Autor Wątek: MMORPG: Sword of The New World  (Przeczytany 7942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2007, 11:36:06 am »
Nie będzie - beta testy są darmowe. Potem bez abonamentu będzie można sobie pograć do jakiegoś niskiego lvl tylko. Wątpię by gra zdobyła popularność przy tych warunkach.

Offline Frey Ikari

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 28, 2007, 07:06:06 am »
Lineage i WoW też ma abonament i jakoś ma popularność więc pewnie i ten MOO będzie miał klientów, gdyby nie było abonamentu to i kto wie może i nawet bym się skusił.

Offline Henry

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:18:34 am »
Grałem w to sporo.
Pseudo-ameryka, pseudo-hiszpanie. Hamburger, ale smaczny.
Na uwagę zasługuje świetna muza i piękna grafika.
8/10 daję.
Mój 3-osobowy team w jeden dzień awansował z 1lvl na 12lvl. Puściłem sobie grę w tle, nastawiłem drużynę na automatyczne zabijanie potworów i pisałem reckę ASCENSION TO THE THRONE. Klimat. Piszę sobie, a w tle odgłosy walki, strzałów i ciskanych czarów.
Ale MMORP jak to MMORP - po jakimś czasie po prostu nudzi. Pytanie tylko - po jakim? W tej grze mamy naprawdę spory obszar. Może wciągnąc naprawdę na dłuuuuugo.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:37:34 am »
Tylko na dobrą sprawę to bardziej przypomina single player niż mmo. Takie ładniejsze Dungeon Siege II, bo przecież na zbliżeniu prawie się nie gra, z dodatkiem handlu przedmiotami :) Na wyższych lvl dochodzi pvp, ale nie trzeba w nim uczestniczyć. Praktycznie można grać nie odzywając się do nikogo i traktować ludzi jak NPCtów.

A w samej grze trzymała mnie wspomniana grafika i muzyka, bo zaiste śliczne. Niestety schematyczność, podobieństwa do innych mmo oraz tryb auto playa zniechęciły mnie do tej gry szybko. Dokopałem się do 50 lv i przerzuciłem na Eve online :)

Offline Henry

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:42:53 am »
No, pvp to masz już od początku. Mnie wyzwał jakiś gośc do Sali Pojedynków, potem inni, a potem ja już wyzywałem.
No a teraz w MYTHOS pogrywałem.
7/10.
Kojarzy ktoś Divine Divinity? To coś w tym stylu, ale mamy broń palną i mechaniczne gadżety.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:58:23 am »
Ja po prostu nie przepadam za mmo, gdzie o wygranej w pvp decydują w kolejności:
- lvl
- itemki
- lag
- umiejętności gracza
;)

Offline Frey Ikari

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:02:43 pm »
Cytuj
Ja po prostu nie przepadam za mmo, gdzie o wygranej w pvp decydują w kolejności:

Zapraszam na PVP w GW na starcie masz teoretycznie rowne szanse w praktyce zależy jaki masz team i ktora strona umie lepiej grac.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:08:09 pm »
Czyli mogę mieć sprzęt wart 1000x mniej od przeciwnika, 10 lvli (lub czegoś co stanowi o rozwoju postaci) mniej i ciągle będę miał szanse?

Offline Frey Ikari

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:42:29 pm »
Na PvP dostajesz od razu max lvl i tworzysz sobie najlepszy sprzęt, dobiersz umiejętnośi, ale za to jest to tylko char PvP i w PvE nie pograsz nią, odwrotnie tak.

Offline fin

MMORPG: Sword of The New World
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:12:34 pm »
Dokładnie, GW to jeden z niewielu MMO w którym skill jest ponad wszystkim.

 

anything