Autor Wątek: Antologia 44  (Przeczytany 20872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

J.K. Gordon III

  • Gość
Antologia 44
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:45:19 am »
Cytat: "zychu"
 praca Rebelki (którego wcześniej jakoś szczególnie nie podziwiałem) rozłożyła mnie na łopatki.


"Mam tak samo jak ty" :)  Rysunki Rebelki w doktorze Bryanie były dla mnie nie do przełknięcia, ale to co jest na blobu kg daje ostro po mózgu. Teraz "Trzy głowy.." to dla mnie mus.

pozdr.

Offline Vertigus

Antologia 44
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2007, 08:21:49 am »
Ma ktoś jakieś konkretne informacje dotyczące antologii?
Już się pogubiłem. Która wyszła, która nie i kiedy mają się ewentualnie ukazać?

Offline tyler_durden

Antologia 44
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2007, 10:19:38 am »
kg na bloga wrzuciła drobne info:

http://kg.blog.pl/komentarze/index.php?nid=12024684
o not talk about fight club

Offline karolk

Antologia 44
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 08, 2007, 10:27:26 am »
Cytat: "Gilbaert"
Ja nie wiem co Wy się dziwicie. Adro jest przecież niereformowalnym gościem. Najpierw z uporem maniaka prowadził krucjaty w obronie pulpy od dk, teraz zakochała się w manzoku.
Na to trzeba przymknąć oko po prostu. Tacy ludzie po prostu są.


gdyby nei adro to by nudno bylo...
szanuj adro swego jak siebie samego

a antologia wybitnie muzealna z fajna okaldka
no i szara siec widoczna kg -muzeum pwostania

Offline Julek_

Antologia 44
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2007, 11:20:02 am »
Nie wyrobię się z kupnem i z recenzją!

Offline gunman

Antologia 44
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2007, 01:51:36 pm »
Cytat: "tyler_durden"
kg na bloga wrzuciła drobne info:

http://kg.blog.pl/komentarze/index.php?nid=12024684

WOW! na okładce gość odpalający PIATa z ramienia! KOZACKIE!

tylko bym chciał w końcu wiedzieć kiedy ta premiera:/
No news in the truth and no truth in the news.

Offline Vertigus

Antologia 44
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2007, 06:34:44 pm »
Z tego co tam można przeczytać, to premiera jest w ten piątek, w Muzeum Powstania

Offline G_S

Antologia 44
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 08, 2007, 06:38:19 pm »
chyba nie tylko 28 sierpnia

Offline empro

Antologia 44
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2007, 06:40:06 pm »
miała byc w piątek, ale z "nieznanych przyczyn" przesunięta na 28 sierpnie, jak wynika z informacji, którą dostałem od jednego z autorów antologii :)

Offline gunman

Antologia 44
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2007, 11:27:51 pm »
premiera przesunięta na 28go, ale ktoś tam pisze, ze komiks już w piątek w sprzedaży? WTF?
No news in the truth and no truth in the news.

Offline adro

Antologia 44
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2007, 01:53:53 am »
O ja pi*****le  :shock: Normalnie nie mozna zlego slowa powiedziec o jakimkolwiek polskim autorze komiskow, bo zaraz wszyscy rzucaja sie czlowiekowi do gardla. wobec takiego frontalnego ataku nikt nie ma najmniejszych szans :p  :D .
No niestety tworczosc Rebelki zupelnie do mnie nie przemawia, zdania o 3 glowach prfesora muri nie zmienie. Podtrzymuje rowniez swoje zdanie o authority.To ze mi sie podoba komiks ellisa i hitcha nie ma nic do rzeczy, po prostu grafika Rebelki w esterze i klemensie jest odrazajaca i odpychajaca.Wolalem wydac te pare groszy na porządny komiks, a nie jakies bohomazy. Gilbaercie drogi ja nie bronie manzoku, nie wiem o jakich krucjatach piszesz, bo nic takiego z mojej strony nie mialo miejsca.Owszem bronilem dk(to na pewno nie byly zadne krucjaty,masz zbyt wybujala wyobraznie Gilbaercie), bo w pewnym momencie doszlo do tego, ze nikt nie mogl powiedziec dobrego slowa o jakimkolwiek komiksie od axla bez narazenia sie na jakies ataki i nieprzyjemne docinki ze strony innych uzytkownikow gildii komiksu. Czy jezeli podoba mi sie authority i stawiam ten komiks powyzej bazgrol Rebelki od razu automatycznie staje sie obronca manzoku i uprawiam krucjate w obronie tego wydawcy. Chyba to nie ja tutaj mam klopoty z glowa, paranoja i krucjatami.
A Clarensie masz racje ch**a sie znam, ale mimo to nie zgadzam sie z takim stwierdzeniem, ze Rebelka jest najlepszym rysownikiem na swiecie. Moim zdaniem rebelka nie jest najlepszy nawet na naszym rodzimym poletku.
A antologie, jesli bedzie ciekawa zakupie na pewno, chociaz nie mam zaufania do tego typu produkcji.
pozdro
PS dzięki Karolkonw za mile slowo  :p to chyba nie byla jakas ironia albo sarkazm he? hehehe

