Autor Wątek: Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!  (Przeczytany 7816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 28, 2007, 08:12:28 pm »
Cytat: "Krova"

E tam, nie głosuję na nikogo.
Korrekt :)

Shino

  • Gość
Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 28, 2007, 08:14:30 pm »
Cytat: "_Hideki_"
Cytat: "Shino"
Cytat: "_Hideki_"

jesli to jest oszustwo, to doji_mozg nie jest wiekszym oszustem niz lider,
... znaczy, ze dlatego, ze jest takim samym oszustem sprawia, ze jest najlepsza osoba do zaglosowania na? widze pewna luke w twoim rozumowaniu :roll:


Nie o to mi chodziło. Po prostu, jeśli uznajesz zwrócenie się o pomoc do fandomu (co nie jest sprzeczne z regulaminem) za oszustwo, to w takim razie nie ma powodów, aby uznawać doji_mozg za większego oszusta niż lider. Poza tym nie rozumiem, czemu Twoim zdaniem to oszustwo.
przeciezja nigdzie nie uznalem, ze to oszustwo... po prostu powtorzylem za toba;] nie zmienia to faktu, ze jesli jest to oszustwo nadal nie je warto na niego glosowac...
Cytuj

Moim zdaniem doji_mozg bardziej zasługuje na ten komputer z kilku powodów:
1. W przeciwieństwie do lidera nie ma szans na uzyskanie jakichkolwiek dotacji z jakichkolwiek fundacji czy organizacji, więc to jest tak jakby jego jedyna szansa na wygranie tego typu nagrody.
2. doji_mozg potrzebuje mocnego komputera (może nie za 10 tys., ale na pewno nie za mniej niż 3-4 tys.) przede wszytkim do nauki (studia), do konwersji plików wideo (czym zajmuje się na co dzień - pomyślcie, jakie to czasochłonne na jego obecnym komputerze) podczas gdy lider, jak sam stwierdza, tylko i wyłącznie do najnowszych gier typu Gothic3 (notabene nie mówi, skoro jest taki biedny, skąd weźmie pieniądze na kupno tej gry) i do komunikacji internetowej (do czego w zupełności wystarcza mu obecny komputer).
3. Wiarygodność lidera pozostawia wiele do życzenia, gdyż jest biedny, ledwo wiąże koniec z końcem, a stać go na internet i opłaty za prąd, któe z pewnością wzrosną po zmianie komputera na sprzęt za 10 tys... Poza tym z jego pamiętnika można wyczytać, że w grudniu dokupował sobie jakieś komponenty do komputera.
4. Samo zgłoszenie lidera jest na zasadzie "zarejestruję się, napiszę, jaki jestem chory i biedny, kumple z gier internetowych mnie wspomogą, a resztę załatwi litość i naiwność ludzka". Tymczasem doji_mozg od początku naprawdę ciężko się natrudził, żeby osiągnąć taki wynik, jaki ma obecnie. Dziesiątki osób mu pomogły i nadal pomagają i walczą o jego zwycięstwo, bo uważają, że bardziej od lidera zasługuje na zwycięstwo.
5. doji_mozg nei jest jakimś nastoletnim nikomu nieznanym bachorem, który rzucił hasło "fandomie! zafunduj mi kompa!". Chyba nie sądzisz, że tak popularne serwisy włączyłyby się do akcji, gdyby doji_mozg był jakimś pimpkiem z ulicy?

Jeszce raz proszę Was o głosy (zgodnie z instrukcją) - doji_mozg jest o włos od zwycięstwa!


1 nie jestem pewien czy to wystarczajacy powod...
2 pewnie gre wezmie dokladnie z tego zrodla z ktorego ty bierzesz anime... tak samo niezgodne z prawem :D
4 nie tylko wlasnie jego.. juz po raz kolejny powiedziales, ze mozg nie moze sobie pozwolic na komputer wiec i tu startuje (zreszta nie widze innego powodu do wystartowania w takim konkursie osobiscie)
5 jeszcze niedawno podobno pierwsza osoba byla znana wszystkim z ogame... wbrew pozorom ludzie grajacy w gry online tez sie znaja miedzy soba...


tez na nikogo nie zaglosuje gdyz nie widze takiej potrzeby....

Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 28, 2007, 11:44:55 pm »
prosze administracje o usuniecie tego tematu z powodu zakonczenia konkursu.

Offline Hunter Killer

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 01, 2007, 01:11:06 am »
Zanim mod jakiś zamknie...

Hideki wypuścili Cię z woja, czy wojsko w neta zainwestowało?? Bo jeśli dobrze kojarzę to prowadzisz również Download Anime.
A propo, nie wiesz może co jest ze stronką, od jakiś 3 dni nie można się dostać.

pozdro ;)

PS
Ja głosowałem.  ;) pełne 5 pkt.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2007, 05:17:35 am »
DA jest postawione na serwie zapasowym, bo znudzilo nam sie czekanie na jakakolwiek odpowiedz ze strony adminow serwera.

z wojska wyszedlem 31 stycznia :)

Offline greah

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 01, 2007, 11:34:30 am »
kto wygrał?

Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2007, 11:46:50 am »
tamten drugi co zerujac na ludzkich uczuciach (i stosujac pewne nieuczciwe metody - bot) wygral z dojim o jakies 50 glosow po 5 pkt.

Offline Dreadorus Maximus

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2007, 04:09:11 pm »
Więc szatan czuwał.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

 

anything