Autor Wątek: Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007  (Przeczytany 33752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« dnia: Lipiec 25, 2007, 08:28:23 pm »
Jeszcze zanim Mordheim zostało zgładzone przez Kometę, w mieście tym kwitła rozpusta, której większość ludzi nie potrafiła stawić czoła, wpadając coraz bardziej w jej otchłań. Tajemnicze kulty Slaanesha, handel narkotykami - w pewnych dzielnicach było to na porządku dziennym do tego stopnia, że nawet się z tym nie ukrywano. Wydawałoby się, że zagłada miasta powinna położyć kres tym praktykom. Tymczasem stało się inaczej. Wielu zepsutych szlachciców bogaciło się tam na nie do końca legalnych interesach, wielu z nich też postanowiło odzyskać należny im majątek. Kult Slaanesha, choć niedoceniany przez wielu, osiadł na dobre w Mordheim i jego okolicach. Plotki głoszą, że w noc Geheimnisnacht sześciu kapłanów zamierza odprawić szczególny rytuał. Wyznawcy Pana Rozkoszy nie zawahają się zabić każdego, kto stanie im na drodze. Jeśli zechce na niej stanąć. Jeśli nie zachłyśnie się, jeśli nie wpadnie w pułapkę... tej nocy bowiem może się zdarzyć wszystko.

Spójrzcie w niebo. To właśnie ta noc.


Klub Dębowa Tarcza i organizatorzy konwentu Polcon 2007 zapraszają Was na jedyny i niepowtarzalny turniej Mordheim, który odbędzie się w Warszawie podczas w/w konwentu. Turniej będzie w klimatach Slaanesha - bezpieczny dla nieletnich i niedemoralizujący bardziej niż słuchanie Manowara, to możemy obiecać ;)

Termin: 31 sierpnia [piątek] 2007, godzina okołoporanna [10-11].
Miejsce: Teren konwentu Polcon.

Informacje na temat konwentu, miejsca, dojazdu, cen wejściówek itd. na oficjalnej jego stronie - http://warszawa2007.polcon.pl/

Do 10 sierpnia obowiązuje zniżka na wejściówkę grupową. Lepiej więc się zdecydować w miarę szybko.

POST TEN BĘDZIE EDYTOWANY W MIARĘ AKTUALIZACJI.
REGULAMIN I SCENARIUSZE ZNAJDUJĄ SIĘ POD LINKIEM PONIŻEJ.
I oczywiście dodawane będą zgłoszenia.
Regulamin i scenariusze znajdują się pod tym LINKIEM

LISTA ZGŁOSZONYCH
1. Maciej "Pedros" Kawończyk, klub Powergamers, Warszawa, Middenheim, rating 98
2. Krzysztof Wiśniewski, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Beastmen Raiders, rating 97
3. Tomasz "Kapitan Hak"/"Bols" Wiśniewski, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Skaven Clan Eshin, rating 96 => będzie grał w zależności od liczby graczy i zapotrzebowania na sędziów
4. Natalia "Skavenblight" Kaszuwara, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Carnival of Chaos, rating 81 => będzie grała w zależności od liczby graczy i zapotrzebowania na sędziów
5. Paweł "Motor" Fiutka, klub Moria, Lublin, Skaven Clan Eshin, rating 96
6. Michał "Launcelot" Siedlecki, Warszawa, Reikland, rating 91
7. Marcin "Sykstus" Potoniec, Nowy Sącz, Witch Hunters, rating 121
8. Robert "Ulryk" Młotkowski, Warszawa, Orcs & Goblins, rating 120
9. Krzysztof "GONZO" Badowski, Czoko Hunters, Lublin, Marienburg, rating 118
10. Michał "M.T." Tybuś, klub Dębowa Tarcza, Brwinów, Skaven Clan Eshin, rating 114
11. Dominik "Azaghal" Dalbiak, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Dwarf Treasure Hunters, rating 100
12. Ludwik Kopiec, Czoko Hunters, Lublin, Beastmen Raiders, rating 120
13. Piotr "Cartman" Karpiński, klub Ordin, Warszawa, Reikland, rating 111
14. Wojtek Krzyżanowski, Czoko Hunters, Świdnik, Ostland, rating 126
15. Tomasz Ulanowski, Warszawa, Middenheim, rating 113
16. Konrad "ironhead" Kuźmiński, Błonie, Undead, rating 103
17. Necro, Nowy Sącz, Dwarf Treasure Hunters, rating 60parę ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:07:27 pm »
Regulamin brzmi zacnie..
Lecz cena konwentu nieco hamuje moje checi. I o ile dobrze doczytałem nie ma mozliwości noclegu na terenie konwentu co pwoduje ze w najtańszej wersji trzeba oprócz 40/50 zł wejściówki płacic przunajmniej 5 zł za noc. No chyba ze ktoś ma ochote na hotlelowe warunki za 200-300 zł.

Powiedzcie ze sie mylę.
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:13:30 pm »
40 zł w grupie. Nie znajdziecie w Krakowie takiej grupy? MiSiO nam wspominał niedawno, że chciałby przyjechać. Poszukaj, do 10. sierpnia znajdziecie.
5 zł za noc, to prawda. Chyba, że ktoś z Warszawiaków przygarnie - ale tutaj na razie nic nie mogę powiedzieć z własnej strony, a tym bardziej nie wiem, jak z innymi...