Clarensa już ocenzurowałem, to że powtarzasz teraz jego zdanie bez cenzury - warte jest ostrzeżenia. Masz ostatnie upomnienie.
graves
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline P. Śledziu

Antologia 44
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2007, 09:14:28 am »
Adro - problemem są słowa, ktorych używasz: "Bazgroły, bohomazy" w odniesieniu do komiksów Rebelki (zdolnej w pipkę bestii). Ja np. nie cierpię opery (jako gatunku, no nie lubię), ale nie powiedziałbym o tym, że to "darcie ryja", bo zdaję sobie sprawę, z tego, że jeśli coś mnie nie paca, to nie muszę tego obrażac (zresztą po co, skoro mnie wisi, nie chadzam, nie słucham). Na razie jedyną krucjatę uprawiasz tutaj ty, ale to wina złego doboru słów, wątpię, że intencji.
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline Vertigus

Antologia 44
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2007, 01:05:22 pm »
Zauważyłem, że na tym forum to norma niestety, że jak się komuś coś nie podoba, bo nie odpowiada jego (powiedzmy) temperamentowi, to od razu dosyć skrajnie to ocenia. Mnie tam klimat prac Rebelki ani ziębi ani grzeje, ale że bazgroli to bym nie powiedział.
Niemniej, na forum są tylko dwie opinie odnośnie czegokolwiek: albo świetne i mistrzostwo świata, albo do bani i szkoda sobie tym nawet tyłek, za przeproszeniem, podcierać. Jakby każdy miał monopol na opinię co jest dobre, a co złe. To samo dotyczy zresztą oceny pracy komisji na konkursach. Ja mam nadzieję, że kategorie, według których oceniane są tam prace wykraczają nieco poza opinie w stylu "fajny klimacior", "zajefajna krecha", czy "super ten jest komiks, bo gościu ma dużego guna".
Każdy ma, oczywiście, prawo do własnego zdania , ale niektóre rzeczy można ocenić poza sferą gustu, czy własnych preferencji (nie do końca, ale zawsze)
Ja, nawiązując do tego co napisał Śledziu, niezbyt przepadam za filmami Kolskiego, bo mnie nieco nudzą, ale przecież nie powiem, że facet filmów robić nie potrafi.

Offline Jaszcząb

Antologia 44
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 14, 2007, 01:39:06 pm »
Miałem wczoraj okazję trzymać w łapach antologię "44". Piękną cegiełka. Graficznie, z tego co przejrzałem, to kozacka rzecz.  Edytorsko bardzo dobrze. Jak ktoś ma ochotę przejrzeć, to w Centrum Komiksu w Wawie stoi sobie taki właśnie egzemplarz, który można pomacać.

Offline gunman

Antologia 44
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 14, 2007, 03:19:58 pm »
kto nie miał jeszcze okazji przeczytać żenującej recki w przekroju:
http://img507.imageshack.us/img507/5194/recvs4.jpg
(sory, że z aparatu, nie miałem skanera pod ręką)
No news in the truth and no truth in the news.