Autor Wątek: otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007  (Przeczytany 42828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« dnia: Sierpień 23, 2007, 07:09:52 pm »
Witam!

Na wstepie inforamcja dla nowych graczy, oMTH czyli otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters.  Coroczny (w tym roku już IV) turniej Mordheim ,odbywajacy się jesienią w Krakowie. :D  

Znów mam przyjemność zająć się tą imprezką od strony technicznej, nad regulaminem już pracuje MiSiO, ukaże sie on w najbliższy weekend, i od tego czasu będą przyjmowane zgłoszenia;)

Impreza odbędzie się 27-28.10. Sam turniej będzie w sobote 27.10, na niedziele przewidziane inne atrakcje. W tym samym miejscu co rok temu, czyli  MDK ul. Grunwaldzka 5.  

Przewidywany wstęp 15zł, planowane rozpoczęcie turnieju godzina 10.00-10.30 coby wszyscy zdążyli dojechać.

W roli niegrającego sędziego Kamil, nasz jedyny Mistrz Wałków.

Głownym sponsorem Mistrzostw jest:


Zapraszam już teraz;)

LISTA ZGŁOSZONYCH:

Na naszej stronce ;)

Offline Skavenblight

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:18:56 pm »
Dajcie nam szansę zrobić turniej na Bazylu, ergo, zróbcie później ;)

Ja nie wiem, z jednej strony chciałabym w tym roku sobie skorzystać i być na wszystkich możliwych turniejach, ale wygląda to tak: Polcon, Bazyl, oMTH i Falkon [bo sądzę, że na Falkonie będzie, hę?]. Coś tam się tłoczno robi w październiku - niecałe 3 tyg. od oMTH do Falkonu, i ze dwa-trzy [nie pamiętam] od Bazyla do oMTH.

Ponieważ lubicie robić rozliczenia kosztów, to wiecie, ile nas kosztuje dojazd do Krakowa... ;) dodatkowo październik będzie pewnie jednym z bardziej rzeźnickich miesięcy, terminy lubią się walić na głowę wszystkie naraz.

Mówię: nie wiem. Nie wiem, jak Bols, nie wiem jak ja, nic nie wiem w tej chwili. Wiem jedno - znaczące nadszarpnięcie oszczędności - wielce niepożądane.

Co pewnie dobrze rozumiecie...

Jakkolwiek bardzo bym chciała do Was przyjechać, dlatego intensywnie to rozważę.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:32:12 pm »
Cytat: "Skavenblight"
Coś tam się tłoczno robi w październiku - niecałe 3 tyg. od oMTH do Falkonu, i ze dwa-trzy [nie pamiętam] od Bazyla do oMTH.


No i właśnie gdzie go przesunać:P Zawsze będzie w stosunkowo krótkim czasie po czymś, lub przed czymś hehe. Taki to już napięty, ten biewniakowy, koniec roku;)

Dodam tylko ,ze Falcon to połowa listopada (może 3 tydzień miejmy nadzieje), i jeśli chłopaki coś zrobią, a pewnie zrobią to ja np. się wybieram, z Bazylem raczej nie - wrzesień to czas kampani na uczelni hehe;)

Cytat: "Skavenblight"
Wiem jedno - znaczące nadszarpnięcie oszczędności - wielce niepożądane.


Odlicz nocleg, dodaj niedzielne pokazy i inne atrakcje, a wejściówka to 10, góra 15zł ;)

Offline Skavenblight

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:37:10 pm »
Seba, Bazyl jest w październiku - na początku albo bliżej połowy, nie pamiętam ;)

Falkon - 16.11, z tego co wiem.

Co do kosztów... to wierz mi, wydatków będę mieć teraz dużo. I nie wiem, czy znajdzie się wiele na turnieje. Nie mówię nie, ale...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:39:50 pm »
Oj ja nic nie obiecuje:P Chociaż Lublin mnie kusi, po zeszłorocznej żołądkowej wpadce:P

Coś uradzimy, nie lękajcie się. :D Czekam na wypowiedzi szerszego grona;)

Offline gumol

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:56:14 pm »
Obojętnie jaki będzię termin, zrobie wszystko co w mojej mocy, by pojawić się na tym turnieju :)

Gdzie odbędzie się tegoroczne oMTH ? W MDK'u jak rok temu ?

Pozdrawiam
uba (WKW)

Turniej jest jak bombonierka - nigdy nie wiesz na co trafisz.

Big -> Bigger -> Big'un

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:00:22 pm »
Cytat: "gumol"
Gdzie odbędzie się tegoroczne oMTH ? W MDK'u jak rok temu ?


