trawa

Autor Wątek: Którą konsolę wybrać?  (Przeczytany 10924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2007, 02:19:14 pm »
PS3 się rozpędza i jeśli nic nie pęknie, to rozpędzi się i nic go nie zatrzyma. A to będzie tylko z pożytkiem dla graczy, bo walka na gry między X360 i PS3 będzie cudna.

Balon84 --> Jak chcesz przeczekać, bierz PS2 i się nie zastanawiaj. Gry w miarę tanie, kupa rewelacyjnych tytułów w platynach, na Allegro można też dostać pełno gier za małe pieniądze. Nawet nie zauważysz jak będziesz łupał jak dziki na czarnuli, oddalając moment zakupu next-gena :)

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2007, 06:29:14 pm »
Cytuj
Lair już ma średnia ocen 9/10 , z wyjątkiem super rzetelnego EGM który wystawił 5/10 bo miał problemy ze sterowaniem.. (swoją drogą pamietam ze jakiś recenzent EGM wystawił The Darkness tylko 3/10 bo się zgubił w jakimś etapie ; P)

Hmmm masz jakis wehikul czasu? Bo z tego co mi wiadomo gra wychodzi za miesiac i IGN, Gamespy, Gamspot, Eurogamer czy nawet 1UP/EGM nie opublikowali jeszcze zadnej recenzji LAIR....

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 05, 2007, 06:47:23 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Cytuj
Lair już ma średnia ocen 9/10 , z wyjątkiem super rzetelnego EGM który wystawił 5/10 bo miał problemy ze sterowaniem.. (swoją drogą pamietam ze jakiś recenzent EGM wystawił The Darkness tylko 3/10 bo się zgubił w jakimś etapie ; P)

Hmmm masz jakis wehikul czasu? Bo z tego co mi wiadomo gra wychodzi za miesiac i IGN, Gamespy, Gamspot, Eurogamer czy nawet 1UP/EGM nie opublikowali jeszcze zadnej recenzji LAIR....


Recenzje Lair według Gamerankings opublikowały już EGM (5,5/10), Play Magazine (9/10) i GamePro (3,75/5)

Offline fin

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2007, 07:28:38 pm »
I Edge (9/10) i chyba kilka innych pism.

Offline balon84

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2007, 11:51:30 am »
FIN NAPISAL-Zależy jakie gry cię interesują.
Co z tego że bedziesz miał bezawaryjną konsole na ktorej nie bedzie w co grac?[/quote]

Grywam w -GTA , Need four Speed  , GT4,GP... ogolnie tego typu gierki,  :D strzelanki... FIFA,PRO.. :badgrin:

Offline balon84

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2007, 01:36:20 pm »
Cytat: "Gambit"
PS3 się rozpędza i jeśli nic nie pęknie, to rozpędzi się i nic go nie zatrzyma. A to będzie tylko z pożytkiem dla graczy, bo walka na gry między X360 i PS3 będzie cudna.

Balon84 --> Jak chcesz przeczekać, bierz PS2 i się nie zastanawiaj. Gry w miarę tanie, kupa rewelacyjnych tytułów w platynach, na Allegro można też dostać pełno gier za małe pieniądze. Nawet nie zauważysz jak będziesz łupał jak dziki na czarnuli, oddalając moment zakupu next-gena :)


Dokładnie tak zrobie biore PS2  i bede "lupal" na niej az stanieje PS3 :D  :D

Offline Kalasanty

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2007, 08:36:18 pm »
Pozwalam sobie odświeżyć ten nieco przykurzony temat :), albowiem mam podobny problem jak twórca tegoż wątku - otóż rozważam zakup jakiejś konsoli, waham się między PS3 a X360. Do tej pory byłem zdecydowany na peesa, głównie ze względu na fascynację serią FF (moja przygoda z nią skończyła się na 8. części na PC :<), jednak przejrzałem dostępne gry i jestem nieco rozczarowany - niewiele ich. Poza tym, cena jest o jakieś 30% wyższa niż w przypadku Xa.
Co możecie mi poradzić? Głównie lubię RPGi, bijatyki i rąbanki w stylu GoW ;).
Dodam tylko, że plany zakupu konsoli mam na razie dosyć mgliste - zdecyduję się najwcześniej za 2 miesiące.

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 26, 2007, 12:19:05 am »
Hmmm IMHO Xbox obecnie nadal ma lepsza biblioteke gier i poki co nie widze niczego co by to moglo zmienic...

Z wymienionych przez Ciebie gatunkow:
- RPG znaczna przewaga na X'a (Final Fantasy & Folklore vs. Mass Effect, Too Human, Fable 2, Lost Odyssey, Blue Dragon; na obie masz tez Eternal Sonata - wersja na PS3 bedzie wydana na poczatku przyszlego roku, Oblivion czy nadchodzacy Fallout 3)
- bijatyki -> imho minimalnie PS3 (Tekken vs Dead or Alive; na obie masz tez VF5 (wersja na X'a ma opcje gry online) czy tez nadchodzace kolejne czesci Soul Calibur, Street Fighter czy Mortal Kombat)
- "rabanki w stylu GoW" - tutaj aktualnie IMHO takze lepiej przy PS3 (Heavenly Sword + GoW + Ninja Gaiden Sigma vs. Ninja Gaiden II (uwazam jednak, ze Ninja Gaiden II bedzie lepsza niz HS czy GoW...); na obie bedzie DMC4)

JEDNAK nalezy zauwazyc, ze spora czesc tytulow bedzie dostepna na obie platformy... Obczaj gry i wybierz co Ci bardziej odpowiada. Obecnie X posiada znacznie wieksza i lepsza biblioteke gier, jednak nareszcie zaczynaja sie pojawiac tez dobre gry na PS3 (nadal ma dluga droge do nadrobienia)... Ja bym bral X'a, ale to moje zdanie....

Offline Krova

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2007, 09:53:53 pm »
Dochodzi Halo 3 i Burnouty, które to są serią niszczącą i arcygrywalną :]
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2007, 11:04:37 pm »
Heh, pisalem tylko o wspomnianych gatunkach :P (wiekszosc gier ktore posiadam jest godna polecenia - pisze wiekszosc bo mam tez pare gniotow kupionych za grosze lub tez przez brata...)

P.S. Nowy Burnout bedzie na obie konsole - premiera juz w styczniu!