Autor Wątek: Fate/Stay Night  (Przeczytany 152719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:17:50 am »
Zabawne bo akurat atak Excalibur był najpotężniejszym w tym anime. Lecz tylko raz użyła całej mocy na ten atak czyli w 12 odcinku. Potem używała tylko część many dlatego nie mogła pokonać Gilgamesha.

Offline Konował

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:26:26 am »
mógł byc najpotężniejszy ale nie był najciekawszy :) Co w nim było takiego ql ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:44:55 am »
Był krótki i to jest wadą. Ale sam atak to nie wszystko lecz tu chodzi o całą otoczkę czyli od początku pojedynku z Riderem. Ta cała muzyka tworzyła wspaniały nastrój a zakończone zostało bardzo widowiskowym atakiem.

Offline Włodek

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 23, 2007, 10:11:01 am »
Jakby ktoś nie wiedział a był zainteresowany to grupa Mirror Moon zakończyła tłumaczenie gry na język angielski:

http://mirrormoon.org/

Skończyli już w prawdzie dosyć dawno, ale miałep problemy z odpaleniem stronki a i mam wrażenie że puźno uaktualnili strone, bo zaraz po założeniu tego tematu przez Hollow'a sprawdzałem stan tłumaczenia i byli jeszcze w polu (dzień 15 - 50%, Epilog - 0%) ale kogo to obchodzi... ważne że jest!

Teraz tylko czekać na translacje Fate/Hollow Ataraxia :)


Offline Shirosama

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 25, 2007, 08:14:01 am »
UWAGA SPOJLERY!!!
Cytuj
Gra ma kilka zakończeń plus jedno szczęśliwe a anime niestety kończy się bardzo smutno. Ogólnie wszystko jest dobrze łącznie z jej powrotem, ale głupotą było ją na końcu uśmiercić i nie ważne czy by u umarła czy nie bo nie musieli tego pokazywać. Bo przecież w całym anime nie było nic tak smutnego jak dosłownie sama końcówka.
Najlepsze momenty tego anime to chyba te świetne pojedynki. Czyli pojedynek Saber z Rider, Archer-Berserker, Saber i Shirou-Berserker i Saber-Gilgamesh.
Ten na samym końcu na początku 24 odcinka wyglądał niesamowicie. Widziałem dosyć dużo anime ale tak wspaniale i dokładnie pokazanych pojedynków gdzie jest taka magiczna moc to jeszcze nie. Głównie chodzi o kwestię wizualną że ta animacja była świetna.  Oczywiście w połączeniu z muzyką.

Offline maszkov

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 21, 2007, 03:56:09 pm »
ej...może wiecie czy bedzie wiecej odcinkow niz te 24 bo anime mnie strasznie urzeklo....jedno z najlepszych jakie widziałem




I na ch*j się gapisz...

Offline Włodek

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 21, 2007, 04:03:44 pm »
Tia... też bym chciał... czekam tylko na ekranizacje "Fate/Hollow Ataraxia", i mam nadzieje że kiedyś się doczekam. Jest to niestety tylko moje chcenie nie mające może nic wspulnego z planami twórców...


Offline maszkov

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 21, 2007, 06:09:20 pm »
no wlasnie ja sie ciagle zastanawiem co to jerst ten Fate/Hollow Ataraxia moze mi ktos to wyjasnie??? :P




I na ch*j się gapisz...

Offline Włodek

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 21, 2007, 06:22:58 pm »
2 część gry komputerowej. Seria "Fate/Stay Night" powstała w oparciu o gierke a "Fate/Hollow Ataraxia" to sequel tej gierki.


Offline Kainti

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 21, 2007, 06:42:40 pm »
Niedokonca sequel, bardziej fandisk (cos jak Tsukihime i Kagetsu Tohya). Fabularnie jest krotsza i bardziej komediowa.

Offline Włodek

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 21, 2007, 06:52:50 pm »
Skoro tak mówisz, to pewnie wiesz co mówisz. zreszta whatever, gierka, której akcja ma miejsce po wydarzeniach ze Stay Night.


Offline maszkov

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 25, 2007, 12:21:43 am »
znacie może jakies stronki z tapetami do fate/stay night lub z motywami na komóre????... :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 25, 2007, 03:25:38 pm »

Offline maszkov

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 06, 2007, 06:58:27 pm »
stworzyłem swoj pierwszy w zyciu AMV nie mając o tym zadnego pojecia:
http://pl.youtube.com/watch?v=5YrFf9WPpx4




I na ch*j się gapisz...

Offline Frey Ikari

Fate/Stay Night
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 30, 2007, 02:25:32 pm »
No to obejrzałem, muzyka faktycznie dobra, pierwszy opening i ending no i muza z ostatnich 2 odcinkow. No to Saber umarła, troszkę szkoda. No i gilgamesh, cały czas taki chłodny szaleniec a w chwili śmierci takie wynurzenia...

 

anything