trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.  (Przeczytany 139678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pokpoko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1425 dnia: Październik 21, 2007, 07:10:09 pm »
15 minut. the suspense is killing me :lol:

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1426 dnia: Październik 21, 2007, 07:36:22 pm »
Cytuj
Departamento Monitorium: Vote! Failure to do so is punishable by death


 :)  ;)

Ahhh te napięcie!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Nakago

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1427 dnia: Październik 21, 2007, 08:27:44 pm »
Zeszlam przed chwila do Rodzicow, ktorzy planuja ogladac wieczor wyborczy. Ale nie moga, bo PKW wlasnie oglosila, ze cisza wyborcza trwa... do odwolania :?. A w niektorych komisjach zabraklo kart do glosowania, bo PKW nie przewidziala takiej frekwencji. I to wszystko przy zagranicznych obserwatorach. Gdybym nie miala nic ciekawszego do roboty, to bym sie chyba poryczala...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Pokpoko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1428 dnia: Październik 21, 2007, 08:42:14 pm »
pff:D
22.55 myślałem że zlinczują go ci biedni dziennikarze :lol:

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1429 dnia: Październik 21, 2007, 09:37:10 pm »
Obywatelstwo mam i chętnie pomógłbym dzisiaj czynić Mniejsze Zuo ale niestety paru dni mi zabrakło... bywa.
 Za to miałem sposobność pomęczyć bardzo fajną furę- Imprezę WRX STi, [czarną !] poddaną bardzo ładnemu tuningowi optycznemu... mechanicznemu oczywiście też. No, teraz zadowolę się swoim ale parę latek i myślę że trzeba będzie się rozglądać za czymś takim. ;)
Jeśli jesteśmy już przy czterech kółkach to wielkie brawa dla Kimiego, wierzyłem w niego od początku mimo że szanse naprawdę miał niewielkie- a Kubicy to mi żal że jest zmuszony z takim lipnym teamem trzymać... no ale takie są początki- wyjeździ swój kontrakt i pokaże co potrafi to później zapewne będzie mógł w innych barwach jeździć~

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1430 dnia: Październik 21, 2007, 10:10:05 pm »
No i świetny wynik. Szkoda tylko że weszły aż 4 partie a nie tylko 3.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1431 dnia: Październik 21, 2007, 10:13:58 pm »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1432 dnia: Październik 21, 2007, 10:23:13 pm »
Cytat: "nolifesking"
No i świetny wynik. Szkoda tylko że weszły aż 4 partie a nie tylko 3.

E, mnie tam cieszy, że "probably the best party in Poland" weszła do sejmu :)

Offline Miranda

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1433 dnia: Październik 21, 2007, 10:25:22 pm »
Wyszło całkiem POrządnie :)

I nieoczekiwanie PiS odniosło sukces - bardzo wysoka frekwencja to jednak też ich zasługa ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1434 dnia: Październik 21, 2007, 10:46:49 pm »
Co jak co, to Pis lubię za to że zjadł LPR i Samoobronę.

Co nie zmienia faktu, że piwo obalam za inną partię  :lol:

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1435 dnia: Październik 21, 2007, 10:47:34 pm »
Cytuj
Wyszło całkiem POrządnie Smile

I nieoczekiwanie PiS odniosło sukces - bardzo wysoka frekwencja to jednak też ich zasługa


Co nie zmienia Faktu, że PO z PSL będą mogły stworzyc rząd większościowy, bez ryzyka zniechęcania częsci swoich wyborców koalicia z LiD-em.

Co prawda Jaro dalej bedzie pluł żółcia i kwasem, a Lechu z pozycji prezydenta będzie torpedował wszystko co się da, ale jesteśmy na dobrej drodze.  :)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Stormcrow

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1436 dnia: Październik 21, 2007, 10:48:48 pm »


OWNAGE!  
MWAHAHAHAHAHA!

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1437 dnia: Październik 21, 2007, 10:56:40 pm »
Cytuj
Departamento Monitorium: Citizens of Terra! Thank you for righterous devotion and for fullfilnig your duty in the gloriouos process of democracy!

Now, get back to work!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Arianna

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1438 dnia: Październik 22, 2007, 02:06:46 pm »
*zgon na miejscu po zobaczeniu ilości stron nowych postów*
*szybka decyzja - pod zadnym pozorem tego nie czytam XD*

Dobrze, ze PO wygralo, bynajmniej jedna z mniej nienormalnych partii (bo takich do konca normalnych to za bardzo nie mamy ^^"), szkoda ino, ze nie maja tych paru glosow wiecej, coby miec juz ta wiekszosc i brak koniecznosci robienia koalicji (co Polakom nigdy nie wychodzi -.-).

Dlaczego jest dopiero koncowka pazdziernika a na dworze jakies chore psychicznie mrozy i nawet wczoraj widzialam SNIEG? ! O___O
ey, 99 % of my words are NOT to be taken seriously -.-
***
Kotae koko ni wa nai.
Boku ga ima koko ni iru.

Offline Hollow

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol10.
« Odpowiedź #1439 dnia: Październik 22, 2007, 04:26:46 pm »
Czy dobrze, że wygrało PO pogadamy za miesiąc albo 2. Jakiś czas temu słyszałem teksty "Dobrze, że wygrał PiS..." I efekty wiadome.

 

anything