Nie bądź żyła, teraz jeszcze możesz wydawać kasę na turnieje. Potem założysz rodzinę i skończy się sielanka gracza, korzystaj póki możesz ;)

P.S. Poza tym warto, 4 dni naprawdę fajnego konwentu. Już w ramach samego bloku bitewniaków. Zwłaszcza, że WM nie będzie w tym roku i to, co miało być na WM, będzie własnie na Polconie.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline jedengrosz

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2007, 04:05:00 am »
Bardzo sie ciesze z dopuszczenia Bretonii. Dzieki temu kolega bedzie mogl uczestniczyc ^^.

Co do terenow - sprobujcie sie dogadac moze z Warszawska Cytadela, oni posiadaja ok 9 sporych makiet zniszczonego miasta.

Liczba miejsc - tylko 20, ale spoko :) Jezeli dobrze pojdzie Powergamersi wpadna w liczbie conajmniej 4 osob (no i kilka innych nie z klubu moze :))

Ok w takim razie czas konwertowac wszystko :)
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:55:27 am »
Ej, pisałem coś tu w nocy?

Tak zostało to litościwie usunięte. Mniej pal.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:58:41 am »
Hehe, słodki triumf, Powergamersi u nas na turnieju  :badgrin: ;)
Poza tym napisałam, że 20 to taka bezpieczna granica. Bo na chwilę obecną jestem prawie pewna, że naszych terenów wystarczyłoby na 10 stołów [mamy jeszcze wsparcie spoza klubu], ale limit ten powinien zostać zwiększony. Tak więc spokojnie :)

Dwa zgłoszenia już wpłynęły.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Golusiek

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2007, 06:29:45 pm »
Moga grac nowicjusze, ktorym czasem myla sie zasady? I ile bedzie bitew? I czy moge kupic karnet 1 dniowy na turniej mordheim?

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2007, 06:36:03 pm »
Cytat: "Golusiek"
Moga grac nowicjusze, ktorym czasem myla sie zasady? I ile bedzie bitew?

W regulaminie jest ilość bitew. 5. Każda po 80 minut.
Może grać każdy - ale na mrocznych bogów, miejcie litość dla sędziów i przeczytajcie zasady dobrze - chociaż zasady swojej bandy i walki ;) no i scenariuszy, jak już je skończymy :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2007, 04:14:16 pm »
Cytat: "Musley"
Ej, pisałem coś tu w nocy?

Tak zostało to litościwie usunięte. Mniej pal.

O przepraszam! Nie ma towaru w mieście. Po prostu trochę się upiłem. A pamięta ktoś co napisałem?

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2007, 11:44:38 pm »
Cytat: "Musley"
Cytat: "Musley"
Ej, pisałem coś tu w nocy?

Tak zostało to litościwie usunięte. Mniej pal.

O przepraszam! Nie ma towaru w mieście. Po prostu trochę się upiłem. A pamięta ktoś co napisałem?

Ja się nie załapałam, ale jak Slaanesh, to Slaanesh ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 28, 2007, 01:25:28 pm »
Ja sie pewnie pojawię, szczególnie, że na PolConie będzie również turniej Battlefleet Gothic, na który mam już nawet gotową rozpiskę!

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:00:27 pm »
Cytat: "MiSiO"
Ja sie pewnie pojawię, szczególnie, że na PolConie będzie również turniej Battlefleet Gothic, na który mam już nawet gotową rozpiskę!

:D
Kochani, nic tylko Was ozłocić! Obiecujemy dać z siebie wszystko, żebyście się dobrze bawili :)
No, Misiu, zapraszamy - Opętani, czy jakaś inna banda?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:25:37 pm »
Chyba Opętani. :) Bardzo ich lubię i niewiele tych band gra. Tylko nie wiem któą rozpiskę. Wersja 5+ogre, 6+tilean czy może 5/6 z jednym Opętanym z Great Claw'em... hmm.... poczytam scenariusze to wybiorę... żeby potem nie było jakiejś wpadki. Choć od razu mówię - luźne podejścia do rozpiski jak ostatnio w Lublinie.

Poproszę w wpis na listę graczy. Chyba, że muszę się zgłosić via mail?

[Mam nadzieję, że Gothic i Mordheim nie będą się pokrywać, bo inaczej 50zł za wejście będize masakryczna stawką].

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:41:28 pm »
Też bym wzięła moich Possessed, ale pomalować nie dam rady do konwentu - poza tym nie mam jeszcze darksouli, a nie lubię być ograniczana przez brak figurek.

Zaraz Cię wpiszę, rozumiem, że rating podasz wkrótce? Byle nie za późno zatem!

50zł? Znajdźcie ekipę w Krakowie, to będzie mniej. Do 10 sierpnia macie czas.

P.S. A nie wiesz, którego dnia jest turniej BFG? My musieliśmy zrobić pierwszego albo drugiego dnia, bo 1-2 września jest już DMP, wybraliśmy drugi, bo to piątek, nie wyrywa czasu ze środka tygodnia.

Dzięki za motywację do wklepania tych scenariuszy w komputer - dziś mam nadzieję to wreszcie zrobić, jutro Bols zatwierdzi i zamieścimy.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 28, 2007, 02:43:20 pm »
Jeszcze nie wiem ale już się na Cyprze zapytałem chłopaków. Jak się dowiem to Ci powiem co i jak. Jakby się miało pokrywać to może być źle.

 

anything