Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Giełda czyli sprzedam / kupię planszówkę

<< < (3/26) > >>

tystnaden:
Sprzedam rzadki, ładnie wydany reprint książki Mieczysława Rościszewskiego z 1900 roku:
"Gry i zabawy towarzyskie. Wskazówki dla przyjemnego i użytecznego spędzenia czasu w domu i po za domem. Podręcznik dla młodzieży płci obojga. Z wieloma rysunkami w tekście"

Dla wszystkich zainteresowanych rozmaitymi formami rozrywek i gier towarzyskich będzie to lektura ciekawa i nie pozbawiona elementów humorystycznych. Wszelkie informacje na temat wydania, dokładny spis treści oraz fragment tekstu znajdują się w opisie aukcji:

http://allegro.pl/item374151557_gry_i_zabawy_towarzyskie_1900_r_m_rosciszewski.html

Gorąco polecam!

fw221:
Szprzedam grę Ryzyko w stanie dobrym (naderwany róg pudełka) i chętnie zakupie grę Dungeons & Dragons Gra Przygodowa
o jaki kolwiek kontakt zglaszac sie pod nr gg 665942 lub pod e-mail fw221@wp.pl

azrael88:
Sprzedam Tide of Iron

Praktycznie nowy, grany 2 razy, kompletny, dodatkowo wszystko posegregowane w woreczkach strunowych.
Zapewnia przednią zabawę, ale ja nie mam na nią ostatnio czasu, dlatego chcę sprzedać.
Cena 170pln + koszty przesyłki (zapewne jakieś 15pln z uwagi na ciężar)
Zdjęcia mogę zrobic i podesłać na maila,

UP:

NIEAKTUALNE

Jaskier:
Chętnie przygarnę za rozsądne pieniądze niezniszczoną 2ed. Runebounda. Chętnie wraz z jakimiś dodatkami. Kontakt najlepiej ma mail morphius@o2.pl, bo ostatnio na forum bywam wyjątkowo rzadko

Liktor:
szukam :Magia i Miecz ze wszystkimi dodatkami za rozsądną cenę

pozdrawiam :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej