Autor Wątek: Którą konsolę wybrać?  (Przeczytany 10660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline balon84

Którą konsolę wybrać?
« dnia: Sierpień 01, 2007, 12:08:11 pm »
Witam wszystkich userow!!!

Do tej pory gralem tylko na PC i ciagle modyfikacje i ulepszenia jakich nalezy dokonywac azeby PC podolal   zaczely mnie irytowac:/:

Postanowilem nabyc konsole, mam problem poniewaz nie wiem na jaka sie zdecydowac mysle o PS2 lub XBOX :!:

Slyszalem kilka opini  na temat PS2 ,ze sie psuje i jest malo wytrzymala :?
Jezeli chodzi o XBOX to nie mam pojecia jak sie sprawuje  :!:


Prosze o pomoc
 :!:  :!:  :!:

POZDRO

Offline [robak]

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2007, 04:13:15 pm »
Wiek: 22 lata? :P

Offline greah

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2007, 05:56:59 pm »
bierz Wonderswan i VirtualBoy :o

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2007, 06:44:50 pm »
greah --> A jakoś bardziej sensownie potrafisz się wypowiadać?

balon84 --> Kupno Xboxa (tego pierwszego) moim zdaniem mija się z celem. Jeśli chcesz kupić konsolę "poprzedniej" generacji, kup sobie PS2. Choć może lepiej pozbierać trochę więcej funduszy i kupić Xbox 360, albo jeszcze więcej funduszy i Playstation 3.

***

  • Gość
Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2007, 09:25:01 pm »
Ogólnie zgadzam się z Gambitem... Sam ostatnio przesiadałem się z PC na konsolę- wybrałem Xbox360, głównie z powodu gier (obecnej ich ilości oraz zapowiedzi).

Tylko że do nexta przydałby się HD.

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2007, 05:40:04 am »
Pomiedzy X'em a PS2 -> ten pierwszy zostal usmiercony przy premierze X360, na PS2 jeszcze jakies gry wychodza + ogolnie masz wieksza biblioteke tytulow (oraz bardziej zroznicowana) -> bym bral te drugie.

Jednak na X'a masz takze sporo dobrych gierek, ktorych to nie uswiadczysz na PS2 (i vice versa)... Zalezy w co sie lubi grac (osobiscie spedzilem chyba nawet wiecej czasu przy X'ie - i posiadam cale 3 tytuly wiecej na niego niz na PS2 :) co mozna zobaczyc na mojej liscie :))

Ale tak jak przedmowcy polecalbym pomyslec nad X360/PS3/Wii:
- z grami IMHO najlepiej obecnie prezentuje sie X360 (+ od poniedzialku wchodzi obnizka na odpowiednio $280/$350/$450 - i raczej nie chodzi o "dyskontynuowane" modele :P)
- Wii to obecnie praktycznie same casual games (poza Zelda nic nie ma)
- PS3 prawdopodobnie nabierze kiedys jakiegos rozpedu, ale kiedy to bedzie nie wiem...

A i ten tego
Cytat: "balon84"
Slyszalem kilka opini na temat PS2 ,ze sie psuje i jest malo wytrzymala Confused
Jezeli chodzi o XBOX to nie mam pojecia jak sie sprawuje Exclamation

Wszystko sie psuje, jedno wiecej drugie mniej - zalezy od szczescia, poki co u mnie jeszcze dzialaja wszystkie konsole (i nie zapeszac tak ma byc :P), ale znam ludzi co im powywysiadaly zarowno PS2 jak tez i X360...

Offline balon84

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2007, 12:03:36 pm »
dziex za odp. :!:  :!:

Hmm ciezki wybór mnie czeka!

DARKMAN-Pomiedzy X'em a PS2 -> ten pierwszy zostal usmiercony przy premierze X360- masz racje skoro nie wychodzą nowe tytuły na X to nie ma sensu inwestowac !

PS2 prawdopodobnie wybiore :D

Nożyczki: ciach, ciach- Norsefir.

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 03, 2007, 12:41:22 am »
Gwoli scislosci -> na PS2 nie spodziewaj sie juz jakis wielkich hitow... gry beda wydawane jeszcze przez jakis czas (w koncu sprzedalo sie tego "pare" milionow"), ale kolejnego God of War czy Gran Turismo raczej bym sie nie spodziewal...

Odnosnie martwych systemow -> Osobiscie zastanawialem sie jakis czas temu czy by nie sprawic sobie Dreamcasta - za cale $30 mozna dostac konsole + pare dobrych gierek :) IMHO warto go zakupic chociazby dla samego Shenmue, ale to moje subiektywne zdanie.

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 03, 2007, 06:01:34 am »
No ze tez w morde TO:
Cytuj
Wszystko sie psuje, jedno wiecej drugie mniej - zalezy od szczescia, poki co u mnie jeszcze dzialaja wszystkie konsole (i nie zapeszac tak ma byc :P)

Zapeszylem :P Wlasnie wysiadl mi X i pokazaly sie mordercze swiatla smierci :) Zaraz trzeba bedzie wyslac...

Offline balon84

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 03, 2007, 12:42:52 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Gwoli scislosci -> na PS2 nie spodziewaj sie juz jakis wielkich hitow... gry beda wydawane jeszcze przez jakis czas (w koncu sprzedalo sie tego "pare" milionow"), ale kolejnego God of War czy Gran Turismo raczej bym sie nie spodziewal...

 God of War czy Gran Turismo - mialem cicha nadzieje ze jeszcze wyjda na PS2  :cry:    

Ale póki co PS3 jest zbyt droga azeby zaprzestano wypuszczac nowe tytuły badz kolejne czesci np.God of War czy Gran Turismo  chociaz z drogiej strony wszystko możliwe ...

Prawde mowiac za misiac może dwa kupuje jakis telewizor HD na PS3 mnie nie stac poczekam az stanieje (oby jak najszybciej)do momentu jak stanieje chcialem przeczekac na PS2.... a co powiecie o X360 warto na niego wykladac mamone :?:  czytalem temat poswiecony awari X360 i martwi mnie jego awaryjnosc prawie wszystkie przypadki  to 3magiczne czerwone diody  :?

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2007, 01:19:33 pm »
Pomimo tych 3 diod smierci IMHO X360 obecnie jest znacznei lepszym wyborem niz PS3... Przynajmniej pod wzgledem obecnej i nadchodzacej oferty gier...

P.S. Te 3 diody smierci sa pokryte na 3 lata... kupa czasu....

Offline fin

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2007, 06:41:51 pm »
Cytat: "balon84"

a co powiecie o X360 warto na niego wykladac mamone :?:  czytalem temat poswiecony awari X360 i martwi mnie jego awaryjnosc prawie wszystkie przypadki  to 3magiczne czerwone diody  :?

Zależy jakie gry cię interesują.
Co z tego że bedziesz miał bezawaryjną konsole na ktorej nie bedzie w co grac?

Offline Qraq

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 04, 2007, 09:47:09 pm »
będzie w co grać, będzie

Offline DARKMAN

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2007, 01:06:04 am »
Tylko kiedy? :P

Offline fin

Którą konsolę wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2007, 11:16:23 am »
Lair już ma średnia ocen 9/10 , z wyjątkiem super rzetelnego EGM który wystawił 5/10 bo miał problemy ze sterowaniem.. (swoją drogą pamietam ze jakiś recenzent EGM wystawił The Darkness tylko 3/10 bo się zgubił w jakimś etapie ; P)