Autor Wątek: Kto następny?  (Przeczytany 13499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konradkonrad

Kto następny?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 10, 2003, 03:33:49 pm »
To pewnie przez avatar, bo też miałem takie wrażenie.
Za dużo czytamy komiksów...  :D

Offline Macias

Kto następny?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 10, 2003, 03:40:11 pm »
moze i nadinterpretuje,ale zauwazcie,ze gaston bardzo sie osattnio udziela w temacie upadku innych wydawnictw.poza tym,jak gaston pisze o krakersie,to tez mam uczucie,ze ma jakis zal do nas,ze nie wszyscy kupowali ciacho.
pytanie do gastona:czy spodobal ci sie jakis z komixow wydanych przez Fun media (nie przez tm-semic)? i czy gaston ma jakies ulubione komixy amerykanskie?

Offline An-Nah

Kto następny?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2003, 09:01:15 am »
Gaston chce upadku Egmontu, wtedy TK nie bedzie nam już musiało kitu wciskac, że egmont nas rozpieszcza, a oni są naj...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Kto następny?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2003, 09:46:43 am »
Mysle ze moze miec zal. Ja ostatnich numerow Krakersa tez nie kupowalem, ale jak juz pare razy pisalem - nie mam juz gdzie trzymac nowych komiksow. Strasznie tego duzo wychodzi ostatnio.  :D

Poza tym nie ma sie co podniecac, ze jakies wydawnictwo upada. Jedno upada, inne powstaje. Mamy w koncu wolny rynek i nikt nie zapisal w ustawie ile wydawnictw ma prawo funkcjonowac.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jax

Kto następny?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2003, 10:27:53 am »
An-nah, myślałem że pogróżki sa zabronione na tym forum  :D
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline An-Nah

Kto następny?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 11, 2003, 10:29:54 am »
*mina niewiniątka*

Co, gdzie, jak?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline jax

Kto następny?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 11, 2003, 10:33:37 am »
edytor WordPad prawdę Ci powie... :)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline An-Nah

Kto następny?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 11, 2003, 10:39:11 am »
Jax, poczekaj, mam szatański plan  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Gaston

  • Gość
Kto następny?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 12, 2003, 03:45:16 pm »
Czy mam jakiś ulubiony komiks z Fun Media? Żadnego nie kupiłem, bo nie przepadam za komiksami amerykańskimi. Info o padnięciu tego wydawcy podałem tylko dlatego, żeby wywołać dyskusję. W końcu tematem przewodnim jest: "Kto następny?", nie? A jeśli idzie o "Krakersa", to mam nadzieję, że być może ostatni numer, do którego będą dodawane numery poprzednie (te, których sprzedaż spadła), sprzeda się lepiej. Jedna z ostatnich okazji do nadrobienia zaległości. Mam nadzieję, że chociaż po likwidacji zostanie doceniony i zacznie rosnąć w cenę.

Offline JANKE'S

Kto następny?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2003, 03:54:45 pm »
Gastonie a czy nie mozna Krakersa podciągnąć do oferty TK? I tak dopłacacie do wielu tytułów.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Kto następny?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 12, 2003, 04:04:24 pm »
Cytat: "JANKE'S"
Gastonie a czy nie mozna Krakersa podciągnąć do oferty TK? I tak dopłacacie do wielu tytułów.


Hmm, ja sadzilem, ze zamykasz Krakersa, zeby zajac sie nowym pismem komiksowym promujacym serie Motopolu. Cos jak SK dla Egmontu... Moim zdaniem to by moglo wypalic.  :idea:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Macias

Kto następny?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 12, 2003, 10:01:46 pm »
Cytat: "Gaston"
Czy mam jakiś ulubiony komiks z Fun Media? Żadnego nie kupiłem, bo nie przepadam za komiksami amerykańskimi. Info o padnięciu tego wydawcy podałem tylko dlatego, żeby wywołać dyskusję. W końcu tematem przewodnim jest: "Kto następny?", nie? A jeśli idzie o "Krakersa", to mam nadzieję, że być może ostatni numer, do którego będą dodawane numery poprzednie (te, których sprzedaż spadła), sprzeda się lepiej. Jedna z ostatnich okazji do nadrobienia zaległości. Mam nadzieję, że chociaż po likwidacji zostanie doceniony i zacznie rosnąć w cenę.
gaston,a czy czytales ostatnio jakies komixy amerykanskie?bo chociazby w polsce ostatnio troche fajnych wyszlo.uwazasz,ze n.p midnight nation jest slaby?jak dla mnie bije wiekszosc frankonskiego gow...tytulow :wink:

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Kto następny?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 13, 2003, 10:56:23 am »
umowa z pracodawcą zabrania Gastonowi czytać americany :wink:
masz moje poparcie Macias :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Kto następny?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 13, 2003, 11:32:02 am »
Cytat: "DevilRed"
umowa z pracodawcą zabrania Gastonowi czytać americany :wink:
masz moje poparcie Macias :twisted:


Panowie, zrozumcie, ze sa ludzie, ktorzy nie trawia amerykanskiego komiksu, chocby nie wiem, jakim byl arydzielem. Po prostu nie ta estetyka. To tak, jakby kazac milosnikowi mazurkow Chopina podziwac "Litany" Vadera. I co on ma powiedziec? Super? Tak, osta jazda? Rozumiem Gastona. Zdaje sobie na przyklad sprawe z tego, ze "Akira" to swietny komiks, ale nie wezme go do reki, bo styl mangi mnie odrzuca. Wole przecietny komiks europejski niz "Ghost In the Shell" (tak to sie pisze?), ktory wzbudza wsrod wielu wielkie podniecenie.

I koniec tego OT. Nie podejrzewam natomiast, zeby "Twoj Komiks" byl tym nastepnym, ktory padnie.

Offline Macias

Kto następny?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 13, 2003, 12:35:30 pm »
Cytat: "Waltari"
Cytat: "DevilRed"
umowa z pracodawcą zabrania Gastonowi czytać americany :wink:
masz moje poparcie Macias :twisted:


Panowie, zrozumcie, ze sa ludzie, ktorzy nie trawia amerykanskiego komiksu, chocby nie wiem, jakim byl arydzielem. Po prostu nie ta estetyka. To tak, jakby kazac milosnikowi mazurkow Chopina podziwac "Litany" Vadera. I co on ma powiedziec? Super? Tak, osta jazda? Rozumiem Gastona. Zdaje sobie na przyklad sprawe z tego, ze "Akira" to swietny komiks, ale nie wezme go do reki, bo styl mangi mnie odrzuca. Wole przecietny komiks europejski niz "Ghost In the Shell" (tak to sie pisze?), ktory wzbudza wsrod wielu wielkie podniecenie.

I koniec tego OT. Nie podejrzewam natomiast, zeby "Twoj Komiks" byl tym nastepnym, ktory padnie.
jeszcze maly OT:to jest zamykanie sie na inne gatunki.klapki na oczach inaczej.dziwni jestescie....
TK nie upadnie i tu jestesmy zgodni.ja im upadku nie zycze,ale wolalbym widziec na rynku FM niz TK.srry gaston, ja generalnie nie lubie komixu frankonskiego (z wyjatkami of koz!n.p maly sprytek ) .
problemy moze tez miec mandra,jesli nadal bedzie bardziej promowac komix polski niz amerykanski.ja rozumiem,ze na to jest branie,ale mandra specjalizowala sie w made in usa i przy tym powinna pozostac.moje propo:2 komixy z usa i 1 z polski/miesiac  :wink: