trawa

Autor Wątek: Fate/Stay Night  (Przeczytany 152793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 06, 2014, 03:12:55 pm »
Hm, nie widzę tu Leysritt. Jest do odblokowania? Grałeś w japońską wersję czy angielską?
Wczoraj trochę pograłem, naprawdę poziom trudności w walce vs CPU jest totalny banał. Przeszedłem rządkiem arcade Rin i Raider, ani razu nie przegrałem, raz w ostatnim levelu przegrałem jedną jedyną rundkę a to i tak dzikim niefartem.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 06, 2014, 03:39:41 pm »
Jest ona do odblokowania po przejściu gry wszystkimi innymi postaciami.

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpień 17, 2014, 12:50:34 am »
Plotki mówią ze ufotable wypuści jesienią "unlimited blade works" jako pełny serial.“Heaven’s Feel” ma wyjść w bliżej nieokreślonym terminie jako film.Z tego co udało mi się znaleźć w necie to informacje o UBW są raczej pewne. Osobiście wolał bym HF jako serial ale film też chętnie zobaczę.Co do serialu UBW może być ciągle ciekawie,film pomijał wiele wątków z gry z prostego powodu ograniczenia czasem.
Obie wiadomości mnie bardzo ucieszyły,ostatnio cierpię na brak seriali które naprawdę by mnie zainteresowały.Oglądam jakieś animce  ale sporadycznie i  bardziej z nudów.Teraz przynajmniej mam na co czekać. 

''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpień 17, 2014, 06:53:31 am »

Witam. Dawno cię nie było w naszych okolicach.
Obie wiadomości są dobre. UTW to mój ulubiony scenariusz z gry.
Z kolei Heavn1s Feel jest najsmutniejszy i najbardziej brutalny same zakończenia są dość ponure w jednym Shiro ginie, a w drugim powraca, ale jego ciało jest lalką (stworzoną przez pewną czarodziejkę. mam nadzieję, że nic nie zmienią.

Offline Shirosama

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpień 17, 2014, 12:56:57 pm »
Obie wiadomości mnie bardzo ucieszyły,ostatnio cierpię na brak seriali które naprawdę by mnie zainteresowały.Oglądam jakieś animce  ale sporadycznie i  bardziej z nudów.Teraz przynajmniej mam na co czekać.
Zawsze znajdzie się coś fajnego. Trzeba tylko wiedzieć co się lubi (jakie gatunki, postacie itd).
Z kolei Heavn1s Feel jest najsmutniejszy i najbardziej brutalny same zakończenia są dość ponure w jednym Shiro ginie, a w drugim powraca, ale jego ciało jest lalką (stworzoną przez pewną czarodziejkę. mam nadzieję, że nic nie zmienią.
Z tego spoilera jak dla mnie nie wynika nic smutnego (dopóki dotyczy to męskiej postaci). : )

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpień 17, 2014, 02:32:44 pm »
Witam. Dawno cię nie było w naszych okolicach.
Faktycznie dawno tu nie zaglądałem.W pierwszej chwili miałem nawet kłopoty z zalogowaniem się bo zapomniałem jakie hasło mam do tej strony.
Z kolei Heavn1s Feel jest najsmutniejszy i najbardziej brutalny same zakończenia są dość ponure w jednym Shiro ginie, a w drugim powraca, ale jego ciało jest lalką (stworzoną przez pewną czarodziejkę. mam nadzieję, że nic nie zmienią.
Lubię smutne zakończenia,brutalne historie i wprost uwielbiam gdy autor ma odwagę zabić jedną z głównych postaci ale zakończenie w którym Shiro ginie a Sakura czeka całe życie na jego powrót było za smutne nawet jak na moje standardy.Co do zmian to nie powinno być problemu póki chodzi o film kinowy za to różnie może być jeśli ufotable zdecyduje się wydać kiedyś anime na podstawie HF(na co BARDZO liczę).HF zawiera więcej niż jedną czy dwie sceny z którymi może być problem w telewidzi(tortury,gwałty,obłęd,skrajnie brutalne walki).
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpień 17, 2014, 03:14:39 pm »
Za to największym plusem tego scenariusza jest (przynajmniej dla mnie) większa rola Raider.
Motyw z utratą ręki przez Shiro i zastąpienie jej ręką Archera też jest świetny .
Marzy mi się też aby zrobione anime na podstawie Light Novelki Fate/Apocrypha. Czyli historii Wojny Graala po wydarzyniach z F/SN.

