Autor Wątek: Fate/Stay Night  (Przeczytany 152952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #600 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:06:28 pm »
Jakiś czas temu dostałem artbook z filmu Fate/Stay Night Unlimited Bladeworks. Książka jest podzielona na kilka rozdziałów ( opis postaci, rysunki, sceny z filmu, szkice lokacji itp. Naprawdę świetna rzecz. Po przewertowaniu tej książki jeszcze bardziej napaliłem się na obejrzenie filmu

 

Offline Satoshi

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #601 dnia: Październik 24, 2010, 05:16:58 pm »
Mi osobiście anime bardzo się spodobało ale jak dla mnie film był o wiele lepszy  :smile: Zastanawia mnie jedno... Może to banalne pytanie dla innych ale ja jakoś nie potrafię sobie tego połączyć... Chodzi mi o grę na ps2 /Fate Stay Night Unlimited Codes/, ponieważ są tam postacie nie wiadomo skąd wyciągnięte... Chodzi mi gł. o postać Sakury która jest przedstawiona w białych włosach w czerwonym stroju...
http://img523.imageshack.us/img523/8302/fate2kv2.jpg
Tak więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło... Z początku myślałam ze w anime tylko tego nie ma więc obejrzałam film i dalej nic... W grze tej są jeszcze 2 takie postaci np. Luviagelita ...

Nie wiem może jest ktoś kto będzie potrafił mi to wyjaśnić xD
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Satoshi

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #602 dnia: Październik 24, 2010, 05:23:17 pm »
Jakiś czas temu czytałem na jakiejś stronie, że Archer w  grze początkowo miał być.... Kobietą.
Nawet powstało kilka artów na ten temat:


A jej tożsamość to... Ilya z przyszłości

Chyba bym tego nie przeżyła... Ze wszystkich postaci najbardziej polubiłam właśnie Archera  :biggrin: Ta jego mroczność :D
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #603 dnia: Październik 26, 2010, 07:02:35 am »
Ta Sakura występuje w 3 ze scenariuszy w grze - Heaven`s Feel. Serial Fate opisuje scenariusz Fate, w którym główną żeńską postacią jest Saber . Film opisuje scenariusz Unlimited Blade Works i koncentruje się na Rin. I jest jeszcze ostatni scenariusz Heaven's Feel, w którym Pojawia się Sakura, a także kilka nowych postaci takich jak True Assasin, Dark Saber, Dziadek Sakury. Sakura przechodzi też tam małą przemianę i wygląda dokładni tak jak na obrazku.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 03, 2011, 07:02:55 am »
Fate/Stay Night znowu powróci! A dokładniej to zamierzają zrobić anime na podstawie nowelek Fate/Zero. Czyli historia poprzedniej wojny, w której uczestniczyli Emiya Kiritsugu, Kotomine Kirey i ojciec Rin.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-12-21/fate/zero-novel-gets-anime
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 11:44:51 am wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:40:13 am »
No to szałowa wiadomość jak dla mnie.

Offline Frey Ikari

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 07, 2011, 01:11:19 pm »
No było by fajnie ale ja np. chcę anime z Fate/hollow Ataraxia czy może film na podstawie  3 scenariuszu z Sakura...

Offline matej00

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:59:13 am »
O w końcu jakaś ekstra wiadomość :wink: Czekałem na coś takiego. Szkoda tylko że nie zobaczymy Archera w akcji ;(
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:19:21 pm »
Może i Archera nie ma, ale i tak będzie kilka ciekawych postaci:


Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 12, 2011, 02:57:10 pm »
Haha, obejrzałam w końcu kinówkę Unlimited Blade Works.
Jeżeli chodzi o to anime to jestem pod wrażeniem. W filmie nadali tępa, świetnie dopasowali to wszystko z muzyką (Kawai Kenji'ego) i naprawdę nie można się niczego przyczepić. No może poza faktem, że kto nie grał w grę nie będzie wiedział o co chodzi  :wink: Poza tą dygresją to poziom filmu był dosyć wysoki i czuło się dosłownie, że jest to wersja kinowa. Nie wiem wprawdzie co to spowodowało. Czy świetna oprawa dźwiękowa i tempo czy sposób operowania kadrami, bo o kamerze trudno w tym przypadku mówić.

Fate/Zero zapowiada się równie ciekawie.

Offline obik

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 28, 2011, 09:44:22 am »
Anime na podstawie fate/zero? Supcio :D
Czytałem kawałek novelki, zapowiada się podobny hit jak wcześniejsze anime :)

Film jest super, ale i tak brakowało mi paru wywodów z gry. 


Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 09, 2011, 02:49:07 pm »
Przed premierą Fate/Zero twórcy anime zafundowali nam kolejną niespodziankę: Carnval Phantasm - crossover serii Tsukihime i Fate/Stay Night. Ta OAVka jest zapowiedziana na tegoroczne lato. Po ilustracjach promujących anime raczej mam mieszane uczucia i nie nastawiam się na szczególnie porażającą fabułę...

« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 02:53:31 pm wysłana przez Hollow »

Offline Shirosama

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 09, 2011, 03:07:55 pm »
Mieszanie postaci z różnych anime w jednym jest jedną z najgorszych rzeczy jakie można zrobić (albo ich przenoszenie z jednego anime do drugiego). Gorsze są jedynie parodie anime.

Coś takiego na przykład co robi Clamp jest jak dla mnie czymś żałosnym. Postaci nie należy mieszać i przekładać do innych anime jak komuś pasuje ponieważ to im szkodzi (oczywiście jak się je polubiło w oryginalnym anime).

W Mai Otome też przenieśli postacie i wyszło to dosyć nieudolnie w porównaniu do Mai Hime.



« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 03:12:42 pm wysłana przez anfan »

Offline Hunter Killer

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 09, 2011, 04:44:41 pm »
Może nie przepadam za CLAMPem, ale akurat przenoszenie i wymieszanie światów kobitki zrobiły bardzo dobrze. W sumie nabiera to swoistego smoczku, bo w pewnym sensie oglądamy inne anime, ale wiemy iz jest częścią większej całości, większego świata. I tutaj robi się ciekawie, bo człowiek zaczyna się zastanawiać co jest dalej, sięgając po kolejne tytuły.

Mai Otome i Mai Hime, no niby mamy ten sam świat, jakaś tam kontynuacja z poprzedniej serii, ale to wymieszanie zostało dość uproszczone, tak bez wodotrysków.

Ale mieszania dwóch z goła innych tytułów jak Tsukihime i Fate/Stay jakoś nie widzę. Ma to być parodia-komedia, czy poważna seria. Z jednej strony mamy dwie fajne serie w jednym, z drugiej zalatuje czystą komerchą aby wbić sobie do portfela więcej Yenów na znanych tytułach.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline obik

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 09, 2011, 08:07:48 pm »
Mi już sama kreska coś nie pasuje. Nie podoba mi się ani względem fate, ani tsukichime. Obejrze z ciekawości - bo już na różne sposoby kombinowali by połączyć te uniwersa.