Autor Wątek: szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie  (Przeczytany 3735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magdusiabrka

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« dnia: Sierpień 13, 2007, 02:51:00 pm »
oglądałąm wszystkie części tej serii :) a co wy myślicie o tym filmie?? proszę o podanie filmów o pokrewnym temacie i wypoiwedzenie sie na ich temat  :D  :D
ój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból. Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech, tylko tutaj jestem czysty jak łza tylko tu umie kochać o tak......G

Offline [robak]

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2007, 06:00:21 pm »
A gdzie Twoja wypowiedz?

Offline Gierek666

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2007, 11:56:37 am »
Widziałem jedynkę, a gdzieś na imprezie nawet próbowałem oglądnąć  dwójkę. Dla mnie to komercha dla niedorozwiniętych. Debilny scenariusz, wujowa gra aktorska (jeśli to w ogóle można nazwać grą). Śmigają bryki w te i nazad, tylko nic z tego nie wynika. Nie polecam nikomu tego szajsu.

Jeśli interesują Cię fajne pościgi lub niekiepskie bryczki, polecam "Bullitta" z McQueenem, tam wojażują spory kawałek czasu dwie zajefajne fury. Scena pościgu (trwającego prawie 10 minut) przeszła do klasyki kina. Mistrzowskie pościgi są także w madmaxach, zero pedalskich efektów specjalnych, prawdziwi kaskaderzy i zajebiście sfilmowane kraksy ( w jedynce George Miller skasował nawet swoją własną brykę).

Offline magdusiabrka

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2007, 03:46:37 pm »
nie sądze iż szybcy i wściekli to jakiś wspaniały film. po prostu zainteresowały mnie ostatnio filmy z pościgami i dobrymi samochodami na które aż miło sie patrzy  :D a niestety nie jestem obeznana w tym temacie wiec prosze o filmy z tej kategorii

w szybkich i wściekłych podobają mi sie samochody oraz ścieżka dźwiękowa
ój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból. Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech, tylko tutaj jestem czysty jak łza tylko tu umie kochać o tak......G

Offline Gashu

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2007, 05:51:29 pm »
"60 sekund" może Ci przypaść do gustu.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Clayman_

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2007, 07:12:59 pm »
death race 2000
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Gierek666

szybcy i wściekli i wszystkie filmy o pokrewnym temacie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2007, 07:19:48 pm »
Może rzuć okiem na tę scenkę http://pl.youtube.com/watch?v=36MFh4of6lE, tu zdaje się śmiga ta sama bryka, co w "Szybkich i wściekłych" 1 (mam na myśli Dodge'a Chargera).
O i tutaj są fajne ekszyny http://pl.youtube.com/watch?v=08bovbrsYpA