99% w nowym miejscu, 1% MDK;) W każdym razie jeden tramwaj i dojedziesz spod domu;)

Offline gumol

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:07:40 pm »
Cytat: "Wercyngetoryks"
W każdym razie jeden tramwaj i dojedziesz spod domu;)

No ja myśle ;)
uba (WKW)

Turniej jest jak bombonierka - nigdy nie wiesz na co trafisz.

Big -> Bigger -> Big'un

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:22:40 pm »
Poza tym Skavenblight wszystko do pogodzenia. Dla Was Bazyl na miejscu, a oMTH na wyjeździe, i na odwrót;)  Także po wstepnych rozmowach z miejscowymi z Krakowa cieszą się, że nie koliduje z Bazylem, co nie znaczy, że na Bazyla jada na mordke hehe;)

A wyjazd dla Was i dla nas do Lubina to już wydatek dużo niższego rzędu;)

Offline Skavenblight

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:28:00 pm »
Cytuj
Poza tym Skavenblight wszystko do pogodzenia. Dla Was Bazyl na miejscu, a oMTH na wyjeździe, i na odwrót ;) Także po wstepnych rozmowach z miejscowymi z Krakowa cieszą się, że nie koliduje z Bazylem, co nie znaczy, że na Bazyla jada na mordke hehe;)

Pewnie, skoro nie możemy się swobodnie odwiedzać, to chociaż nie wchodźmy sobie z terminami w drogę ;)
Do pogodzenia to nie wiem, czy to jest... zobaczymy :)

A Lublin to faktycznie mały wydatek, dlatego właśnie piszę, że raczej tam będziemy, jeśli chłopaki coś zorganizują.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline BuXi

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:06:26 pm »
Ja bym bardzo chętnie wziął udział, tylko sie jeszcze podszkolę :) termin jest mi obojętny jeśli o mnie chodzi :)

Offline Ludwik

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:11:28 pm »
Czekałem na ten temat, przed ostatnimi OMTH pojawił się duuuuużo wcześniej :roll:

Prawdobodobnie jakaś część ekipy lubelskiej będzie chciała się pojawić w Krakowie, w każdym razie ja o ile będe mógł.
 Co do terminu to 21 podobno mają być wybory ;) natomiast Falkon będzie od 16 do 18 listopada.
Ogólnie sądze, że pierwszy termin jest lepszy (jak dla mnie) ale nie wiem jak reszta graczy z Lublina zapatruje sie na wasz turniej i ten termin. No i zostaje jeszcze Bazyl o którym kompletnie nic na razie nie wiem ...

Cytat: "Seba"
Dodam, że w tym roku jest szansa na coś lepszego niż w zeszłym roku, i to pod każdym względem

Rok temu było całkiem fajnie a jak ma byś jeszcze lepiej to aż żal nie przyjechać .

Cytat: "Skavenblight"
A Lublin to faktycznie mały wydatek, dlatego właśnie piszę, że raczej tam będziemy, jeśli chłopaki coś zorganizują.

Na 99% będzie turniej w sobote (17 listopada), jednak jakoże Falkon jest znacznie większym konwentem trzy dniowa wejściówka będzie kosztować 25 zł.

Pozdrawiam

Offline Skavenblight

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:14:47 pm »
Ja o naszych turniejach nie będę pisać w temacie o oMTH, ale będzie na Bazylu, tyle mogę powiedzieć.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:21:06 pm »
Na oMTH i ja powinnienem zawitać. Albo jako sędzia albo jako zrelaksowany gracz bez ciśnienia na podium :).

Co do Lublina. To może się skusze i odwiedzę to miasto. Jakoś tamto powietrze przypadło mi do gustu:). Nawet jako obserwator lub sędzia :)

Jeszcze rozważam imprezkę w Warszawie (tak tak Skavenblight - sentyment do was jest silniejszy niż niechęć do gry :)). Jednak zależeć to będzie od terminów kampanii wrześniowej :)


Cytuj
Dodam, że w tym roku jest szansa na coś lepszego niż w zeszłym roku, i to pod każdym względem


Cieżko sobie to wyobrazić.. Kurcze szalejecie chłopaki!! :)
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 23, 2007, 09:27:39 pm »
No doświadczenie procentuje Mistrzu, także szansa jest hehe:)

Niezmiernie byłoby miło gdyby Lublin zawitał przynajmniej w takim składzie jak ostatnio, chodź licze na większą grupke;)

Z resztą znów jest szansa aby dobić do tego nieosiągalnego rekordziku 30 graczy hehe;)