trawa

Autor Wątek: Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007  (Przeczytany 33666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2007, 03:05:56 pm »
Nie pokrywa się! Pizystrat też będzie grał w BFG i Mordheim, pisał na Cytadeli.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2007, 03:47:33 pm »
No to miodek. Tylko teraz pytanie którego dnia jest BFG :)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2007, 04:34:37 pm »
Nie wiem, ale pewnie pierwszego, bo w weekend są DMP i te wszystkie atrakcje GW... chyba, że w ramach tych atrakcji jest turniej BFG ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2007, 09:07:26 pm »
Ta... BFG jest w piątek.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2007, 09:14:37 pm »
Cytat: "MiSiO"
Ta... BFG jest w piątek.

Jak to?!  :shock:
Czyli nie ma szans, żebyś u nas zagościł? :( Że też musieli, nie mogli w czwartek  :x
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MiSiO

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2007, 11:11:10 pm »
Nie dość, że nie wiem czy to nie wiem na co ... standard. Albo nic się nie dzieje albo wszystko na raz. W tym samym terminie są też Pola Chwały.  :evil:

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 28, 2007, 11:21:23 pm »
Kurczę, no :( Wiesz, że bardzo byśmy chcieli, żebyś był właśnie u nas... będzie bardzo szkoda. Chociaż mam nadzieję, że mimo to na Polconie się zobaczymy.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ciha1984r

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:34:30 pm »
Co do wpisywania to i mnie wpisz na listę uczestników.
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 29, 2007, 08:53:22 pm »
Cytat: "Ciha1984r"
Co do wpisywania to i mnie wpisz na listę uczestników.

Jak dostanę zgodne z regulaminem zgłoszenie na maila, to bardzo chętnie :) Przeczytaj regulamin, proszę.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline the_one

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2007, 08:54:33 pm »
Niestety piątek jest dla mnie nie do przeskoczenia (robota, robota, robota) i do tego jeszcze godziny poranne. Szkoda ale nie dam rady a też chciałem zaszaleć z opętanymi.

Co więcej nie będę w stanie dostarczyć nawet śladowej ilości terenów, chyba, że Stanisław się wybiera to może coś zgarnie.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2007, 08:59:51 pm »
Cytat: "the_one"
Niestety piątek jest dla mnie nie do przeskoczenia (robota, robota, robota) i do tego jeszcze godziny poranne. Szkoda ale nie dam rady a też chciałem zaszaleć z opętanymi.

Co więcej nie będę w stanie dostarczyć nawet śladowej ilości terenów, chyba, że Stanisław się wybiera to może coś zgarnie.

:(
Szkoda wielka... nie dasz rady wziąć urlopu na jeden dzień?

Tereny też mnie niepokoją. Musimy koniecznie je zgarnąć! Ilość i jakość terenów z kołchozu komorowskiego jest niezwykle cenna dla turnieju. Rozumiem, że Stasiek nie może wszystkiego zabrać na raz. Czy w takim razie byłoby wielkim nietaktem zabrać je od Ciebie kiedyś?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline the_one

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 31, 2007, 10:58:44 am »
Zapraszam, najlepiej sobota, niedziela.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 31, 2007, 06:00:28 pm »
Sama cena konwentu jeszcze nie przeraża, w końcu 4 dni atrakcji. Ale dodatkowa kasa za nocleg, pomijając już podróż, nie zachęca:/ Poza tym ta szybka decyzja, do 10 grupowa znika, do 15 akademiki:P

No już się w głowach chyba przewraca, skoro robia konwent w takim miejscu. Biorac pod uwage cene noclegu to nieźle wyczesany ten hotel, pewnie robią konwent pod gości prelekcyjnych i inne szychy:P

Ja tam wole standardowe konwenty dla pospólstwa:P
Nie będe tutaj robił analiz jaką sume musiałbym przygotowac, aby się poajwić na tym konwencie, bo nie o to chodzi, ale jak dla mnie jest ona za wysoka:/
Lepiej wpaść na coś mniejszego, nocne granie, nocleg na sali, czyli standardowe cieżkie warunki;) Brak prysznica, duszna sala, konserwy, pijane nastolatki żygajace w totaletach:D To jest klimat konwentu, a tu sobie wymyślili konwent w hotelu, pogwizdało ich chyba:P
Za rok wstep tylko w strojach galowych, za dwa lata tylko posrebrzane figurki hehe:P

Może się starzeje, może marzą mi się nowe figurki, a dwóch takich wydatków nie pogodze z końcem sierpnia;) Pozdrawiam wszystkich;)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 31, 2007, 06:16:18 pm »
Cena ani miejsce nie są naszym wymysłem, my tam tylko sprzątamy.
Rozumiem że wolisz pograć nowymi figurkami w Krakowie, niż starymi na turnieju w Warszawie - co kto lubi...

Pozostaje mieć nadzieję, że na Bazyliszka wpadniesz, choć dużo mniej to on kosztował nie będzie.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 31, 2007, 07:25:01 pm »
Pamiętajcie, że Polcon 2007 to nie tylko turniej Mordheim, ale 4 dni rozmaitych imprez.

Jeżeli ktoś z osób wahających się jeszcze nie odwiedził strony Polconu, polecam:

http://warszawa2007.polcon.pl/

Można też obejrzeć reklamę na YouTube'ie:

http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4


W kwestii Mordheim dodam, że już wkrótce opublikujemy wraz ze Skavenblight Regulamin wraz ze Scenariuszami. Wersja niekoniecznie ostateczna, ale z pewnością mocno już zaawansowana. Może i to będzie zachętą.

 

anything