Autor Wątek: Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007  (Przeczytany 33759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2007, 04:58:28 pm »
Taaa. Pan Miszcz już taki stary że się z niego wióry sypią.

Scenariusze przeczytam i coś pewnie naskrobie.
A co do Necromundy - mam ja komplecik Redempcji.
paweł

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 02, 2007, 05:47:02 pm »
Coś mi ten link do regulaminu i scenariuszy nie działa:/

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 02, 2007, 08:11:53 pm »
Ech, u mnie działa... u Was dalej nie? Jak nie, to Bols wrzuci na uploader, póki co korzystamy z jego przestrzeni na neo...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 02, 2007, 08:14:44 pm »
Dziwne, u mnie plik pobiera się bez problemu :x - mam nadzieję, że to tylko tymczasowy problem.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 02, 2007, 08:31:56 pm »
Kwestia mądrego Ubuntu i głupich Windowsów - z www działa, zaktualizowałam w pierwszym poście, sprawdźcie :)
Teraz adres pod Windowsami powinien działać.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 02, 2007, 08:59:52 pm »
Co do scenariuszy:

W pierwszym scenariuszu warto byłoby napisać zdanie, dwa, w jaki sposób odbija się szlachcia, wystarczy podejść i już, czy traci się ture na rozwiazanie sznurów? Bo zaraz będą pytania czy można w trakcie biegu porwać szlachcica niejako przy okazji?;)

Drugi scenariusz dość ciekawy hehe, ale masa mierzenia, rzucania i zamieszania hehe:D Wesoły scenariusz;)

Co do ostaneigo scenariusza, to jest to piąta gra, czemu demonetki nie miałby poajwiać sie w okolicy kapłana? D6 scaterka i juz:D

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 02, 2007, 09:06:14 pm »
W 1. scenariuszu tradycyjnie podchodzi się i dopiero w następnej turze można prowadzić szlachcica - czyli traci się czas na odwiązanie sznurów. Jeśli to nie wynika ze scenariusza, to Bols poprawi :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 03, 2007, 08:33:43 am »
Kwestię pierwszego scenariusza i syna szlachcica uściślę i po południu/wieczorem wrzucę aktualizację.

W drugim scenariuszu można by ewentualnie rozważyć zlikwidowanie przedziałów i rzucanie kostką bez modyfikatorów, ale zabija to pewną ideę, zgodnie z którą im bliżej środka stołu, tym mocniej i niebezpieczniej można się naćpać ;). Zmuszałoby to graczy do większego manewrowania wokół zagrożonej strefy.

W ostatnim scenariuszu też można by jeszcze sprawę przemyśleć, choć osobiście jestem za pozostawieniem tego, jak jest. Dzięki temu gracze będą w pewien sposób otoczeni :badgrin:.

Czekamy na wszelkie opinie pozostałych Forumowiczów :).

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:14:02 am »
Cytat: "BOLS"
W drugim scenariuszu można by ewentualnie rozważyć zlikwidowanie przedziałów i rzucanie kostką bez modyfikatorów, ale zabija to pewną ideę, zgodnie z którą im bliżej środka stołu, tym mocniej i niebezpieczniej można się naćpać ;). Zmuszałoby to graczy do większego manewrowania wokół zagrożonej strefy.

No i właśnie - o to tutaj chodzi. A gra wcale się bardzo od tego nie przedłuża - graliśmy w to z Michałem, było naprawdę bardzo zabawnie, kiedy brutal w jednej turze wylosował "Oj, było zostać w domu!", a w następnej "Ja jestem chaos i masakra!" - na szczęście nie odwrotnie, bo z walką byłoby krucho... ;)

Cytat: "BOLS"
W ostatnim scenariuszu też można by jeszcze sprawę przemyśleć, choć osobiście jestem za pozostawieniem tego, jak jest. Dzięki temu gracze będą w pewien sposób otoczeni :badgrin: .

No właśnie. Znikąd pomocy, zewsząd tylko bluźnierczy, obłąkańczy śmiech sług Slaanesha... to są prawdziwe szaleństwo, Chaos i łzy! :badgrin:

Uwaga: wrzucam plik z regulaminem na tymczasowy link, bo z tamtym są kłopoty...

TUTAJ
Scenariusz pierwszy został zaktualizowany!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ludwik

:)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:27:00 pm »
hej,
rozmawiałem dziś z Gonzem na temat tego turnieju i obydwaj jesteśmy raczej zainteresowani wzięciem w nim udziału. Póki co drukuje regulamin ...

