim tekstem nie dodając do Twojej wypowiedzi emotikonów, bądźże wreszcie poważny. Jeśli chcesz wypowiadać się merytorycznie w tym temacie - zrób to albo zamilknij, bo stawianie zarzutów bez pokrycia i chamstwo jedynie zaśmiecają ten wątek.

To nie sa zarzuty i dobrze o tym wiesz...ale moze zapytamy kogos z forumowiczow? Kogos OBIEKTYWNEGO? Dobrze wiesz czego ich nie dodales  cwaniaczku....stepiły by, rzekomo ostrą wymowe owych "zarzutow" Heh wiedziales ze tak bedzie i tego nie zrobiles...manipulatorze...

Rzekomo ostrą? No popatrz, a kilka postów wcześniej twierdziłeś odnośnie jednego z tych zarzutów coś zupełnie przeciwnego, cytuję:
Cytat: "Dr.Crane"
Nie moj drogi, moje slowa sa ostre ale jakze prawdziwe

Ponownie posłużyłeś się manipulacją, w dodatku wysługujesz się hipokryzją, gdyż nazywasz mnie manipulatorem. Tak więc wciskasz mi coś, co nie jest zgodne z prawdą, a co właśnie Tobie można przypisać.

Emotikony jak już nadmieniałem jedynie pogarszają Twoje wypowiedzi. Nie dodałem ich z czysto prozaicznej przyczyny. Kopiowałem Twoje zdania, rozrzucone po różnych postach do notatnika, a z notatnika kopiowałem w okienko odpowiedzi. Jak dobrze wiesz, metoda kopiuj-wklej nie ma opcji kopiowania emotów. Domagasz się ich, proszę bardzo -raz jeszcze, z dodatkowym komentarzem odnoszącym się do Twoich emotów, które to niby mają stępić ostrość Twych słów, które wcześniej sam nazwałeś ostrymi.

Cytuj
teraz bede zlośliwy- pochwal sie, ile to mu kasy juz przesłałas? 8)

Zarzut przekupstwa, lub manipulowania ludźmi w celu wyłudzenia od nich środków finansowych. Zarzut pusty, bo niczym nie poparty oraz śmieszny. Emot, dodany na końcu wypowiedzi zdradza prawdopodobnie prymitywne dodatkowe zadowolenie z siebie. Przychodzi na myśl cwaniaczek, który po wypowiedzeniu swych słów beszczelnie się jeszcze uśmiecha.

Cytuj
Moze zagonila swoich mlodszych braci/siostry zeby pozadawali jej ( notabene w takiej samej formie) jakies pytania....

Zarzut manipulacji obecnymi tutaj forumowiczami oraz zawoalowany zarzut sekciarstwa (bracia i siostry), takoż śmieszny, niczym nie poparty, a więc pusty. Tutaj nie dodał Crane żadnego emota, może zapomniał  :roll:

Cytuj
Nie! To sa jej niewolnicy seskualni..a ona ich dosiada niczym krolowa Kleopatra.. :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Chamski, śmieszny i pusty zarzut wykorzystywania seksualnego ewentualnie zmanipulowanych przez siebie ludzi. Tymi trzema emotami, autor chciał chyba pokazać, że demonicznie chichocze po ich wypowiedzeniu lub, że za nic ma drugą osobę śmiejąc się jej prosto w twarz w ten sposób.

Cytuj
ale mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie moj miły wszechwiedziacy...
Otoz, jak to jest? Ty na podstawie moich postow moze sobie wnioskowac ze nikt mnie lubial albo ze sie nade mna znecano czy tez ze lubie byc glaskany po glowce, tak?

Raz jeszcze nadmienię, że z Twych słów można to domniemywać. Jak jest naprawdę - tylko Ty wiesz.

Cytat: "Dr.Crane"
]Ale ja juz nie moge na podstawie Twoich wnioskowac ze mozesz miec cos wspolnego z K12G, jej mesjaszem i ich wspolpracownikami...nie, bo zaraz piszesz - cholera a skad ja mam to wiedziec?I co zes tak sie zacietrzewil misiu -pysiu? jak to jest - Kali moze ukrasc krowe, ale Kalemu juz nie wolno? 8)  8)

Owszem, możesz sobie wnioskować co tylko Ci się rzewnie podoba, wyprowadzam Cię przeto z błędu, bo piszesz, że "nie"  :)  Napisałem: " a skąd ja do cholery mam to wiedzieć", bo mam dość tego typu domniemań. Proste. Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania można zapytać: "a co żeś się tak zacietrzewił, gdy napisałem, że wydaje mi się, iż byłeś zbyt rozpieszczany i chowany w duchu, że jesteś pępkiem świata oraz, że prawie się nie mylisz? Uderz w stół...

Dlaczego piszesz misiu pysiu? To projekcja jakichś pragnień z Twojej strony?  ;)  A jednak - różowiutki   ;)

Pozdrawiam

 

anything