trawa

Autor Wątek: szybkie DE  (Przeczytany 2503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bojo

szybkie DE
« dnia: Sierpień 22, 2007, 07:27:18 pm »
Witam wszystkich naszła mnie chęć na zagranie szybkimi DE z pomocą magiczną coś na wzór biegania w koło i dezorientowania wroga  a więc ;)

Magiczka konik; scroll; tome of furion @ 182 generał
Magiczka konik; scroll; seal of ghround @ 192
Magiczka konik; scroll; darkstar cloak @ 187

5DR z kuszami muzyk @ 127
5DR z kuszami muzyk @ 127
5DR z kuszami muzyk @ 127
5DR z kuszami muzyk @ 127
6DR z kuszami muzyk @ 151

6Harpii @ 78

2Bolce

Koszt całkowity: 1498
kości mocy:9
kości rozproszenia:6
Modeli:41

tak więc jak pisałem jest to rozpiska lekka i polega na bieganiu i strzelaniu myślałem aby wywalić jednych DR i dać trochę shadów oraz podpakować innych DR;)
proszę o komentarze
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Luthor Huss

szybkie DE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2007, 08:12:54 pm »
Na 1500 pkt 3 scrolle i 6 DD? Po co tyle scrolli, 2 to max a przy 6 DD to ja z jednym bym zaszalal, juz lepiej w to miejsce z 2 power stony by fest pocisnac z magi. Coz, armia oparta calkowicie na lekkiej kawaleri i magii ktora nie zawsze jest skuteczna w mojej opini nie wydaje sie najlepszym pomyslem... Krasie Cie rozstrzelaja, imperium tez, armii masowych calych nie wystrzelasz... Cizeko cos bedzie Ci taka armia ugrac cos konkretnego, ale moze przy odrobinie szczescia bedzie inaczej...

Offline Rakso_The_Slayer

szybkie DE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:54:05 pm »
hehe... pamiętam że Szatan chciał kiedyś grać czymś takim...  :D w sensie liczebności DR...
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Bojo

szybkie DE
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:47:06 am »
mi się podoba taki lekki styl gry a to że trudniej tym coś ugrać to lepiej :)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline RoMaN Lord of the Druchii

szybkie DE
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:47:50 pm »
beznadziejne. dobry gracz niewiele by tym ugrał. 3 magiczki na te mpunkty w DE to strata punktów (nasza armia nie miażdży tak magią)
magiczki sa drogie na koniach, a w DR nie sa bezpieczne. po lasach więcej ruchu ma magiczka na piechotę i więcej widzi. nie masz czym uderzyc. Na pewno trzeba poświecic coś, u ciebie magiczki są drogie, a DR to ma byc twoja siła uderzeniowa ;)

btw:przynajmniej nie skaveny
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline LinuX

Re: szybkie DE
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:16:38 pm »
Wsysam nosem... Najbardziej chciałbym zobaczyć walkę tego czegoś z Khemri albo szczurami ala Skyre
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline Bojo

szybkie DE
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:16:45 pm »
według mnie  gra tym polega na unikaniu walki strzelać ile się da chować dopiero gdy moment odpowiedni magiczki na bok na tył i niech czarują to lekka kawa z 18" ruchu więc jak się pochowamy i pokminimy to my zmusimy skaveny aby trochę podeszły wtedy chować ryzykować no cóż każdemu co innego się podoba dla mnie to fajnie że nie ma tu czego co może uderzyć :) większość graczy tego nie docenia a potem się może nieźle zdziwić dzik też niby nędzne skinki a ile tym robi no fakt że ma ich z 4-5 razy więcej ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline RoMaN Lord of the Druchii

szybkie DE
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:25:38 pm »
to zupełnie inna sprawa ze skinkami. jeśli grasz tym na turnieju w łęcznej to mogę z tobą zagrac i uświadomić ci, że to nie jest mocne. gram również delfami nie na magii
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Bojo

szybkie DE
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:48:32 pm »
tak serio to Roman
1.nie gram na turnieju
2.nie mam przyjemności z grania z tobą więc jeśli będziemy kiedykolwiek toczyć pojedynek to będzie tylko i wyłącznie z przymusu (bez urazy i fochów) ;)
ATURALNIE przede wszystkim

 

anything