... jutro go skomentuje i wypowiem się szerzej o możliwości zagoszczenia w Warszawie graczy z Lublina.

pozdrawiam ;)

Offline Skavenblight

Re: :)
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:34:30 pm »
Cytat: "Ludwik"
hej,
rozmawiałem dziś z Gonzem na temat tego turnieju i obydwaj jesteśmy raczej zainteresowani wzięciem w nim udziału. Póki co drukuje regulamin ...

... jutro go skomentuje i wypowiem się szerzej o możliwości zagoszczenia w Warszawie graczy z Lublina.

pozdrawiam ;)

Ludwiku kochany, nawet nie wiesz, jak się cieszę! :D

Zorientujcie się jeno w kwestii Polconu samego... z tego co wiem, rejestracja internetowa skończyła się parę dni temu i teraz miejsca rezerwuje się w inny sposób - wszystko jest na stronie.
Zniżki na wjazd grupowy [od 5 osób wzwyż] są tylko do 10 sierpnia. Dogadajcie się może z kimś jeszcze, Motor jedzie, z tego co wiem [choć on to więcej w Warszawie chyba teraz siedzi ;) ], coby tych 50 złotych nie płacić, bo wiem, że nie wyjdzie zbyt tanio nawet z Lublina [ach, tęskno mi za Waszym pięknym miastem, gdzie można było spać w burżujskim hotelu, pograć na konwencie, nażreć się i opić jak świnia, w obie strony pojechać wygodnie i komfortowo i zmieścić się w niecałych 200 zł!].

Byłoby nam bardzo miło, gdybyście przyjechali. Należy Wam się dobra zabawa za Wasz wysiłek w organizacji turniejów!

No i te emocje... "jaką bandę tym razem Ludwik przywiezie" ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 04, 2007, 09:20:55 am »
Dopiszcie mnie do listy zgłoszonych, niestety w Wawie nie mam dostępu do neta, a w Lublinie jestem w weekend i to nie każdy.
O co chodzi z tą rejestracją przez internet? Czy będę mógł sobie kupić wejściówkę tuż przed konwentem bez niej?
Sorka za ignorancję, ale mam mało czasu jaki jest adres konwentu?;p I czym tam dotrzeć z ulicy Broniewskiego?
Pozdro

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 04, 2007, 10:24:05 am »
Ok, Motorku, dopiszę Cię... jaką bandą grasz? Znasz już rating?

Z Broniewskiego czym dotrzeć? Złapać po drodze Bolsa z Krzyśkiem, oni niedaleko mieszkają ;) Ja sama nie znam dokładnego adresu jeszcze...

Co do wejściówki - nie mam bladego pojęcia jak to jest :? Spytaj szafy, on wszystko wie :)

EDIT: Na stronie Polconu nic nie widzę na temat kupowania wejściówek "na miejscu", ale PRZEDŁUŻONO REJESTRACJĘ INTERNETOWĄ! Do 15 sierpnia. Pamiętajcie. że zniżki na wjazd grupowy są do 10-go...

A - pytanie do chłopaków z Lublina - Wy chcecie na jeden dzień przyjechać, czy na cały konwent?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 04, 2007, 11:02:15 am »
Skaveny, bo Undeady nie są pomalowane do końca, a nie pomalowanymi nie można grać z tego co wyczytałem. Rating standardowy 96 ;)
Spox jakoś się ustawię z Bolsem, ja mieszkam teraz na Izabeli, wsiadam w przecinaki na przystanku Włościańska.  A Szafę o wszystko wypytam w Faberze w poniedziałek, bo w końcu MO mi doszedł ;)
Pozdro ;)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 04, 2007, 11:07:52 am »
Skaveny? Dobra :) A Włościańska jest 2 przystanki tramwajem od Bolsa.
Fajnie że będziesz :D

My wyjeżdżamy w poniedziałek i 12 dni bez netu będziemy  :shock: Z tego powodu bardzo Was proszę, żebyście zgłoszenia wysyłali na maila, ponieważ maile jeszcze odbierać z komórki będzie można, ale na forach to już się tak raczej posiedzieć nie da  :|
Oczywiście jesteśmy pod telefonem i można pytać o szczegóły turnieju, takie jak stan listy zgłoszonych itd.

Ciekawe, gdzie w końcu MiSiO zagości?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

 

anything