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpień 17, 2014, 04:37:23 pm »
Też chętnie zobaczył bym  Fate/Apocrypha w wersji animowanej.Zwłaszcza ze tłumaczenie nowelki idzie raczej powoli.F/A ma zarówno lepsze jak i gorsze pomysły(zrobienie z Szekspira Servanta jest raczej naciągane) ale sam pomysł by podzielić walczących na dwa obozy zamiast tradycyjnego każdy na każdego ma potencjał.Mnie marzy się też by ktoś przetłumaczył na angielski Fate/Extra CCC   ale póki co nie zanosi się raczej na to.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpień 17, 2014, 06:51:49 pm »
Lubię smutne zakończenia,brutalne historie i wprost uwielbiam gdy autor ma odwagę zabić jedną z głównych postaci ale zakończenie w którym Shiro ginie a Sakura czeka całe życie na jego powrót było za smutne nawet jak na moje standardy..
Jak na moje standardy to nie jest tak bardzo smutne. Przykładowo takie Basilisk było wielokrotnie smutniejsze.
HF zawiera więcej niż jedną czy dwie sceny z którymi może być problem w telewidzi(tortury,gwałty,obłęd,skrajnie brutalne walki).
Heaven`s Feel to film kinowy, więc jaka telewizja? Będzie w kinach i później na Blu-Ray, więc bez cenzury.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2014, 06:55:19 pm wysłana przez Shirosama »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpień 17, 2014, 07:14:40 pm »
HF zawiera więcej niż jedną czy dwie sceny z którymi może być problem w telewidzi(tortury,gwałty,obłęd,skrajnie brutalne walki).

Kara no Kyoukai też miało sporo takich scen i zrobili je bez pudła, więc spokojna głowa : )

Offline Jackal

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpień 18, 2014, 10:37:57 am »
Myślałem, że temat Fate jest wyczerpany, ale z tego co opiszecie to świetna wiadomość. Z chęcią bym zobaczył UBW w wersji serialu no i ten nie pokazany scenariusz Heaven’s Feel.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpień 18, 2014, 05:51:14 pm »
Fate to temat rzeka. Type-Moon nie daje odpocząć tej marce i co rusz wymyśla coś nowego.
Szkoda, że nic takiego nie robią z Tsukihime. Gra mimo, że krótka w stosunku do Fate to i tak świetna.

Offline Jackal

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpień 18, 2014, 07:09:57 pm »
Tsukihime.
Z tego co pamiętam to anime nie było zbytnio dobre.

Offline Hollow

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #703 dnia: Sierpień 18, 2014, 07:22:01 pm »
Mi się bardzo podobało. Chociaż miało tylko 12 odcinków i w stosunku do gry jest strasznie okrojone. Manga też jest świetna. Idealnie oddaje klimat gry.

Offline Zeromus

Odp: Fate/Stay Night
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpień 19, 2014, 01:44:35 am »
Mnie również anime przypadło do gustu.Ono zachęciło mnie do kontaktu z mangą a potem grą.Ale fakt ze w stosunku do gry a nawet mangi jest krótkie i strasznie okrojone.
Co do samej gry  Tsukihime to Type-Moon zapowiedział kiedyś jej remake(były nawet pierwsze concept arty)  ale potem przesunął grę na inny termin a teraz nie wiadomo czy w ogóle projekt dojdzie do skutku.A szkoda.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 02:02:00 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"