Autor Wątek: Dead or Alive 4  (Przeczytany 5089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline the_one

Dead or Alive 4
« dnia: Grudzień 18, 2006, 09:36:55 am »
Czy może mi ktoś pomóc?
Kupiłem sobie ostatnio DOA 4 na xboxa360, wszystko szło gładko, aż w pewnym momencie gra zaczęła się zawieszać po jednej walce, w momencie zapisywania po walce pojawia się czarny ekran i gra nie chce dalej ruszyć. Mam nadzieję, że jest to wina płyty a nie xboxa. Sprawdzałem inne gierki – chodzą poprawnie.

Błagam o pomoc
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline DARKMAN

Dead or Alive 4
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2006, 11:09:36 pm »
U mnie dziala to poprawnie to pewnie wina plyty....

***

  • Gość
Dead or Alive 4
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2007, 09:21:50 pm »
Moja pierwsza bijatyka :shock: Wcześniej grałem tylko okazyjnie w jakieś Soul Calibury i Tekkeny.

Przeszedłem już wszystkie Story Modes- szkoda, że tylko niektóre walki zawierają jakąś scenkę, a filmik każda postać ma tylko jeden, na końcu (szczególnie, że niektóre wyglądają naprawdę fajnie :) ). Ogólnie przechodzenie kilka razy tego samego (właściwie bardzo podobnego) kompletu walk po 5. razie staje się dość nudne...

Najbardziej przypadł mi do gustu Ryu Hayabusa i Christie :)

Offline DARKMAN

Dead or Alive 4
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2007, 04:55:25 am »
Ryu jest z Ninja Gaiden, mam nadzieje, ze juz niedlugo wypuszcza kolejna czesc :)

***

  • Gość
Dead or Alive 4
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2007, 08:41:57 pm »
Wiem, już zdążyłem poczytać na wiki :)

BTW: Po przejściu całego Story Mode zostaje jedna postać zablokowana, żeby ją odblokować trzeba: "Complete Time Attack with all characters, including the unlockable characters." :arrow: czy ktoś może wie o jakie "complete" chodzi- wszystko na złoto, czy na jakikolwiek medal? Tak jestem "achievement addict" ;)



Yea! 8)

Offline maciek19883

Dead or Alive 4
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2007, 05:35:56 pm »
żeby odblokować ostatniego gościa trzeba przejść time attack każdym zawodnikiem łącznie z tymi nowymi(odblokowanymi).... mam pytanie do czego służą przedmioty które otrzymują postacie po wygranej walce w trybie versus"?? jak je aktywować??

 

anything